Jump to content
odklizec

CTETE PRAVIDLA O PRODEJI JINAK SE NEDIVTE!!!

Recommended Posts

Baker: Tobě fakt nemá smysl nic říkat, okmažitě to stáhneš na sebe a hned to otočíš na druhého :)

Ale hovno, proste je v posledni dobe moda obcas si do moderatoru kopnout. Zkus vyhovet 10 lidem najednou, pokud to dokazes jsi dobrej, tady ji je osm tisic.

ale sám uznej, zda to Kamil a YPO dělali hůř než vás 8 dohromady...

Pokud vim, tak s tim oba sekli, proc asi ...

To Peta-Biker: Ty ses teda rozjel. To je úplnej koncert devótnosti, krátký paměti a defétismu. :D :D :D

To Peta-Biker: Ty ses teda rozjel. To je úplnej koncert devótnosti, krátký paměti a defétismu. :D :D :D

Ty jo, po dlouhý době mě tu někdo donutil otevřít slovník cizích slov :D

Guest YPO?
Ale hovno, proste je v posledni dobe moda obcas si do moderatoru kopnout. Zkus vyhovet 10 lidem najednou, pokud to dokazes jsi dobrej, tady ji je osm tisic.

Pokud vim, tak s tim oba sekli, proc asi ...

s tím na 150% souhlasím

v souvislosti s mým asi rýpáním do celkem zásadní věci mě jenom napadá proč jsem poslouchal týden kecy za slovo UP v mém vlastním prodejním vlákně x to, že si někdo něco rozmyslel a nenapsal jako všichni ostatní slovo - neaktuální

s tím na 150% souhlasím

v souvislosti s mým asi rýpáním do celkem zásadní věci mě jenom napadá proč jsem poslouchal týden kecy za slovo UP v mém vlastním prodejním vlákně x to, že si někdo něco rozmyslel a nenapsal jako všichni ostatní slovo - neaktuální

hele,Ypo...Ty sis pár inzerátů taky smazal,potom,co byly neaktuální,ne????? A taky to nikdo moc nekomentoval......

Gile: Prodejní inzeráty bych moc neřešil, to tady mazalo více lidí, ale nebudu to rozmazávat :) Všichni víme...

Edited by Peta-Biker

Guest YPO?
hele,Ypo...Ty sis pár inzerátů taky smazal,potom,co byly neaktuální,ne????? A taky to nikdo moc nekomentoval......

... něco bych ti na to napsal ale pud sebezáchovy mi to nedovoluje, protože by se spustila lavina sraček, takže o tomhle se už radši více nebav ... díky

Já vím...já jen,že tohle je taky o ničem.....ždibec pravdy bude vždycky tam i tam......prostě mi tohle přijde dost zbytečný :(

Pojďme se na tyhle blbosti vysrat........vysvětlení k tomu inzerátu na Breitle padlo......prosím .

YPO - potreba tu nejsme, je mi u riti jestli budu delat moderatora nebo ne, ale jestli nejsi schopnej pochopit, ze se nekdo spletl v cene a behem minuty ji opravil, pote se rozhodl prodej zrusit a pak zacal znovu prodavat, tak je skoda neco vysvetlovat.. Ty sis jako moderator mazal kdykoliv co se ti hodilo a malo toho nebylo, takze tady ted nemoralizuj nad jednim inzeratem, je to smesny a zaroven uplne zbytecny..

Long - co se tyce editace podivej se o par prispevku vyse, bylo to tam popsano, neni duvod se v tom dal babrat..

Biker - az prestanes lyzt Ypovi do zadku, tak muzes oslovit chronomaga a navrhnout mu jine moderatory vcetne sebe, ja budu jedine rad kdyz nebudu muset cist tyhle tvoje a ostatnich vyzblepty jak delame vsechno spatne, protoze stejne radikalni nazor jakej mas obcas ty ma z druhyho konce nekdo jiny, takze je treba pochopit ze vsem se zavdecit nelze. Kazdopadne mas pravdu, jsme dementi a pouze skodime foru, jeste dneska napisu chronomagovi at me zbavi cervwnw a prenwcham tu "radost" nekomu jinemu..

Pokud tu jsou chyby a preklepy tak sorry pisu to z telefonu a opravovat to nechci, je to dost nepohodlny..

