Jump to content
odklizec

CTETE PRAVIDLA O PRODEJI JINAK SE NEDIVTE!!!

Recommended Posts

spiderer: Sorry, že Ti tohle řeknu, ale fakt jsi mě nasral... Nikomu do zadku nelezu, nemyslím si, že mladé ucho, (které ulítává na Parnisech a zajímá ho, co je už fejk a co ještě ne), by mělo dělat moderátora...

Díky, že končíš :) Milis si aspoň stojí za svým a má nějakej názor a je s ním prdel, Ty okamžitě začneš dělat, jak Tě obtěžuje, že jsi moderátor, tak nebuď a nebreč...

Neomlouvej se nemas za co, svuj nazor si rikej, ja ti ho mazat nebudu pokud me o to nebudes zadat v SZ ;)

kluci už jsem chtěl jít spát, ale tady to tak žije, že otevírám sedmičku červenýho, ....

Jaký máš? Já jsem dnes dal André.

A, BTW, zkoušel už někdo poždádat moderátora o banána? Vyhověl? Potřeboval bych něco dodělat, ale mám to už jen tak na dva dny = týdenní ban je moc. Šlo by to nějak kustomizovat = banánová limitka?

YPO: Já myslím, že byla, páč vždycky Michal začne brečet, jak ho to obtěžuje a vytáčí a kolik času tady musí trávit... Já myslel, že to dělá rád..

A k tomu uchu, za mladé ucho považuju i sebe a proto říkám, že bych tuhle nevděčnou funkci nechtěl ani zadarmo... Jen, ať se nenaštveš Michale.

Proc bych se mel nastvat? Protoze od tebe jako od jednoho z mala neustale ctu jak moderatori moc mazou, potom malo mazou, delaji hovno atd? Uz jsem si na to zvykl, nemam s tim problem, ale pokud mi ukazes kdy jsem "brecel" nebo si stezoval ze me to tu OBTEZUJE A VYTACI KOLIK CASU TADY TRAVIM tak budu rad, bohuzel si na to nevzpominam..

Casu tady travim hodne, ne proto ze musim, ale protoze me to tu bavi a chci ho tady travit, kdyz nebudu chtit, to ze jsem moderator me nedonuti, jako moderator pouze promazu spam, vyslechnu si kdo co jak a proc dela blbe a v pohode si prectu co je tady novyho, nic vic, nic min ;) Faktem vsak je ze v posledni dobe jsem tu min a ma to neco do sebe, je treba se venovat i jinym vecem :)

Guest YPO?

A, BTW, zkoušel už někdo poždádat moderátora o banána? Vyhověl? Potřeboval bych něco dodělat, ale mám to už jen tak na dva dny = týdenní ban je moc. Šlo by to nějak kustomizovat = banánová limitka?

hele jde to jak je libo :D

tak to vrať zpátky, nechci aby si někdo myslel že jsem píčusoid - určitě to dokážeš - jako moderátor jsem už pár dní přihlášen nebyl a jinak to nejde - chci aby bylo jasno

Vzhledem k tomu ze porad mas moderatorsky pristup tak si to zarid, ja nevim jak se to dela a ted uz to zjistovat nebudu :thumbsup_anim:

spiderer: Mrzí mě fakt, že chlapsky nepřiznáš, že Tě to sere, že po nás, idiotech, kteří pořád něco chtěj, musíš něco mazat, věnovat čas a energii a přitom bys mohl dělat i kloudnější a smysluplnější věci ;)

Nejsmutnější na tom je to, že už ztrácíš i paměť...

Valpolicella 2007, něco z jihu Itálie od ségry, móóc dobré...co je to za trať ti neřeknu, páč nevím... jakou trť máš ty?

Guest YPO?
Vzhledem k tomu ze porad mas moderatorsky pristup tak si to zarid, ja nevim jak se to dela a ted uz to zjistovat nebudu :thumbsup_anim:

to už nikdy neudělám, protože by se to opět obrátilo proti mně - na moderátorský přístup kadím, proto jsem i na jiném nicku a na novém foru budu mít nick Knedlík - hlasím to dopředu (snad mi to nikdo nevyfoukne) :D

spiderer: Mrzí mě fakt, že chlapsky nepřiznáš, že Tě to sere, že po nás, idiotech, kteří pořád něco chtěj, musíš něco mazat, věnovat čas a energii a přitom bys mohl dělat i kloudnější a smysluplnější věci ;)

Nejsmutnější na tom je to, že už ztrácíš i paměť...

Edit: Jak rikam, ja po sobe prispevky nemazu, tak hledej a ukaz mi to kde jsem o necem podobnem mluvil ;)

Vis ale co ti priznam, ze po lidech ktery jednou neco chtej a podruhy chtej neco jinyho a potreti zas, potom ctu tyhlety vypotky.. Stve me pristup konkretnich lidi, ne to nekomu vyhovet, ale vzhledem k tomu ze jsme si o tom kdysi psali, tak by sis to jako clovwk s lepsi pameti mohl pamatovat a nesaskovat ted tady a vymyslet si podobny pohadky..

to už nikdy neudělám, protože by se to opět obrátilo proti mně - na moderátorský přístup kadím, proto jsem i na jiném nicku a na novém foru budu mít nick Knedlík - hlasím to dopředu (snad mi to nikdo nevyfoukne) :D

Tak si ho rovnou "predregistruj", seznam clenu se snad preklopi korektne, takze se ti nestane ze ti ho clen replikant nebo jak se jmenuje vyfoukne :lol2:

Hele, já tady vůbec nemluvil o nějakém mazání dneska... Mě se tady nelíbí přístup, vás, moderátorů, jasné??? ne, to, o čem Ty mluvíš...

