Jump to content

Damasko - novinky

Recommended Posts

• Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

• 3 months later...

Hmm... Zatím mě tam teda nic za srdíčko nevzalo. Tak trpělivě vyčkávám. V pořadníku stejně čekají jiný, takže Déčka budu muset na chvíli odsunout.

Zrovna tyhle tištěné indexy bych Konrádovi nevyčítal - aspoň nejsou ohlodané jak číslice u některých pilotních chronografů + přes střed si fašoun konečně odpustil ten stupidní kříž :speak_cool:

Ten inhouse s letadýlkem á la Lemania 5100 (ale zde s mnohem hezčím rozložením ciferníků) je taky zajímavý, tloušťka jen 13,7+0.2 mm mi taky přijde fajn. Ještě že už mám přehodinkováno onačejšíma kouskama, jinak bych něco podobného možná taky "nutně potřeboval"... :smoke:

před 9 hodinami, Radek124 napsal:

Ten inhouse s letadýlkem á la Lemania 5100 (ale zde s mnohem hezčím rozložením ciferníků) je taky zajímavý, tloušťka jen 13,7+0.2 mm mi taky přijde fajn.

Jo, parádny je. Ako veľmi inhouseový ten inhouse je? To je nejaká Selitta s vlastnou chrono nadstavbou, či niečo vážnejšie?

před 13 hodinami, nickolas napsal:

Jako ze bys na pilot toolech chtel aplikovane indexy? Dzizis... 🤦‍♂️

To máš pravdu, stále čekám na něco jako Ingeniour od Damaska.......ale pořád nic.

@wawrik Konstrukce údajně vychází z ETA (podle tloušťky a rezervy chodu 2893-2 + nádstavba?), ale díly si prý dělají vlastní, s “inhouse” vychytávkami. Nakolik je to pravda by odpověděl hodinář, ale vzhledem k sektářskému přístupu zdejších konrádistů dost pochybuju že někdo zdejší bude mít kdy možnost vidět tuhle věc odšpuntovanou... :whistle:

Edited by Radek124
před 14 hodinami, Radek124 napsal:

Zrovna tyhle tištěné indexy bych Konrádovi nevyčítal - aspoň nejsou ohlodané jak číslice u některých pilotních chronografů + přes střed si fašoun konečně odpustil ten stupidní kříž :speak_cool:

Ten inhouse s letadýlkem á la Lemania 5100 (ale zde s mnohem hezčím rozložením ciferníků) je taky zajímavý, tloušťka jen 13,7+0.2 mm mi taky přijde fajn. Ještě že už mám přehodinkováno onačejšíma kouskama, jinak bych něco podobného možná taky "nutně potřeboval"... :smoke:

jakej fasoun?
ty by sis mohl odpustit podobne stupidni kecy

@Micey Máš pravdu - teď na ten "inhouse" C51-6 koukám a evidentně se nestydí ani za původní označení 7750 na základně. Tím spíš mi přijde skoro jako div, že se s tím při WR100 dostali pod 14mm.

před 4 hodinami, Radek124 napsal:

@Micey Máš pravdu - teď na ten "inhouse" C51-6 koukám a evidentně se nestydí ani za původní označení 7750 na základně. Tím spíš mi přijde skoro jako div, že se s tím při WR100 dostali pod 14mm.

Co je na tom divné?