Přejít na obsah

Bandiho galerie


bandicoot

Doporučené příspěvky

PhoeniX: Objevil jsem zespodu minutové ručky (při bočním pohledu) nějakou nerovnost. Viditelný to bylo jen lupou. Zvrchu to bylo vidět jen tak, že to házelo jiný lom světla na lumi. Jakoby se lumi trochu odchlípla od svrchního laku a udělalo to jakoby bublinu.

 

Jo, jsou to hodinky bez kudrlin. Není to na nich moc vidět, co jsou zač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Che, teď na to koukám... ony se doplňují nejen typem, použitím, diverzitou... ale i číslama na cifru :D

Prostě PAM zero maj to, co Dopply nemaj.

Tohle je zatím nejsourodější kombo, co jsem měl. V jádru podobný, černobílý, bez kudrlinek, ale tam to končí.

 

...stejně jedny budou muset dřív nebo později jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

honzo, ty primky netvoří kombo s ničím. To je grál.

 

Jen jsem chtěl ilustrovat, že vpálený vzor z hlavy nedostaneme. Tak jako si nevědomě vybíráme manželky podle matek, tak i hodinkový benchmark máme v hlavě víc, než si myslíme.

 

 

TO bandicoot: však ty víš, jak jsem svůj rádoby vtipný příspěvek myslel. ;) Naštěstí už nemám nákupní horečku, ale jen mírně zvýšenou teplotu. Ještě pár dní a bude to dobrý. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratuluju ti, ze jsi schopnej dat pryc PAMy kvuli tomuhle :)

 

Kvůli (subjektivní i objektivní) potřebě ubrat z hodinek peníze. No a furt mám v záloze masakr v podobě Doppelchrongraphu. Výměnou za PAM dosáhnu chtěnýho efektu, že ty IWC budou nejen nejdražší ale i největší a nejtěžší. Prostě mimořádný.

 

Ad nudný. No asi jo. Ve smyslu strohý a precizně studený. Ale to je OK. Navíc k německu mám v mnoha věcech blízko.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...