Jump to content
odklizec

CTETE PRAVIDLA O PRODEJI JINAK SE NEDIVTE!!!

Recommended Posts

Vždyť ten inzerát je vidět. Neměl jsi ho ve špatném vlákně?

Ahojte, mám dotaz ohľadom pravidla predaja: "Oživování inzerce ? takzvaný UP je možné pouze s minimálním odstupem pěti dní od posledního vstupu. Jinak bude nabídkový inzerát smazán. Do toho se počítá i úprava ceny, nové fotky, info apod."

Konkrétne "takzvaný UP je možné pouze s minimálním odstupem pěti dní od posledního vstupu" sa myslí posledným vstupom "vstup" teda príspevok predávajúceho alebo akýkoľvek iný "vstup" napríklad záujemcu - kupujúceho? Lebo ak je v predajnom vlákne napríklad aj viac kusov, prípadne záujemca napíše príspevok typu "SZ" ale nedohodne sa nakoniec, tak sa ráta 5 dní od posledného príspevku tohoto záujemcu???

Kluci, měl bych jeden dotaz ohledně UPování. Když mám v jednom inzerátu víc věcí, je povolené

a) Upravit seznam když se něco z toho prodá ještě před uplynutím pěti dnů? - Hádám, že to povolené je...Jde mi o to aby členové zbytečně nereagovali na něco, co už nemám.

b ) V rámci úpravy v bodě a) měnit cenu zbývajících věci, či jinak upravovat podmínky prodeje? - Tady nevím :-)

Díky

Edited by AdaMoss

Za sebe, osobně mě to zajímá též. Já to tedy tak dělám (upřesním že už je to prodané, ať další nepísou).

pokud pises rezervace/prodano v multiprodeji, je to OK, pokud v ramci toho hybes s cenama, byt jeste neuplynulo 5 dni, tak to OK neni.

Je to trochu off-topic, ale nevím, kam jinam to napsat. Proč není vidět podsekce již ukončených prodejů? Byla to výborná cenová reference.

Předem díky za odpověd.

Je to trochu off-topic, ale nevím, kam jinam to napsat. Proč není vidět podsekce již ukončených prodejů? Byla to výborná cenová reference.

Předem díky za odpověd.

Rozhodnuti majitele fora. (Vyborna cenova reference neni vzdy vyborna ;-))

Předem díky za odpověd.

Rozhodnuti majitele fora. (Vyborna cenova reference neni vzdy vyborna ;-))

No, já to napíši poněkud lapidárněji: finančák.

No, já to napíši poněkud lapidárněji: finančák.

Mě ta podsekce hodně chybí, ale tenhle důvod plně chápu, dík.

Taky jsem celou dobu koukal, kam to zmizelo.

Já jsem v té době dostal BAN a po návratu to bylo fuč. Pokládal jsem to za součást trestu a ani se neptal ;o)
Musím to okomentovat, ale není to zde důležité, tak to prosím smažte,.

Pokud si zde něco zas koupím (mám předsevzetí, že už ńe, tak nejpíš brzo...) tak si nabídku schovám jako printscreen a hotovo.

mohu se zde zeptat, proc mi nejdou otevrit nektere prodejni prispevky? sem tam se to stane, a ja nerozumim, proc tomu tak je...co je k tomu zapotrebi? napise mi to vetu "k precteni tohoto prispevku nemate opravneni" dekuji

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

To bude nejspis tim, ze ten prispevek mezitim nekdo smazal. Dost casto se tu stane to, ze se vytvori duplicity u prispevku a ty pak nekdo maze a zustane z nich jen jeden. No a ty mas zrovna to stesti, ze zkousis otevrit ten co uz neexistuje.

• Create New...