Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Když už se tady porovnávala výdrž při slabším používání, tak tady je 4S na iOS8, který jsem tam zkušebně narval, abych zjistil, co to Apple zase spáchal. Jsem v místě s mizerným signálem, takže by na kvalitnějším signálu byl výsledek lepší. Vypnul jsem Bluetooth, aby to bylo srovnatelné, v poslední době ho používám jen občas. Pro porovnání Nokie 301 jsem nabíjel v pátek ráno, teď má 40%, většina hovorů jde přes ni v průměru 0.5 hod. denně (teď volám méně cca 10 hod měsíčně).

post-11110-0-30364500-1412748087_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak na IP5 je celkem take znat spomaleni po upgrade na IOS8.02, na ipad2 to radsi nedam.

 

No na 4S je to znát dost, i vzhledem k tomu že má benchmark 3x horší než 5S. Předpokládám, že to Apple udělal schválně, aby donutil uživatele změnit HW, to není problém zpomalit chod jádra v závislosti na telefonu.

 

Mimo jiné to i rychle pojistil http://www.letemsvetemapplem.eu/2014/09/27/apple-uz-prestal-podpisovat-ios-7-1-2-ked-updatujete-ios-8-uz-sa-nemozete-vratit/

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodělal jsem test výdrže 4s a iOS 8, kdy po většinu času je telefon na WiFi. Přemýšlel jsem proč iOS 8 je na tom s výdrží lépe než iOS 7 a jediné co mě napadá je, že ve sleep modu vypíná WiFi a 3G apod. a tak se stahují docela mizerně emaily. Např. ráno, když brobudím telefon ze sleep modu, tak se teprve začnou stahovat emaily odeslané před 6 hodinami, iOS 7 měl všechno za celou noc ráno postahované. V porovnání s iPhone 6 a iOS 8 naznačuje, co všichni říkají, žádný velký "objev" Apple ven neposlal.

post-11110-0-10184600-1412854079_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím zkušenější o radu. Nainstaloval jsem si pracovni e-mail na iP4 (IMAP). Vše je OK dokud jsem na wifi v práci. Jakmile zkusím stáhnout poštu přes jinou wifi (třeba doma) nebo přes 3G, telefon se chvíli snaží a pak napíše, že poštu nelze přijmout, poštovní server mail.xxxx.cz nereaguje. Co dělám špatně?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mail server, ktery tam mas nastaven, je asi videt pouze ve vasi firemni site a ne z venkovniho internetu. Zkus se zeptat adminu na adresu serveru ktera je dostupna odevsad.

 

 

Prosím zkušenější o radu. Nainstaloval jsem si pracovni e-mail na iP4 (IMAP). Vše je OK dokud jsem na wifi v práci. Jakmile zkusím stáhnout poštu přes jinou wifi (třeba doma) nebo přes 3G, telefon se chvíli snaží a pak napíše, že poštu nelze přijmout, poštovní server mail.xxxx.cz nereaguje. Co dělám špatně?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná tam, že Váš mail server přijímá jen přístupy z povolených IP adres, což je obvykle nastaveno na IP mobilních operátorů a vnitrofiremní sítě.

Řešení: stabilní veřejná IP adresa dlmácího providera a pak výjimka - dodání této adresy do seznamu povolených na Vašem IT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Klokan: Zkontroluj si jestli na domácím PC nemáš (možná na rozdíl od práce) zapnuté SSL + na kterém portu funguje (993?) a s jakým způsobem kontroly hesla funguje. Někteří klienti to při zakládání účtu autodetekují, v iOS to bývá potřeba upřesnit ručně - nejen pro příchozí, ale i pro odchozí poštu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...