Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

To samozřejmě vím, ale nedovedu si představit, že bych měl před sebou třeba 24"-27" LCD a musel sklouzávat zrakem na malou 15" mrchu s retinou. Já aktuálně funguju v kanclu na zavřené 13" Retině + 24" Dell, až mi přijde hengedock, tak možná přikoupím ještě jedno LCD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jovani - lacne to sice nebolo, ale MBP si na seba onedlho zarobi. 

@m.n. - primarny dovod, preco som chcel pod MBP stojan bol (a aj je) strach z poliatia... Nedokazem pracovat bez pohara kavy a vody na stole, a aj napriek maximalnej opatrnosti sa mi za 15 rokov podarilo (sice len) 2-3 krat notebook poliat/poDliat (nastastie bez dosledkov klop, klop, klop). No a kedze nove MBP su totalne neotvoritelne, tak je stojan ako prevencia... mStand som si vybral kvoli stabilite a jeho dizajnu - perfektne bude ladit k MBP, Apple klavesnici, trackpadu a LaCie Porsche diskom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tam píšou že cena se bude týkat hlavně 5,5" verze se 128 Gb. Menší verze by měla mít cenovku stejnou jak 5S. No uvidíme v září.

mno i tak, mi to přijde hodně out. Si vem, že stávající model v 64Gb stoji 22?tak těh 30k za 128 je fakt extrem .

 

Edit: mě je to v podstatě jedno, protože do většího jabkofounu jít už nechci. Stávající velikost je pro maximum co snesu

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem docela zvědavej, jestli menší telefony odepíšou. Docela hodně lidí prskalo už při přechodu na 4 palce. O proti tomu je 4,7 neskutečný pádlo a myslím si, že by tím Apple nemalou část zákazníků odradil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem docela zvědavej, jestli menší telefony odepíšou. Docela hodně lidí prskalo už při přechodu na 4 palce. O proti tomu je 4,7 neskutečný pádlo a myslím si, že by tím Apple nemalou část zákazníků odradil.

Tak 5S ještě budou vyrábět,takže kdo nebude chtít větší model,může si koupit stávající velikost,třeba lehce vylepšenou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, kamarádi, kolegové. Mám prosbu : potřebuji dceři doplnit Iphone a Ipad ještě McBook Airem....takže sháním Mcbook Air, co nejmenší, ovšem s co největším HD,  smaozřejmě externí CD mechaniku, případně i externí tu paměť... No, ale potřebuji to koupit s fakturou od plátce DPH.... Možná to budu chtít koupit double. Můžete mi, prosím, někdo poradit, kam se obrátit, abych dostal dobrou cenu a kvalitní info? Já jsem totiž apple dost nepolíbený :). Děkuji mnohokrát za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Jeremy,  to je samozřejmě to nejjednodušší řešení.... sem si myslel, jestli neexistuje nějaký soukromník, který umí lepší ceny (třeba lepší výbavou) atd. Tak, jak to je třeba na druhé straně zeměkoule, kde takovýhle šikulové mají drobné obchůdky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...