Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

2Andrew: Hlavně si tam neinstaluj "Mackeeper" a podobné vyděračské poklady (ala určité "antiviry" na PC), které tě místo obav zbaví peněz.

Určité riziko MacBooku je používání klíčenky na hesla (notabene pokud povolíš sdílení v iCloudu), ke kterým se dostane každý kdo zvládne odkoukat Tvé adminovské heslo na počítač - pak má přístup i do iCloudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju za radu.  :notworthy:.

Mel jsi pravdu a je videt, ze se opravdu vyznas (na video recenzi neni prave videt jaky tlak vynalozit).

Menil jsem to moc opatrne pricemz se musi hodne na RAM zatlacit az docela dost.

Zatim funguje na navysenych RAM.

2koza_c: mini pípá protože RAMky tam máš blbě založené, pokud se pamatuju tak je tam musíš zakládat pod větším úhlem.

2m.n.: proxy, DNS a nebo nějaká jiná lumpárna od admina té sítě? Chrome tyhle věci při "volání domů" s oblibou obchází...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fouknu to tam večer, dík za info.

Setkal se někdo po updatu na devítkový systém, že se mu nezobrazuje "lupa" pro pohyb v textu? Mně jo a strašně mě to sejří!

 

vyzkoušel jsem a chová se to takto :

 

a) pokud není v textu aktivní kurzor - tak se na první dotek a držení nezobrazuje lupa, ale bublina ukazující vybraný text

b ) jakmile je v textu již aktivní kurzor - tak se na první dotek a držení zobrazuje lupa pro posun kurzoru v textu

 

prostě jen rozvedli logiku pro označení textu, aby to bylo rychlejší ... pokud není aktivní kurzor tak ho není ani důvod někam posouvat...

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem povysil na El Capitan.

Sice to trvalo docela dlouho cca okolo 2hod. a na konci instalace se vyskytl nejaky problem, ze system nemuze dokoncit instalaci kvuli nejakemu umisteni, pokud se presto bude pokracovat, tak se nebudou moci pouzivat dve funkce uz nevim jake.

Pokracoval jsem a zatim vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyzkoušel jsem a chová se to takto :

 

a) pokud není v textu aktivní kurzor - tak se na první dotek a držení nezobrazuje lupa, ale bublina ukazující vybraný text

b ) jakmile je v textu již aktivní kurzor - tak se na první dotek a držení zobrazuje lupa pro posun kurzoru v textu

 

prostě jen rozvedli logiku pro označení textu, aby to bylo rychlejší ... pokud není aktivní kurzor tak ho není ani důvod někam posouvat...

 

Takhle to ale přece fungovalo vždycky, nebo ne? Když nebyl v kurzoru text, na první tapnutí se zacílil kurzor a na následné podržení se objevila lupa.

Nicméně ani podle možnosti B) mi to nefunguje - problémy mám při psaní textu, takže kurzor je v textu, ale lupa se objeví jednou za iks pokusů. Uvidim, jestli to ten nový release opraví, ještě jsem se k instalaci nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První změnu u 9.1 jsem našel. Nedostanu se k mp3. V itunes jsou v tlf taky a obrazovka zůstane zamrzlá na music.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Njn, to se nedá nic dělat, telefon vyhodit a hurá do krámu pro další... 

 

(Stalo se mi to samý při instalaci posledního iOS, stačil klasický krok, který pomůže v každé situaci u 99 % všech digitálních zařízení...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to ale přece fungovalo vždycky, nebo ne? Když nebyl v kurzoru text, na první tapnutí se zacílil kurzor a na následné podržení se objevila lupa.

Nicméně ani podle možnosti B) mi to nefunguje - problémy mám při psaní textu, takže kurzor je v textu, ale lupa se objeví jednou za iks pokusů. Uvidim, jestli to ten nový release opraví, ještě jsem se k instalaci nedostal.

Neopravil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...