Přejít na obsah

Damasko - novinky


Heky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 361
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Čistokrevný tooly, jednoduchý, účelný

Člověče, já Ti nevím. na první pohled to je nějaká změť indexů a ručiček. Tím, že subdialy nejsou odlišené (jakkoliv) od zbytku cifru + stejná barva všech ručiček a indexů, vzniká (dle mého názoru) chaos. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po mrkacích Ruhla se lvem, Seiko5 a několika archajických Primkách jsou DA38 moje další mechanický hodinky. :) Takže já jsem teď naprosto nadšenej z věcí, který Vám, starým bardům, přijdou jako samozřejmost anebo možná i otrava.

 

A jsem zvědavej kam to povede. Protože čím víc inovací a technologií tak tím víc Adidas, tedy alespoň pro mne.

 

Na druhou stranu člověk by měl mít čas o hodinky pečovat - seřídit datum, čas.. Takže občas seberu z police quartzky, ale jako kdybych nic neřekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lordsoft, píšu to blbě. Inovace ano, ale žádnou elektriku prosím. Mechanický hodinky co netikaj, to je snad proti přírodě, ne?

 

@nickolas, taky jsem na ně koukal, ale na mne bylo těch čárek na cifru až moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lordsoft, píšu to blbě. Inovace ano, ale žádnou elektriku prosím. Mechanický hodinky co netikaj, to je snad proti přírodě, ne?

 

@nickolas, taky jsem na ně koukal, ale na mne bylo těch čárek na cifru až moc.

Psát něco na fórum je taky proti přírodě, potřebuješ k tomu elektriku.

 

nickolas: mně ty dlouhý indexy připomínají chlupy a v důsledku toho mi celý ciferník připomíná různé nepěkné věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

 

 

The DAMASKO DC86 is back? a chronograph which was never be forgotten and now finally may celebrate its comeback. 6 years took the work of the development for the patented mechanical movement C51. The path of this technical feature was tough and was worthwhile. Already in 2017 the movement was installed in the chronograph DC80, one year later in the DC82 with stop minute and date indicator and now in the DC86 as the DAMASKO caliber C51-6. The special feature at this chronograph movement is that not only the stop second and -minute of the centre will be counted but also the hours on a sub dial at 6. At the 9 a small second is rotating while there is at the 3 an additional 24 hours indicator which is always moving analog to the main time.

 

The presentation and the colour design of the second- and minute counter of the centre ensures a clear readability:

All chronograph indicators are in green/white, the complete coloured second- and minute counter in a green/white aircraft silhouette and also the scale and hand of the hour counter at 6 o´clock.476f347da2ed3d9dbd4148be4395ae13.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...