Přejít na obsah

V Řecku hodinky už asi raději ne


Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

Jen počkejte u nás po volbách! Budete platit plutokrati! Paroubkovi je to jedno, ten dostává luxusní oblečky darem :)

 

Sorry za to jméno souvissející s politikou, ale kopnout si do Vakobřicha jsem prostě musel... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mě pobavil Kalousek, kterej v E15 minulej tejden řekl něco ve smyslu: naše opatření budou lidi bolet.

To je fakt vtipný, voni hospodařej jak prasata a nás to bude bolet.

Místo aby řekl něco ve smyslu, že když si to nadrobili, tak to vyžerou, něco jako "pos.rali jsme to a zkusíme to napravit aniž by se to vás nevinných dotklo", tak von je tak nebetyčně drzej, že řekne, že nás to bude bolet.

Kdybych se takhle prasácky choval a drze mluvil jako individuál ke svými okolí, tak dostanu do držky. Na úrovni politik - daňový poplatník to projde a ještě dostane hlasy (tzn. prachy a možná i mandáty)...

 

...pardon za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....naivně si myslí, že to přinese peníze do rozpočtu :(

http://ekonomika.idnes.cz/recko-musi-prijm...12_eko_euro_vem

 

Patriku, rád bych na konci léta vyrazil procestovat s rodinou Řecko.

Jaký je Tvůj názor na vývoj cen a služeb v Řecku ?

Bude mít situace v Řecku nějaký vliv na vývoj např. cen zájezdů poskytovaných našimi cestovkami?

Díkyza info. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych se toho zas tak nebál, oni Řeci toho namluví. Od Balkánu dál na zhruba jihovýchod se obecně hodně mluví, spoustu se toho podepíše, třese se rukama, sjedná, slíbí, protečou hektolitry čaje/kávy, vykouří se milióny cigaret, očešou se olivovníky, a nakonci je ten vystresovanej evropan a v pohodě Řek/Turek atd. kterej už zapomněl, o co vlastně šlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patriku, rád bych na konci léta vyrazil procestovat s rodinou Řecko.

Jaký je Tvůj názor na vývoj cen a služeb v Řecku ?

Bude mít situace v Řecku nějaký vliv na vývoj např. cen zájezdů poskytovaných našimi cestovkami?

Díkyza info. ;)

Řecko není zrovna moje země zaslíbená, Středozemní moře je na mě moc studené :D, takže bohužel neporadím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mě pobavil Kalousek, kterej v E15 minulej tejden řekl něco ve smyslu: naše opatření budou lidi bolet.

To je fakt vtipný, voni hospodařej jak prasata a nás to bude bolet.

Místo aby řekl něco ve smyslu, že když si to nadrobili, tak to vyžerou, něco jako "pos.rali jsme to a zkusíme to napravit aniž by se to vás nevinných dotklo", tak von je tak nebetyčně drzej, že řekne, že nás to bude bolet.

Kdybych se takhle prasácky choval a drze mluvil jako individuál ke svými okolí, tak dostanu do držky. Na úrovni politik - daňový poplatník to projde a ještě dostane hlasy (tzn. prachy a možná i mandáty)...

 

...pardon za OT

Znáš nějaký způsob, jak to napravit aby se to "nevinných" nedotklo? Pár idiotů, kteří tvrdí, že to spraví a "normálních"(co to je???) lidí se to nedotkne tady taky máme, ale tomu přece nevěříš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to tak, že mezi všemi rovnými gentlemany na chronomagu jsou si někteří rovnější, jako ostatně kdekoliv jinde

 

rovnost je proti přírodě :thumbsup_anim:

 

Ehm. Nedávno jsem chtěl otevřít jedno politické téma, ale raději jsem hledal a našel jsem vlákno, kde je řečeno, že na Chronomagu se o politice diskutovat nemá.

 

Jak to tedy je?

 

Já myslim, ze si muzeme diskutovat, o čem chceme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...