Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Protože se v řadách Apple tolik nepohybuju, potřeboval bych poradit. Chtěl bych na začátek nějakej starší iPad s retinou a 4G, ideálně aby na tom ještě chvíli běžely nový verze iOS. Nevím ale kterou generaci (typ) vybrat. Barva je mi zcela fuck, ideálně 32GB+

Pod co dnes nemá cenu jít. Na novej se zatím necítím, nevím jak si sedneme. Do dneška jsem byl zařísáhlej MS na Thinkpadech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě uteklo. Pokud máš 4G můžeš, aniž by jsi použil kartu používat GPS. Bez 4G pouze s externím modulem. 

 

To je další věc , k čemu ho chceš používat.

 

Ale karta musí být aktivní a vložena, jinak třeba navigace nepůjde. Jde o asistovanou GPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale karta musí být aktivní a vložena, jinak třeba navigace nepůjde. Jde o asistovanou GPS.

Tím pádem předpokládám, že v zahraničí si bez datovýho roamingu moc neškrtnu...

 

Chtěl jsem se zeptat, v cenách iPadů se moc neorientuju, byť jsem se díval na ukončené aukce, tak si pořád nejsem jist. Ptám se proto, že nevím jak mi iPad sedne a možná půjde o dům dál..

 

Co je za tento set ještě dobrá cena? Aukce skončila, já vím, bavím se s prodejcem po mailech...

http://aukro.cz/luxusni-ipad-3-retina-32gb-4g-tv-tuner-2x-2x-i5025797622.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše ava, 3D iPady to umí i bez SIM a bez signálu, akorát první "fix" na satelity na obloze můžže trvat i několik minut - proto se ke zrychlené "výchozí lokalizaci" využívá A-GPS (aneb "počet 300-metrových úseků od okolních vysílačů", tuším že akorát první iPhone používal holou A-GPS namísto skutečné GPS). U navigace je pak samozřejmě potřeba mít data podél celé cesty nějakým způsobem nakřečkovaná předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...