Přejít na obsah

Damasko - novinky


Heky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 361
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja myslim, ze se prave chteli nejak odlisit od Sinnu, tak to dopadlo, jak to dopadlo. Nekomu se to libe, nekomu ne. Me teda moc ne.

 

osobne si myslim, ze stacilo to ich typicke matne puzdro, farba aj tvar sa mi paci. zvyraznit 12kovy index, to u Sinnu chyba.. plus cele lumi rucicky, nie od stredu cierne.

 

no oni sa chceli odlisit este viac. az tak ze si tymi krkolomnymi dizajnami mozno dobrovolne uberaju zakaznikov :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 2 týdnech...

Damasko mi pripomina Armidu (cinsky microbrand) v jedinej veci.... totalne ze nula invencie a kreativity. Ozaj ma v celom hodinkovom svete nenapada ina znacka, ktora nedokaze za cele tie roky urobit nejaky dobry, aspon z promile neokukany dizajn, ozaj by stacilo co i len stipka niecoho vlastneho kreativneho. Nie sa iba vyblaznovat s farbou sekundovky, a potom navyse drzo to predsunut ako novy model.

 

Moc sa Damasko spolieha na inovacie, kde su zasa paradoxne totalna jednotka, tolko inovacii sa len tak nevidi v ramci jednej znacky (ano, ok ok su samozrejme, najma swiss legendy, ale tam vacsinou ten vyvoj bol pozvolny, co desatrocie, to nova fičúra, napr. rolex, omega atd... ale Damasko stihol za jedno desatrocie hned par dost zasadnych inovacii).

Mozno je to vlastne zamer, tvrdo davat najavo, ze na co i len mierne excentrickych dizajnoch vobec nezalezi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to tu už bylo, tak pardon, nestíhám všechno číst. Pilotky mi nic neříkají (ani IWC), čisla na cifru taky ne, ale tohle se mi líbí. Čistokrevný tooly, jednoduchý, účelný, odolný, za přijatelnou cenu. A zdá se, že u těchhle modelů se líhne i příběh... což je něco, co u Damaska dost chybělo.

 

https://windupwatchshop.com/blogs/chronicle/eurofighter-approved-damasko-dc-56-and-57-si-chronographs-with-silicon-hairsprings-available-now

 

post-30813-0-61329600-1551646506.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...