Guest YPO?
YPO - potreba tu nejsme, je mi u riti jestli budu delat moderatora nebo ne, ale jestli nejsi schopnej pochopit, ze se nekdo spletl v cene a behem minuty ji opravil, pote se rozhodl prodej zrusit a pak zacal znovu prodavat, tak je skoda neco vysvetlovat.. Ty sis jako moderator mazal kdykoliv co se ti hodilo a malo toho nebylo, takze tady ted nemoralizuj nad jednim inzeratem, je to smesny a zaroven uplne zbytecny..

o tom nepadlo ani slovo a ve smazaných příspěvcích zjistíš, že jsem se vlastně prodávajícího nepřímo zastal

vracíš se někam co je dávno vyřešeno

Guest YPO?
jeste dneska napisu chronomagovi at me zbavi cervwnw a prenwcham tu "radost" nekomu jinemu..

to ti asi nebude moc platný - už jsem mu psal 2x (jednou dokonce s odpvědí) a stále jsem moderátor - jinak tleskám,hurá a díky za sebereflexi

to ti asi nebude moc platný - už jsem mu psal 2x (jednou dokonce s odpvědí) a stále jsem moderátor - jinak tleskám,hurá a díky za sebereflexi

Svoje posty ve kterych ty reci byly jsi zeditoval = neni na co presne reagovat, kazdopadne byly to jen kecy.. Pokud ti slo jen o to vedet ze je inzerat smazany a znovu vytvoreny, mohl jsi se do prodejni sekce podivat, nebylo prilis nad cim premyslet, pokud jsi to chtel jenom rozebirat svym nasiracim zpusobem a pak po sobe uklidit, tak se ti to povedlo dobre ;)

Guest YPO?
Svoje posty ve kterych ty reci byly jsi zeditoval = neni na co presne reagovat, kazdopadne byly to jen kecy.. Pokud ti slo jen o to vedet ze je inzerat smazany a znovu vytvoreny, mohl jsi se do prodejni sekce podivat, nebylo prilis nad cim premyslet, pokud jsi to chtel jenom rozebirat svym nasiracim zpusobem a pak po sobe uklidit, tak se ti to povedlo dobre ;)

ještě mi řekni jak jsem to jako udělal ? - myslím tu editaci

spiderer: Sorry, že Ti tohle řeknu, ale fakt jsi mě nasral... Nikomu do zadku nelezu, nemyslím si, že mladé ucho, (které ulítává na Parnisech a zajímá ho, co je už fejk a co ještě ne), by mělo dělat moderátora...

Díky, že končíš :) Milis si aspoň stojí za svým a má nějakej názor a je s ním prdel, Ty okamžitě začneš dělat, jak Tě obtěžuje, že jsi moderátor, tak nebuď a nebreč...

Edited by Peta-Biker

kluci už jsem chtěl jít spát, ale tady to tak žije, že otevírám sedmičku červenýho, a čtu a čtu...ještě chybí demonstrativní odchody z fóra...

vyserte se na ty osobní invektivy nebo se nedožijete ve zdraví vánoc...

Guest YPO?
spiderer: Sorry, že Ti tohle řeknu, ale fakt jsi mě nasral... Nikomu do zadku nelezu, nemyslím si, že mladé ucho, (které ulítává na Parnisech a zajímá ho, co je už fejk a co ještě ne), by mělo dělat moderátora...

Díky, že končíš :) Milis si aspoň stojí za svým a má nějakej názor a je s ním prdel, Ty okamžitě začneš dělat, jak Tě obtěžuje, že jsi moderátor, tak nebuď a nebreč...

Petře ta druhá část první věty asi nebyla potřeba - nicméně díky za podporu, ale tohle je můj boj tak pokud tu chceš vegetovat ještě chvilku tak se asi zdrž komentářů :D

ještě mi řekni jak jsem to jako udělal ? - myslím tu editaci

To netusim..

Tento příspěvek byl editován YPO?: Dnes, 19:26

Tento příspěvek byl editován YPO?: Dnes, 19:48

Tento příspěvek byl editován YPO?: Dnes, 20:18

Guest YPO?
To netusim..

tak to vrať zpátky, nechci aby si někdo myslel že jsem píčusoid - určitě to dokážeš - jako moderátor jsem už pár dní přihlášen nebyl a jinak to nejde - chci aby bylo jasno

Edited by YPO?

YPO: Já myslím, že byla, páč vždycky Michal začne brečet, jak ho to obtěžuje a vytáčí a kolik času tady musí trávit... Já myslel, že to dělá rád..

A k tomu uchu, za mladé ucho považuju i sebe a proto říkám, že bych tuhle nevděčnou funkci nechtěl ani zadarmo... Jen, ať se nenaštveš Michale.

• Create New...