Přejít na obsah

Bandiho galerie


bandicoot

Doporučené příspěvky

A diky systemu rychlovymeny muzu jit do hospody na tahu a z hospody s gumou :thumbsup_anim:

 

Edit, Fanousi, ve vlakne co ma kdo na ruce je ta guma videt lip. Ja ted po letech cernobileho pustu (panerai, flieger iwc, sinn) potrebuju tah a monstrozni MI :suicide_anim:

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tah je lehky a plochy. Tah versus hodinky je skoro v pomeru jako na RLX SDDS. Akorat se nezuzuje. Hodinky jsou velky jen opticky. Pres lunetu maji 45, pouzdro 43, ale maji dobre zkoseny tah i kaucuk, takze perfektne sedi i na ruce 17,5. Nejsou "dlouhe".

 

Edit:

zpracovani hodinek - jsou velky, leskly, ze vsech mych hodinek maji nejbliz k Blackcbirdu nebo Defy

zpracovani tahu - ficury v podobe rychlovymeny a rychlozkraceni musi clovek videt, to je masakr

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 5 týdnech...

Tak jsem si probehl vsechny ksefty na vidensky Kaerntner Strasse a Graben a nic... Nic me nepadlo do oka, ze bych si sed na zadek.

Nejvic jsem se vzdy zdrzel u IWC, ty me oslovuji, ale paradoxne za me vlastni Aquatimery bych asi nic nemenil. Ani novy AT bez tech inverznich subcifru a s celobrousenym tahem se mi tolik nelibily. A BP jsou drahy.

Meli toho opravdu hafo vcetne Pateku, Vacheronu...

A k memu vlastnimu prekvapeni me ze vsech tech narachanych znacek a hodinek nejvic dostaly RLX Sub No date, novy cerny Explorery (vedle nichz Daytony vypadaly jak hodinky pro maly holky), JLC MC Alarm Navy Seals, pak Panerai obecne a Chopardy Mile Miglia GT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si probehl vsechny ksefty na vidensky Kaerntner Strasse a Graben a nic... Nic me nepadlo do oka, ze bych si sed na zadek.

 

Já jsem tam byl před dvěma týdny a po prohlídce výloh asi padesáti hodinářství jsem si sedl na zadek několikrát. Jinak nové BP jsou kolem 12, ne? A rok (ne)použité do 8 tisíc. Moje volba by byla jasná.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...