Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Panové, máte někdo zkušenosti s klávesnicí k IPAD air? Doporučíte? - Našel jsem Islight - alu ...díky (http://www.best-apple.cz/296-islight-alu-bluetooth-klavesnice-kryt-pro-ipad.html )

 

Tahle z best-apple bude dost pravděpodobně klasická Čína. IMO nebrat.

 

Pokud může být klasická externí klávesnice, nic lepšího než Apple Wireless Keyboard asi nevymyslíš.

Hádám ale bude cílem klávesnice spojená s iPadem. Tady bych s dovolením doporučil dva tři kousky.

 

1) Logitech Ultrathin Keyboard

https://www.alza.cz/logitech-ultrathin-keyboard-cover-for-ipad-air-cerna-d1533370.htm?o=6

 

2) ZAGGkeys Folio

https://www.alza.cz/zaggkeys-folio-pro-apple-ipad-air-black-cz-d1533391.htm?kampan=adpla_produkty_pro-ipad&gclid=Cj0KEQjwnrexBRDNmZzNkf7c4c4BEiQALnlxhVwM59d9vRTSYaiWeNuMCwvwjyRFUxNXHu_UOzOcc3QaAnvF8P8HAQ

 

3) ZAGGkeys Cover

http://www.smarty.cz/ZAGG-ZAGGkeys-Cover-klavesnice-pro-Apple-iPad-Air-cerna/8181/Produkt?gclid=Cj0KEQjwnrexBRDNmZzNkf7c4c4BEiQALnlxhT14QzU-h6tuRBZ6MFs_JOVTrb0xzD3Kyc6h-CtIZZ4aAm3S8P8HAQ

 

Měl jsem možnost zkusit první dvě a kdybych se měl rozhodovat, nevim do které bych šel (asi Logitech :) ). Obě jsou skvělé, sice dražší ale skvělé. 

Co jsem zkusil, tak ve prospěch Zagg hraje volitelný úhel náklonu, podsvícení a ochrana iPadu. Pro Logitech pak zase stabilita, skvělé zpracování a nepřidá na velikosti (zas ale nechrání záda).

 

Docela dobrej článek na toto téma, pokud vládneš angličtinou :)

http://thewirecutter.com/reviews/the-best-ipad-keyboard-case/

 

 

//edit: Přidal jsem druhý Zagg, který nepřidá na celkové velikosti

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Montemar: Kdepak - 19" šílenost jako tohle chystá Samsung. Tak trochu mi to připomnělo jeden fousatej vtípek: 

Tim Cook se odhodlal celému světu pochlubit svým "požehnáním" a hrdě oznámit že je teplej.

Hned další den na mimořádné tiskovce šéf Samsungu odpřísáhl že je nejen teplejší, ale i vodotěsný...  ;)

 

Ad klávesnice: Pár pokusů o drátový i bezdrátový hybrid klávesnice a iPadu už jsem viděl, jenže ergonomicky z toho vždycky vyšel nesmysl - hrbení nad malým dotykovým displejíkem s nenastavitelným úhlem v nevhodné vzdálenosti, nesmyslná poloha těžiště při držení na klíně, při psaní překážející rámečky do kterých by měl iPad po složení zapadnout. Při psaní "na stolku" je IMHO mnohem pohodlnější separátní klávesnice (viz Maxelem zmíněná Apple Wireless Keyboard) a iPad opřený o cokoliv, např. smartcover. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já iPhone 5s a vše v pořádku...

 

Jinak mám pořád dilema jestli jít do 6s a nebo počkat a doufat na 7, s tím že bude mít velikost 5s.

 

stejné dilema, pořád čekám na 4" - tak snad nějaký C-model

 

Edit: co napsat samotnému Timovi , že Steve řekl : že 4" stačí :-D a jak to teda bude s nástupcem 5s

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zjištění že Apple hodlá poslední 4" displeje nalepit do iPodů touch jsem tohle dilema koncem prázdnin rozsekl "upgradem" zasloužilé čtyřky (dosud bez závad a díky iOS5 stále skvěle použitelná) právě zánovním 64GB 5Skem - poslední solidní kousek co se dá kulturně nosit v kapse u košile a ovládat jednoruč. Jediné co mě sére jsou ty "požehnané" omalovánky a sotva 2/3 výdrž oproti 5(!) let staré čtyřce s origo baterkou. Ale furt lepší než Androidová pádla s jednodenní výdrží, nebo další zoufalství s dlaždicema...  :grrr:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na iPhone 4s mi (asi po nějakém upgrade) přestaly pípat přijaté SMSky, taky na ploše se mi na značce "zprávy" neobjevuje to červené kolečko, které mi hlásilo nové nepřečtené SMS.

V nastavení zvuku samozřejmě zvuk SMS nastavený mám.

Dá se s tím něco udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové dokázal by mi někdo poradit? Mám dokumenty ve Wordu pro Mac, který jsou celé psané v Calibri. Když kdekoliv v souboru začnu psát, přepne se automaticky na Times New Roman. Takže pokaždá, co něco dopíšu, musím ručně nastavit font. Nastavil jsem default font na calibri, v "styles" mám taky calibri a pořát se mi tam s**e ten Times New Roman  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové dokázal by mi někdo poradit? Mám dokumenty ve Wordu pro Mac, který jsou celé psané v Calibri. Když kdekoliv v souboru začnu psát, přepne se automaticky na Times New Roman. Takže pokaždá, co něco dopíšu, musím ručně nastavit font. Nastavil jsem default font na calibri, v "styles" mám taky calibri a pořát se mi tam s**e ten Times New Roman  :frusty:

 

Tak to bych taky rád uměl, už s tím bojuju leta letoucí, teď zkouším Word for Mac 2016, tak uvidíme... Jo, akorát to mám přesně opačně - všechno píšu v TNR a hodím třeba copy-paste v rámci jednoho dokumentu a šup! už je z toho jinej font...  :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasická rada zní: Go to File, Options, Advanced, then tick "use normal style for bulleted and numbered lists"

Praktická alternativa je přemapovat si klávesovou zkratku pro vkládání z úschovny na "Vložit a použít styl". 

A nebo se na ten microsoftí šrot konečně vykašlat, protože obdobné čuňárny se styly páchá i ve wokenicích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...