Přejít na obsah

Heuer Autavia


Z.

Doporučené příspěvky

no vida, stačila návštěva Ikey a pěkný fotky... párkrát zašumíš a pak to půjde samo...

v zájmu uchování fotek na fóru se budeme muset naučit fotit všichni... :D

 

ano taky jsem je chtěl...

Upraveno uživatelem tombed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že jednou budu HEUER vlastnit. Jako motivační působí tvoje fotky bezvadně. :thumbsup_anim:

 

 

" v zájmu uchování fotek na fóru se budeme muset naučit fotit všichni... " a nešlo by udělat nějaký pravidlo, co jednou vložíš, nikdy neodneseš ???

 

Celkem by se tím eliminovali vrtochy některých psychicky labilnějších členů. ;)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vida, stačila návštěva Ikey a pěkný fotky... párkrát zašumíš a pak to půjde samo...

v zájmu uchování fotek na fóru se budeme muset naučit fotit všichni... :D

Ne, ne. Prádelní koš z Ikey nemám a stan od Hudyho se mi nechtělo stavět. :) Ale je to focený na odpadkovým koši z Obi a na aluminiovým kufříku z Baumaxu. :cool02:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

" v zájmu uchování fotek na fóru se budeme muset naučit fotit všichni... " a nešlo by udělat nějaký pravidlo, co jednou vložíš, nikdy neodneseš ???

 

Celkem by se tím eliminovali vrtochy některých psychicky labilnějších členů. ;)

 

Já si myslím, že pokud člověk bere fotky jako zábavu a informační prostředek, tak že s tím problém nemá. Jakmile se začne cítit jako umělec, tak začne šachovat a dělat drahoty. To už pak ale asi patří (duševně) někam jinam a někdy ztrácí trochu i soudnost a hlavně skromnost. Tak už to bývá, teď jde jen o to, zda je to co produkuje skutečně umění. Ale obvykle platí to, že ti největší umělci a odborníci bývají velmi skromní a vstřícní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je doma už nějaký ten pátek, ale teprve teď jsem se dostal k tomu, abych udělal pár "serióznějších" fotek...

 

Gratuluju Zdeňku k parádním hodinkám a pěkným fotkám. Měl jsem tyhle Autávky možnost vidět a jsou v hodně slušný kondici..

 

P.S. ... btw abych nezapomněl, pozdravuje tě jedna exotická kolegyně ode mě z práce... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za pozitivní ohlasy. Jsem rád, že se hodinky i fotky líbí. Už jsem je skoro prodával a ty fotky jsem si fotil tak trochu na památku, ale vaše komentáře mě teda v mém rozhodnutí dost zviklaly. Zbavovat se těchto hodinek je asi trochu chronohřích... :) Ale to mě bylo celkem jasný i předtím. B)

 

 

Gratuluju Zdeňku k parádním hodinkám a pěkným fotkám. Měl jsem tyhle Autávky možnost vidět a jsou v hodně slušný kondici..

 

P.S. ... btw abych nezapomněl, pozdravuje tě jedna exotická kolegyně ode mě z práce... :)

Jo, jo. Díky. A že Haničku taky moc pozdravuju. :)

Upraveno uživatelem Z.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...