Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Moje děcka mají 5C a zatím taky bez stížností - a oproti osmičce se aspoň uvolnila trocha balastu. 

 

2Jeremy: Obávám se že u těchdle reklam jde o součást skriptu stránek, dělaného právě proto aby jej nebylo úplně snadné potlačit AdBlockem.

Nebylo by jednodušší vykopnout Babiš-Hojte z oblíbených a chodit tam, kde Ti nebudou kazit den trapnou propagandou jak od Goebbelse? 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje děcka mají 5C a zatím taky bez stížností - a oproti osmičce se aspoň uvolnila trocha balastu. 

 

2Jeremy: Obávám se že u těchdle reklam jde o součást skriptu stránek, dělaného právě proto aby jej nebylo úplně snadné potlačit AdBlockem.

Nebylo by jednodušší vykopnout Babiš-Hojte z oblíbených a chodit tam, kde Ti nebudou kazit den trapnou propagandou jak od Goebbelse? 

Čoveče, dělá se to i jinde - např. na Blesku, kde čerpám serióznější info než od Andreje. Právě jsem myslel, že to je nějaká idnes specialita, ale blaflo to na mě i tady a mám pocit, že i jinde :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufejme že bez jailbreaku a nebo dobrovolného exportu "někam ven" nijak - představa že by si sandboxované aplikace navzájem vyzobávaly nakřečkovaná hesla by byla dokonalá antireklama nejen na dotyčný "sejf", ale i na bezpečnost OS...

 

2Jeremy: namátkou ct24.cz taky není úplné terno, ale iDnes na "úroveň" Blesku padlo už někdy před 4 lety - tak jaké překvapení když dnes na těch žumpách frčí totožný "reklamní model"...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje děcka mají 5C a zatím taky bez stížností - a oproti osmičce se aspoň uvolnila trocha balastu.

 

2Jeremy: Obávám se že u těchdle reklam jde o součást skriptu stránek, dělaného právě proto aby jej nebylo úplně snadné potlačit AdBlockem.

Nebylo by jednodušší vykopnout Babiš-Hojte z oblíbených a chodit tam, kde Ti nebudou kazit den trapnou propagandou jak od Goebbelse?

OT: Mohl bys prosim poradit nejaky lepsi zdroj zpravodajstvi? Myslim to vazne, ne nijak sarkasticky. Ziju ted v zahranici a ctu hlavne idnes, ale sam vidim, kam se tato "novinarina" posouva. Sehnat dnes nejake nezaujate medium se rovna zazraku. Takze budu fakt vdecny za lepsi zdroje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak teda taky jeden OT: 

 

Předloni jsem se (naštěstí jen jako "technická podpora", přestože šlo o můj projekt) účastnil jedné tiskovky a oficiální prezentace se žranicí pro tuhle mediální svoloč

Když jsme pak se šéfem sjížděli záznamy to ho co kdo z nich vypotil, bezkonkurenčně nejlíp z toho vyšel český rozhlas: maník byl sice arogantní a s klidem si  šteloval svůj mikrofon i když už všem jely kamery, ale jako jediný měl otázky k věci - a to co pak šlo do vysílání mělo hlavu a patu z víc než 50%. U ČT toho moc nepobrali, ale aspoň si nevymýšleli a z archivu dolepili relevantní ilustrační záběry z praxe - za mě tak 20%. Co ale předvedl bulvár (Nova) bohužel nemělo s tématem skoro nic společného, protože jen na základě textu v titulku úvodního slajdu (5%?) dokázali "kreativně" vyblejt blábol za který by se nestyděl ani Kent Brockman ze Simpsonů:  "zpráva co chytne za srdce - a zatemní mozek..."  :smoke:

 

Beru že slovo "informovat" je v novověku míněno ve smyslu "formovat názor a lobovat za něj" - jenže z vědomí že takových erudovaných "pětiprocentních" slintů bývá v dnešních mainstreamových médiiích většina, mi i jako odpůrci "konspiračních teorií" běhá mráz po zádech (viz posilvestrovská kocovina z loňské "willkommenskultur", dodnes doznívající na iDěsu).

 

Takže i když ke státním médiím moc lásky nechovám, na jabku mám radši než komerční weby oficiální aplikaci ČTK - holé zprávy bez reklam a komentářů novinářských embryí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Režim nízké spotřeby omezuje nebo vypíná tyto funkce:

Stahování e-mailů

Hey Siri

Aktualizace aplikací na pozadí

Automatické stahování

Připojování k Wi-Fi

Některé vizuální efekty

 

Hlavně to stahování e-mailů může být pro někoho problém, ale pokud iPhone nepoužíváš jako pracovní nástroj, tak se s ostatními omezeními asi dá žít

 

Stahování emailů funguje po 30 minutách tak, jak to mám nastavené. Aktualizace aplikací na pozadí a automatické stahování mám vypnuté i tak. Wi-Fi samozřejmě funguje a některé vizuální efekty nejsou u pracovního nástroje potřeba, ale rozdílu jsem si ani nevšiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

U těch 4s mě to přijde dost kus od kusu, kolega z práce za mnou třeba s jedním přišel a po otevření nativní aplikace jsem čekal dobrý tři až čtyři vteřiny na načtení obsahu...

Mam iOS 9.2.1 na 4s a prijde mi lehce sviznejsi nez iOS 8. Pravda je, ze pokud appky tretich stran (FB, Viber, Twitter) spoustite poprve, tak tam prodleva 2-3 sec je, ale neni to nic, co by se nedalo vydrzet. Nativni appky se spousti bez prodlev. Takze za me rozhodne s devitkou spokojenost, velky plus je i rezim nizke spotreby baterie. Moje 4s da v pohode cely den pracovni zateze. Upraveno uživatelem seven.of
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu se říká "zblbnutí režimem" - spíš než jako "rekord" to ber jako výhru, díky které ušetřils víc na hodinky!  :smoke:

Pamatuju že obsesí měnit ošoupaný mobil co 2-5 měsíců svého času trpěli ještě notoričtí Nokiáři (čímž nemyslím důcodce s 3210/5110).

Na rozdíl od "Sell and Forget" placek s Androidem je díky updatům morální životnost "nestoudně drahých ohryzků" 4-5 let - a díky dostupnému a levnému (po)záručnímu servisu budou funkční 4+ kolovat ještě jednou tak dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že u "top modelů" by samotné "železo" mělo vydržet relativně dlouho - však co to zapíchla Nokia už to i celkem platí. 

Průšvih je že s "materiálovou životností" (nejen u Samsungu) tak úplně nekoresponduje i podpora softwarová a servisní.

Sorry, ale doufat u Note 2 v Root&CyanogenMod na cokoliv novějšího než Jelly Bean z Října 2013? Nebo u 4-5 let starého Samsungu/LG/HTC/Sony/Hulahej předpokládat pozáruční dostupnost náhradních dílů (nejen typizovaná baterka, ale i rozbitý displej, vymačkané mikrospínače, chcíplý konektor, mikrofon a nebo repráček), když "letošní modely se ještě nekazí - a na ty loňské už díly nechodí":whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...