Přejít na obsah

Bandiho galerie


bandicoot

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Snow

Super, paráda, gratuluju !!! Pro mě jedny z nejkrásnějších hodinek, nebudu daleko od pravdy, když řeknu dreamwatch. Co já se kvůli nim nablbnul, i zadlužit se chtěl  :crying_anim02: .

 

Edit - hrozně jsem chtěl ty, co si měl před těmito, ty klasické.

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Snow, Doppelchronograph s hranatou ručkou byly lepší, ale na ten vintage look nemám buňky; nový Doppelchronograph je skvělý, akorát i doppel tak drahý

 

@Hasňa, hnědý buffalo Rios, ranní procházka super, mám v centru školení až od devíti, tak jsem se prošel z Břevnova na Karlák přes Petřín

 

@zekon7302, jo v servisu jim dali rovnou i klasický servis, vše je v cajku, cifr IMHO nový

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ranní procházka super, mám v centru školení až od devíti, tak jsem se prošel z Břevnova na Karlák přes Petřín

Tak to musela být parádní procházka, bydlíme kousek od sebe, já sice jen pár let, ale Břevnov jsem si zamiloval.

BTW, Za chvíli jsou Vánoce, třeba mě ta moje taky překvapí balíčkem z Schaffhausenu (limita pravděpodobnosti blížící se nule)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše opraveno. Cifr je myslím nový celý, mám takový dojem z aplikovaných indexů, že je na nich něco jinak.

Bohužel na průvodním dopisu ze servisu je standardizovaný výčet cca dvaceti provedených úkonů (seřízení, čištění, demagnetizace...), nikoliv reálný popis, co skutečně dělali.

Aniž bych chtěl kdy něco zadarmo, tak mě mrzí, že to přišlo jen tak ve folii. Třeba futrálek nebo nějakou publikaci za tu zpackanou výstupní kontrolu nového kusu a následný dvouměsíční servis poslat mohli.

Třeba Steinhart mi vrácenou vyřízenou reklamaci doprovodil přívěskem na klíče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...