Jump to content
odklizec

CTETE PRAVIDLA O PRODEJI JINAK SE NEDIVTE!!!

Recommended Posts

Kurňa, kdybych věděl jakou pakárnu tady spustím, tak jsem držel hubu.

Klidek, zrovna tohle byl vtipek uz od Liba ;)

Bylo by fajn,aby se znovu obnovilo to,že zájem o koupi se napíše i do prodejního vlákna. Chápu,že nováčci nemohou,ale pak by mohl alespoň prodávají napsat,že na hodinky má již zájemce.

A pokud jsou hodinky prodány,zavírejte si,prosím,vlákna(menu v levém dolním rohu). Díky.

Ne že bych někdy něco prodával, ale mohl by jsi objasnit jak to myslíš? Jakože by kupující napsal do vlákna PRODEJ že chce něco koupit a prodávající by to samé napsal do vlákna KOUPÍM? Nebyl by v tom pak trošku zmatek?

Gill to myslel tak, že se tady dělávalo to, že pokud měl kupující zájem, napsal do prodejního vlákna, že posílá SZ a poslal zároveň SZ. Tím pádem další zájemci věděli, že už je někdo před nimi, kdo má zájem. No a pokud se prodávajícímu ozve člen, který nemá 50 příspěvků a nemůže tím pádem napsat nic do prodejního vlákna, měl by to do něj napsat prodávající, že se mu někdo ozval a jedná s ním, aby ostatní věděli. ;)

Tak tak, to by melo byt automaticke... to same s tim zavirani vlaken. Kdyz pak neco shanis je to chaos.

Kvuli Ingenum jsem psal nakonec asi 4 lidem, jen jeden je mel furt na prodej.

Gill to myslel tak, že se tady dělávalo to, že pokud měl kupující zájem, napsal do prodejního vlákna, že posílá SZ a poslal zároveň SZ. Tím pádem další zájemci věděli, že už je někdo před nimi, kdo má zájem. No a pokud se prodávajícímu ozve člen, který nemá 50 příspěvků a nemůže tím pádem napsat nic do prodejního vlákna, měl by to do něj napsat prodávající, že se mu někdo ozval a jedná s ním, aby ostatní věděli. ;)

Aha, děkuji za vysvětlení. Vůbec jsem nepochopil, co tím chtěl Gilius říct.

Připojuji se, zamykání vláken a napsání do vlákna že se píše SZ je dobrý nápad. :smile_anim:

Chlapi (a případně i holky, jasně), zamykejte po prodeji vlákna, ať v tom není takový chaos!

Některé příspěvky v tomto tématu jsou děsivé, nicméně co se stane když:

1. Uživatel nemá 50 příspěvků a má ve svém podpisu prodejní inzerát s odkazem na jiné stránky?

2. Nechci akceptovat zájemce o hodinky z nějakého osobního důvodu a chci tedy porušit pravidlo PŘEDNOST MÁ TEN, KTERÝ SE DŘÍVE OZVE V PŘÍSLUŠNÉM PRODEJNÍM INZERÁTU?

Guest Kamil

1. Uživatel nemá 50 příspěvků a má ve svém podpisu prodejní inzerát s odkazem na jiné stránky?

Sem s ním, dostane ban.

2. Nechci akceptovat zájemce o hodinky z nějakého osobního důvodu a chci tedy porušit pravidlo PŘEDNOST MÁ TEN, KTERÝ SE DŘÍVE OZVE V PŘÍSLUŠNÉM PRODEJNÍM INZERÁTU?

Je to tvoje svobodná volba, jakou si uděláš pověst jako prodávající.

napadlo ma, ze by sa mohli uzatvarat predajne vlakna ktore su neaktivne povedzme 3 mesiace. tym by sa predajne forum dost sprehladnilo. mne sa taktiez stalo uz XXX krat ze som sa ozval predavajucemu a ten ich uz davno nemal.

napadlo ma, ze by sa mohli uzatvarat predajne vlakna ktore su neaktivne povedzme 3 mesiace. tym by sa predajne forum dost sprehladnilo. mne sa taktiez stalo uz XXX krat ze som sa ozval predavajucemu a ten ich uz davno nemal.

Dovolím si nesouhlasit. Je přece chybou konkrétního prodejce, že do vlákna neoznámil prodej, vlákno nezamknul a nepřesunul do Prodané. Tvým opatřením by byli poškozeni Ti, co tam opravdu nechávají hodinky tak dlouho viset.