Nicméně na vaši omluvu je třeba říct, že nikdo z vás se do tý fuknce netlačil... A vy jste si neurčili počet, kolik vás bude.

Chápeš to, každej z vás, těch, co jste u moci, máte jiný metr a pak tady vznikaj dohady, atd... To za vlády jednoho moderátora nikdy nebylo, to je vše.

Edited by Peta-Biker

Guest YPO?

pánové než se přikreju až ke krku (plyn je drahej) tak vám řeknu jednu věc - ČÍŃAŇI JSOU ZA DVEŘMA :thumbsup_anim:

Guest YPO?
Chápeš to, každej z vás, těch, co jste u moci, máte jiný metr a pak tady vznikaj dohady, atd... To za vlády jednoho moderátora nikdy nebylo, to je vše.

NEŽ SI VRAZÍM DUDLÍK DO HUBY TAK S TÍMHLE BUDU SOUHLASIT

ZDAR X NAZDAR

SRY ZA VELKÝ PÍSMENA ALE MÁM POD CAPSLOCKEM ROHLÍK

Hele, já tady vůbec nemluvil o nějakém mazání dneska... Mě se tady nelíbí přístup, vás, moderátorů, jasné??? ne, to, o čem Ty mluvíš...

Nicméně na vaši omluvu je třeba říct, že nikdo z vás se do tý fuknce netlačil... A vy jste si neurčili počet, kolik vás bude.

Ted mluvis o necem uplne jinym nez o cem jsi mluvil predtim a ja te tedy pozadam o nalezeni mych narku, protoze srat si na hlavu od tebe nenecham! To myslim zcela vazne..

Co se tyce tvoji aktualni zpravy, diky vykukum kteri resi svoje domnenky a pozadavky s jednotlivymi moderatory po SZ je potom tezke se domlouvat, pokud by tu fungovalo stylem Lojza napise Giliusovi, Gilius zkopiruje zpravu a preposle ji na vsechny funkci obdarene a vycka na odpoved ANO - NE od kazdeho, tak se neudela nic.. Diky tomu jak se do tematu napriklad o mazani prispevku pustis ty jako ochrance za cistotu slova a par dalsich, kteri by chteli naopak trosku umirnenejsi styl, je tezke se zavdecit vsem a kdyz nebudes prskat ty, tak bude prskat ten co to videl presne opacne nez ty = je dobre najit nejaky kompromis, ktery se treba nebude libit ani tobe, ani tomu druhemu, ale sedne vetsine..

pánové než se přikreju až ke krku (plyn je drahej) tak vám řeknu jednu věc - ČÍŃAŇI JSOU ZA DVEŘMA :thumbsup_anim:

doufám YPO, že uléháš se správnou literatůrou... :D

Guest YPO?
doufám YPO, že uléháš se správnou literatůrou... :D <a href="http://www.rybkapub.cz/stret-civilizaci-posledni-kusy/" target="_blank">

</a>

JAKO SPRÁVNÝ CHLAP ULÉHÁM S RUKOU V TRENÝRKÁCH :)

BROU PÁNOVÉ DOUFÁM,ŽE TU RÁNO BUDOU JENOM TI MODERÁTOŘI S NADHLEDEM,VTIPEM A ODSTUPEM, KTERÉ MÁM RÁD A VRÁTÍ SE NÁM TO VE VLNĚ PŘÍSPĚVKŮ OD ČLENŮ, KTEŘÍ JENOM ZÍRAJÍ A PŘITOM VĚDÍ -

ZDARX NAZDAR

4 Ypo - ...a máčej čepice v betonu .......bude zle :)

4 Peťan - Peťo....ono je to strašně těžký. Už jsem to někde psal......někdo si představuje,že bysme,jako moderátoři,ani neměli mít vlastní názor.....fakt se nelze zavděčit všem. Zase Ty musíš uznat,že jeden mod už je prostě málo.....je tady mraky lidí a když na tu juknu ze svého pohledu,že mažu spam,upravuju fotky,řeším sz členů s různýma prosbama.....tak na samotné čtení už tolik času není. A číst musím,protože.......jsem mod(nebrat jako stěžování si). A ostatní chlapi to maj určitě stejně.... Narovinu,je těžké mít úplně stejný metr,jsme různí lidé,s různým náhledem na život,svět...na hodinky.

Tohle,co nám vyčítáš,je docela nefér........a věř tomu,že když se domluvíme(dovedeno ad absurdum),že budeme řešit všechno "jako jeden muž",zas bude brblat někdo jinej.........věz,že já osobně budu jen rád,když mi napíšeš,když budeš mít pocit,že dělám nějakou kravinu. Feedback je potřeba.......jen bych prosil,klidně mi napiš,že jsem úd,ale taky důvod,proč si to myslíš. SZ s tím,že jsem úd dostávám od doby co jsem na foru(nejdřív kvůli digitálkám,teď protože jsem mod......ale důvody tam,většinou,chyběj). Snad chápeš,co jsem Ti tím chtěl říct......? :)

Chlapi, dobrou :)

Dobrou, priste az se pustis do osobnich utoku kdo co jak kdy a proc, tak to necim podloz, podobny "urazky" od tebe poslouchat zajem nemam! Diky

Sorry, všimnul jsem si pozdě. Tak ho tam máš :ban: aspoň na ten den.

Sorry, všimnul jsem si pozdě. Tak ho tam máš :ban: aspoň na ten den.

Kurňa, kdybych věděl jakou pakárnu tady spustím, tak jsem držel hubu.

• Create New...