Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

pro mě by něco většího než 4'' byla smrt. 

Ale to snad ne. emoji3.png
No tak ne, jenom trochu přehánim

Já taham mobil předevšim v přední kapse kalhot 

Já taky. 

Určite máš větší kapsy :-)


takže bych se bál že a) zničim jacka od sluchátek (což se mi daří už teď) b] praskne telefon/sklo nebo kapsa, nevejde se mi to do kapsy.

a) Ne. Ok, ne jacka ale kabel u koncovky jacka. Což se mi povedlo a sluchátka blbnou
b] Ne/ne a ne. 
Stát se to asi může, ale mě se to ještě nestalo.

Přesně tak, stát se to může. 

 

Brouzdat po fóru se na tom bude určitě líp, na čtení mam čtečku.


Phablet je právě onen ideální kompromis pro vše, který je vždy po ruce. Tedy pro lidi, kteří takhle různorodé moderní mobily používají. Prostí volači a SMSkáři samozřejmě phablet neocení. Na seriózní, dlouhodobější, čtení, práci, HiFi,... jsou samozřejmě specializovaná zařízení. Ovšem na běžnou, rychlou, pohotovou, kapesní, denní, komunikaci a zábavu je Phablet ideální. To je prostě fakt. Je sním samozřejmě možné nesouhlasit. Nelze ho však popřít. emoji3.png

Já nepsal že to je ultra p.íčárna a že to nemůže nikdo používat. Pro mě to je neprakticky velký. Ale neměl sem to v ruce. A když mi to někdo dá (s tim ale nepočítam) tak se s tim asi holt sžiju   :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasňa dobre napisal - phablet je KOMPROMIS. Ale ja nemam rad kompromisy... Ze bude novy IP s uhloprieckou 4,7" ma az tak netesi, terajsie 4" mi uplne postacuju, ale iste je, ze do droidu ani windowsu neprejdem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobně se na to divadlo i mé okolí, když jsem si svého času koupil Note. Některým to přišlo až směšné. Ale mezi tím to na ulici, v letadlech a vlacích přestalo být exotické. Pár známých to zkusilo a nikdo se nevrátil k malému displeji. Myslím, že hodně odmítavých postojů vychází právě z předsudků a absence všední, každodenní zkušenosti. Hlášek, ze někdo měl pul roku Note, nebo Z1 a byl to takový humus, ze koupil iPhone, nebo nějaký mini android, jsem moc nezaznamenal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasňa dobre napisal - phablet je KOMPROMIS. Ale ja nemam rad kompromisy...

Napsal jsem ideální kompromis.

Kompromisy považuji naopak za úžasný vynález zabraňující extrémům, nedorozuměním, nemožnosti se dohodnout, zdevastovaným poraženým, ignorování nových poznatků.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde je jakej humor. Jen se podivuju, ze se tu uz pres dve stranky snazis nevim koho presdvecovat, ze phablet je spravna volba ... me je napriklad jedno, co si kdo poridi za telefon a co si s nim dela ....

Nic o nějakém blbovi jsem nepsal. Neber se tak vážně. Bylo to myšleno v odlehčené formě na základě zkušeností mého nejbližšího okolí. Nebo si fakt myslíš, že tvrdím, že ideál phabletu je neoddiskutovatelný fakt? Trochu odstupu a humoru by ti prospělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

idealny kompromis je oxymoron :)

Já nemyslím. Jsou okamžiky, kdy se musí zkombinovat několik protichůdných požadavků. Prechod od knihy, Flexarety, slovníku, novin, telefonu, walkmanu a šekové knížky k smartfounu je zářným příkladem. Ustoupení od extrémních požadavků v jednotlivých sférách jsme získali obrovský benefit ve formě pohotovosti, velikosti a komfortu. Mnohé z jednotlivých funkcí již, i v rámci tohoto "ideálního kompromisu" , již předčilo kvality původních, starých konceptů a posunulo uživatelský komfort a kvalitu získaných informací o světelné roky dopředu. Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

jo jo .... kde sou ty doby kdy byl malej telefon kůl ..... vono to dávalo smysl ..... kdo by taky porád chtěl sebou tahat kus prkna který se každej rok vo palec zvěčí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miloši, já to řešim tak, že u 5" je ovládání jednou rukou na pohodu 7" už je totálně mimo..a deset je promě už nepoužitelný. na 4,5" a menším zas nedokážu napsat text.

Franto : Tak jasně, že tablet není o ovládání jednou rukou. Nemám ruce jak lopaty :) Zařízení , které má 5" fakt ovládat jednou rukou pohodlně, vlastně vůbec fakt nedokážu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...