Přejít na obsah

Bandiho galerie


bandicoot

Doporučené příspěvky

Safra to je sesup.

 

Já bych to tak neviděl. Víš co, já jsem celkem něco jako: "...přece když už jsem měl tohle, tak nebudu kupovat tohle..." přestal řešit. Mám určitou laťku, pod kterou bych jít nechtěl, ale ta je směrem nahoru celkem pružná. No a z těch výšek se prostě občas spadne. :) Ale primární je, jestli tě ty hodinky baví. Jak ne, tak můžou stát třeba milion a pocitově je to průšvih. Takže já Bandiho chápu. Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to tak neviděl. Víš co, já jsem celkem přestal něco jako: "...přece když už jsem měl tohle, tak nebudu kupovat tohle..." přestal řešit. Mám určitou laťku, pod kterou bych jít nechtěl, ale ta je směrem nahoru celkem pružná. No a z těch výšek se prostě občas spadne. :) Ale primární je, jestli tě ty hodinky baví. Jak ne, tak můžou stát třeba milion a pocitově je to průšvih. Takže já Bandiho chápu.

 

 

Sorry, že vám do toho vstupuju, ale to chce vytesat do šutru. Chrona mě stály 3x víc než divery, ale divery mě baví 3x víc než chrona. :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safra to je sesup.

 

Ale hov*no.

Po tom, co jsem měl kombo JLC-Breguet chápu současný stav jako takový restart.

Ideálně ještě vyměním Fortisky za nějaký např. Archimédy a začnu znova, od píky. Otevírá se mi tím nová krásná dlouhá cesta.

Tam "nahoře" už mi bylo úzko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"...přece když už jsem měl tohle, tak nebudu kupovat tohle..."

 

O tom to je - teď to řešit nemusím a nejsem v křeči. Celkem se těším, až si na nové cestě nahoru koupím nějaký bondovky, steelfishe, prostě hodinky, který jsem neměl.

Kucí, já jsem svobodnej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom to je - teď to řešit nemusím a nejsem v křeči. Celkem se těším, až si na nové cestě nahoru koupím nějaký bondovky, steelfishe, prostě hodinky, který jsem neměl.

Kucí, já jsem svobodnej :D

 

 

 

Tak ať Ti to dlouho vydrží !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to tak neviděl. Víš co, já jsem celkem něco jako: "...přece když už jsem měl tohle, tak nebudu kupovat tohle..." přestal řešit. Mám určitou laťku, pod kterou bych jít nechtěl, ale ta je směrem nahoru celkem pružná. No a z těch výšek se prostě občas spadne. :) Ale primární je, jestli tě ty hodinky baví. Jak ne, tak můžou stát třeba milion a pocitově je to průšvih. Takže já Bandiho chápu.

 

Ja tomu zcela rozumim, mam to podobne, jen jsem myslel, ze jsem tady jedinej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tomu zcela rozumim, mam to podobne, jen jsem myslel, ze jsem tady jedinej.

 

Tak pak je to jasný. Já jsem teď už nějakej čas (vlastně z donucení - Hercules v servisu) vlastníkem jedinejch hodinek a to ještě Archimede :) A přestože jsem nechutnej snob a pozér, vyžadující určitou dávku "všeobecné poznatelnosti" od hodinek na svý ruce, tak jsem se přistih, že jsem v naprostým klidu. Archimédky stačej. Samozřejmě, že jen díky vědomí návratu Breitlingu. A samozřejmě, že budu furt kupovat nějaký hodinky jako blázen. Ale tak nějak mě přešlo to puzení po nákupu značkovejch ikon. Jako nezbavím se toho nikdy, protože je to bohužel moje vlastnost, ale kurnik mě už těší jenom ten fakt, že jsem s Archimédama na ruce klidnej a vyrovnanej. :) Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenudící cifr, ten se ti nemohl okoukat.

 

Neokoukal, nechybělo jim nic, fakt nic... když ono je tolik hodinek, který jsem ještě neměl :D

A moje čínská politika jednoho kusu mi neumožňuje kumulovat, holt to musím střídat.

 

edit: gramatika

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochybně Fortis nelze se Zenithem srovnávat, kdo měl ex-moje Defy v ruce, potvrdí, že je tam preciznosti a viditelný práce jako nikde jinde v té třídě. Ani reversa, ani portugaly a ani breguety neměly tolik fines. Bylo vidět, že u Zenithu nepřemýšlí jak odrbat produkt a snížit výrobní náklady.

 

Ale rozhodně bych si netroufal tvrdit něco o sešupu. Tyhle Fortisky jsou totiž naprosto úžasný a v tý svojí třídě jsou geniální (ve třídě +/- 30k, za kolik to tady dealujeme).

 

Světelná show, kterou rozehrají ručky, čísla ve spolupráci s antireflexem a lunetou je parádní.

post-2655-066777500 1287826850.jpg

post-2655-002741400 1287826897.jpg

post-2655-045069900 1287826929.jpg

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom to je - teď to řešit nemusím a nejsem v křeči. Celkem se těším, až si na nové cestě nahoru koupím nějaký bondovky, steelfishe, prostě hodinky, který jsem neměl.

Kucí, já jsem svobodnej :D

 

Tyjo, pár dní tu nejsem a tady se dějou věci :D :D.

 

Trochu nechápu, cos myslel tím, že je ti ouzko (v jiným příspěvku). Vždyť to tak vůbec nefunguje - měl jsi třeba pomyslnou špičku svojí pyramidy, ale základnu se sarkofágem jsi vyplněný neměl - tam byla spousta prostoru pro hodinky, který jsi neměl. Teď jsi jako ten votrok, co staví pyramidu... pod tlakem budeš spěchat, aby ses vyškrábal nahoru, zabere ti to něco času a peněz, a to není úplně ideální, protože za rok nebo dva skončíš tam, odkud jsi teď vyšel :).

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mě napadlo, když jsem si přečetl příspěvek KFL. :lol2:

Zdroj: http://www.krecci-moji.estranky.cz/clanky/hracky.html

Citace: Další častou hračkou jsou známá běhátka pro křečky, ale s nimi mám jen špatné zkušenosti - připadá mně že křeček(aspoň moji křečci) se v něm trápí a ztrácí orientaci a chtějí se zněho dostat ven - sice se vyběhají, ale...

Posted Image

http://www.youtube.com/watch?v=tLgWS380Ydg&feature=related

Upraveno uživatelem lib
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KFL, já žádnou základnu nemám a mít nechci. Chci mít a nosit jedny hodinky. Protože přemýšlet nad vícero je ještě větší psycho.

 

edit: zdá se že to vnímáš jako Sysifovskou práci, ale tak to není. Mě ta cesta baví.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...