Přejít na obsah

Bandiho galerie


bandicoot

Doporučené příspěvky

Ručky jsou prostě z fliegerinstrumentů no. Buď se to líbí nebo ne. Jinak to ale být nemůže.

 

Přemýšlím, jestli jsem za ty prachy viděl něco líp zpracovanýho. V týhle podobný ceně mě v oblasti preciznosti dostaly dvoje hodinky. Archimede Pilot Chrono a právě tenhle Sinn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honzo, ty primky netvoří kombo s ničím. To je grál.

 

Jen jsem chtěl ilustrovat, že vpálený vzor z hlavy nedostaneme. Tak jako si nevědomě vybíráme manželky podle matek, tak i hodinkový benchmark máme v hlavě víc, než si myslíme.

 

Mam to vlastne skoro stejne... jen s tim rozdilem, ze me Orliky jsou limitka z 2010... ale jinak dtto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nový Di Modell, který mi loni věnoval Peta-Biker. Podle mě to sedí výborně.

post-2655-014967900 1327150684.jpg

Peťo díky, ten řemen na tuhle příležitost čekal a usadil se skvěle.

 

Pouzdro SUG Germany je hezký, na silikonu vůbec nevynikne...

post-2655-035075400 1327150698.jpg

 

Sinn má zajímavý pískování, takový tvrdý, hruý, hluboký. I když nemám tegiment, tak ani na sponě nemám po měsíci a půl denního nošení ani stopu.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hm, ja taky rad hnedy, ale tady je ten cifr sedy (jako u moonwatch), to je trochu zadrhel, z par set hnedych odstinu k nim pujde tak jeden, dva... Ted ho trefit.

 

Ja myslim, ze nejde o cifr ale spis o charakter tech hodinek. To nejsou proste klasicky fligry, ale spis oblekovky. Pocitove mi tam vic sedi ten cernej, ale mozna tmave hnedej aligator by taky sednul.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...