Dovolím si nesouhlasit. Je přece chybou konkrétního prodejce, že do vlákna neoznámil prodej, vlákno nezamknul a nepřesunul do Prodané. Tvým opatřením by byli poškozeni Ti, co tam opravdu nechávají hodinky tak dlouho viset.

precitaj si pozorne co som napisal. ak by ten svoj inzerat raz za cas up-li tak by ich inzerat uzamknuty nebol. slo by len o inzeraty ktore by sa uz viac ako povedzme 3 mesiace vobec nepohli.

Edited by jankoxxx

precitaj si pozorne co som napisal. ak by ten svoj inzerat raz za cas up-li tak by ich inzerat uzamknuty nebol. slo by len o inzeraty ktore by sa uz viac ako povedzme 3 mesiace vobec nepohli.

stává se, že někdo opravdu vyvěsí inzerát a pak se o něj nestará X měsíců a dá jeden up třeba za půl roku, podle mě to automatické zavírání není dobrý nápad... třeba u hodně drahých hodinek je opravdu zbytečné upovat to každý týden

stává se, že někdo opravdu vyvěsí inzerát a pak se o něj nestará X měsíců a dá jeden up třeba za půl roku, podle mě to automatické zavírání není dobrý nápad... třeba u hodně drahých hodinek je opravdu zbytečné upovat to každý týden

myslim, ze ustrazit si to by nemal byt pre nikoho problem. uz len obycajna pripomienka v diari mobilneho telefonu by ti mohla neocenitelne pomoct...

podla mna by to bolo omnoho lepsie ako prehrabavat sa STOVKAMI neaktualnych inzeratov...

myslim, ze ustrazit si to by nemal byt pre nikoho problem. uz len obycajna pripomienka v diari mobilneho telefonu by ti mohla neocenitelne pomoct...

podla mna by to bolo omnoho lepsie ako prehrabavat sa STOVKAMI neaktualnych inzeratov...

Naprostý souhlas, navíc se najdou případy, že se do vlákna sice napíše prodáno, ale nezamkne se. A domnívám se, že 3 měsíce jsou dostatečně dlouhá doba, i u drahých hodinek, pokud někdo neupne inzerát ani jednou za tuto dobu, tak prodej většinou už stejně není aktuální. A kdyby byl, tak snad neí problém, jednou za 3 měsíce napsat UP.

Naprostý souhlas, navíc se najdou případy, že se do vlákna sice napíše prodáno, ale nezamkne se. A domnívám se, že 3 měsíce jsou dostatečně dlouhá doba, i u drahých hodinek, pokud někdo neupne inzerát ani jednou za tuto dobu, tak prodej většinou už stejně není aktuální. A kdyby byl, tak snad neí problém, jednou za 3 měsíce napsat UP.

asi máte pravdu, těch neakutálních inzerátu je tu vážně hromada, taky s tím občas bojuju, když něco hledám...

To je pravda, v predajnej sekcíí aj u obchodníkov sú vlákna kde je už predaj ukončený a vlákno je stále otvorené. Je v tom potom riadny zmätok. To je vidieť ako kto číta prvidlá pri predaji. Je tam jasne napísané PREDANÉ-zamknuté.

Jelikoz se nam tu zase mnozi chytraci, kteri sem prijdou jen kseftovat a neumi cist (nebo jim neni shury dano), rad bych proto upozornil na pravidla tohoto fora. Zejmena pak jde o pravidlo tykajici se prispivani v prodejni sekci!

Kdo si tato pravidla pri registraci neprecte a prispiva v prodejni sekci bez udani ceny, at se pak nedivi, ze mu je jeho prispevek bez varovani smazan!

no ne ze bych byl vztahovacny...,ale prijde mi docela nefer,ze na zaklade skutecnosti ,ze jsem tady nabidl vymenu hodinek mi editor snizil reputaci na -3......To jako kdyby rekl davajte si na nej pozor???Zajmavy pristup.

Edited by wanaka

wanaka: Jakej editor? To ti tam naklikali normálně uživatelé. Taky mi to přišlo takový..jalový, ten tvůj post. Proč mu nepošleš normálně SZ, když teda ty Blancpainy jakože nejsou tak strašný?:)

wanaka: Jakej editor? To ti tam naklikali normálně uživatelé. Taky mi to přišlo takový..jalový, ten tvůj post. Proč mu nepošleš normálně SZ, když teda ty Blancpainy jakože nejsou tak strašný?:)

aha,tak to se omlouvam ,mas pravdu,asi jsem se nevyjadril dosti zdvorile,priste si dam vetsi pozor na vyber slov:)

• Create New...