Přejít na obsah

Damasko - novinky


Heky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 361
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Zrovna tyhle tištěné indexy bych Konrádovi nevyčítal - aspoň nejsou ohlodané jak číslice u některých pilotních chronografů + přes střed si fašoun konečně odpustil ten stupidní kříž :speak_cool:

Ten inhouse s letadýlkem á la Lemania 5100 (ale zde s mnohem hezčím rozložením ciferníků) je taky zajímavý, tloušťka jen 13,7+0.2 mm mi taky přijde fajn. Ještě že už mám přehodinkováno onačejšíma kouskama, jinak bych něco podobného možná taky "nutně potřeboval"... :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Radek124 napsal:

Ten inhouse s letadýlkem á la Lemania 5100 (ale zde s mnohem hezčím rozložením ciferníků) je taky zajímavý, tloušťka jen 13,7+0.2 mm mi taky přijde fajn.

Jo, parádny je. Ako veľmi inhouseový ten inhouse je? To je nejaká Selitta s vlastnou chrono nadstavbou, či niečo vážnejšie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrik Konstrukce údajně vychází z ETA (podle tloušťky a rezervy chodu 2893-2 + nádstavba?), ale díly si prý dělají vlastní, s “inhouse” vychytávkami. Nakolik je to pravda by odpověděl hodinář, ale vzhledem k sektářskému přístupu zdejších konrádistů dost pochybuju že někdo zdejší bude mít kdy možnost vidět tuhle věc odšpuntovanou... :whistle:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Radek124 napsal:

Zrovna tyhle tištěné indexy bych Konrádovi nevyčítal - aspoň nejsou ohlodané jak číslice u některých pilotních chronografů + přes střed si fašoun konečně odpustil ten stupidní kříž :speak_cool:

Ten inhouse s letadýlkem á la Lemania 5100 (ale zde s mnohem hezčím rozložením ciferníků) je taky zajímavý, tloušťka jen 13,7+0.2 mm mi taky přijde fajn. Ještě že už mám přehodinkováno onačejšíma kouskama, jinak bych něco podobného možná taky "nutně potřeboval"... :smoke:

jakej fasoun?
ty by sis mohl odpustit podobne stupidni kecy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Radek124 napsal:

@Micey Máš pravdu - teď na ten "inhouse" C51-6 koukám a evidentně se nestydí ani za původní označení 7750 na základně. Tím spíš mi přijde skoro jako div, že se s tím při WR100 dostali pod 14mm.

Co je na tom divné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Oni přece otevřeně psali, že zatím inhouse na chrono nemají. Používají vysoce modifikovaný Valjoux 7750.

Kompletní inhouse mají na tříručky (DK30 a DK31) a mimostřednou vteřinovku (DK14, DK15, DK105). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...