Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Tak v tom isetosu to je sklo invisibleSHIELD.

Asi ho vyzkouším a uvidím, jestli bude nějak vadit.

 

Proti folii je to bomba, když se dobře nalepí, laika ani nenapadne, že tam nepatří. Může se ale stát, že se začnou odchlipovat rohy - musí se to lepit pečlivě napoprvé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom isetosu to je sklo invisibleSHIELD.

Asi ho vyzkouším a uvidím, jestli bude nějak vadit.

 

Používal jsem přesně tuhle už na pětce,ted asi tři měsíce na šestce.Určitě je to super věc.Na druhou stranu ted jsem ji sloupl,protože byla nějaká divná a užívám si displaye tak jak to má bejt bez ničeho a je to nejlepší.Děti trochu povyrostly a už jim z ruk nepadá,když jim ho půjčím.Tak snad to bude v pohodě.S folii jsem si byl ale jistější...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tu mluvíte o těch sklech tak je můžu objednat z jednoho velkoobchodu od kterého bereme sem tam nabíječky. Bylo by to za 2 kilča i s poštou k vám domů... Akorát na pětce to bylo uplně super ale na šestce jsem to ani nezkoušel - myslím že to bude hnusný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

zatial som si to az tak nevsimal - beriem uz samotne fotenie s mobilom s rezervou, takze mne sa to zda celkom v pohode ( skor ako take reportazne zabery)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusal niekto novy Microsoft Outlook? ako vkladat email adresy z kontaktov a nie ich rucne vypisovat? ano, posledne komu som pisal si pamata, ale ked chcem napisat niekomu inemu musim napisat rucne a to je pakaren ... :(

PS. pekne tenke priesvitne puzdro na iPhone 6 gold, poradite? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusal niekto novy Microsoft Outlook? ako vkladat email adresy z kontaktov a nie ich rucne vypisovat? ano, posledne komu som pisal si pamata, ale ked chcem napisat niekomu inemu musim napisat rucne a to je pakaren ... :(

PS. pekne tenke priesvitne puzdro na iPhone 6 gold, poradite? ;)

Doporučuji pouzdro UAG. Mám ho již na druhém telefonu, x krát doporučeno známím a naprostá spokojenost. Lepší pouzdro není ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši pomóc prosím.

To mě ten dnešní tenis stál akorát nervy a nasr*l jsem si do bot.

Hledal jsem na webu live přenos, našel jsem nějaké linky ve flashi, které chtěly registraci (moc práce..), a pak jiné linky, které po mě chtěly nainstalovat nějaký MPlayer tuším. Tak jsem to blb*c udělal a zřejmě jsem si nainstaloval nějaky malware (přinejmenším). Ted mi v Safari vyskakuje okno Shockwave Player Error. Nejde to pochopitelně shodit, ani regulérně vypnout počítač, protože vypínání zabrání Safari, takže jen natvrdo vypnout. Tu aplikaci MPalyer jsem už zahodil, ale pořád tam něco straší. To okno je viditelné ve všech aplikacích.

Netušíte, jak se toho zbavit?  Doufám, že formát a přeinstalace není jediné řešení.

 

Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2michalval: Normální by bylo použít TimeMachine a problém už by nebyl. Bohužel jsme v čechách, kde každý druhý nutně potřebuje hogo-fogo mobil a auto - ale jako "zkušený power-user" přece nebude trapně platit pár kaček navíc za pojistku...

 

Pro začátek zkus:

  1. ze Safari odinstalovat plugin "VSearch"
    remove-extension-safari.png
  2. odstranit složku /Library/PrivilegedHelperTools/Jack

...a než si příště kvůli nějakému péčku ve flashi dobrovolně zaviruješ sčot hacknutým instalákem, napočítej 1-2-3-4-5, jestli máš zapotřebí stahovat z profláklých balkánských zdrojů typu "Cnet" nebo "Softonic".

Skutečný MPlayerX je jeden z nejlepších multimediálních přehrávačů na OSX - ale pochopitelně jen v případě stažení ze SourceForge...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2michalval: Normální by bylo použít TimeMachine a problém už by nebyl. Bohužel jsme v čechách, kde každý druhý nutně potřebuje hogo-fogo mobil a auto - ale jako "zkušený power-user" přece nebude trapně platit pár kaček navíc za pojistku...

Time Machine mám a používám - spolu s Time Capsulí (na to mi ještě zbylo  :) ). Ale ještě jsem plnou obnovu nikdy nedělal, takže jsem se tomu chtěl vyhnout a kdyby bylo jiné řešení, tak ho použít.

Trochu jsem gůglil a jedná se skutečně o "normální" přehrávač, takže rada byla update ze stránek adobe, a vše je nyní v pořádku.

Jo a nešlo o Péčko nýbrž o Téčko, jak jsem psal. Péčka ve flashi bez podezřelých přehrávačů je na webu mraky ;)  Tohle byly linky na sportovní přenosy v češtině, tak jsem to risknul.

Přesto díky odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...