Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Na konci září jsi nemohl mít iPhone doma nikdy, pokud sis jej odněkud nepřivezl. Já poslední tři roky objednával vždy v den a hodinu spuštění objednávek pro ČR a dostával jej většinou na přelomu října/listopadu. Loni dokonce až někdy 12.listopadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je pravda, že na koupi telefonu u operátora jsem nemyslel, já mluvil o koupi přímo od Applu. On ty dotované telefony s úvazkem ještě dneska někdo kupuje?

Ja mel petku od Vodafone, ale jen z duvodu ze prvni den bez uvazku neprodavali, na sestku si pockam na apple.cz, navic nechci prvni varku, byvaji s nima problemy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz, kdyby jste někdo věděl, tak díky předem

 

Doma máme Synology, na iPadu mám stažený DS utility, ale když si chci spustit mkv s titulkama tak to přes VLC pustí bez, co doporučíte, díky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, je zamčený :(. Zkusim ještě kamaráda co servisuje IP jestli se s tím dá něco dělat.

 

 

Něco se s tím vždycky dá udělat, ale budeš to muset dělats každým novým systémem - stojí to za to?

Je tak to díky za důležité info, já měl za to že se odblokace udělá jednou a je navěky klid ;). takže každý rok po obdržení nového IOS. Hmm škoda, když ta cena byla fakt dobrá. No nic a ještě jednou děkuji ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...