Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Taky bych si radši počkal pár dní na nové modely - protože i kdyby stály v jednom šiku všecky za prd (což by mě vlastně ani moc nepřekvapilo - i když u faceliftu 12" bych si dovedl představit aspoň druhé/normální USB ), tak minimálně ty dnešní "zastaralé a dávno překonané" díky nim budou zas o nějaký ten kousek levnější...  :whistling:

 

Ad "AIR s retinou" - a není jím právě 12" themekbůček?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....zjistil jsem, že Seznam vydal free mapy celé Evropy, asi to víte, ale mne to potěšilo. Jinak jsem do svého MacB dnes dal terabajtový hybridní disk, vše šlo jako po másle. Kamrád mi ještě doporučil "přepastování" procesoru a graf. karty. Pasta stárne a ztrácí funkci odvádění tepla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve firmě spuštěn program BYOD, takže se konečně vracím zpět na japko. Jako ostružina fajn, asi pořád lepší jak robot, ale halt už sem lapená iOvce. Nicméně nastává dilema: 1) nečekat a pořídit 6S ; 2) počkat jak se vyvrbí již téměř jistý SE ; 3) hodně se hecnout a počkat do podzimu na sedmu.

 

Jelikož tahám mobil prakticky neustále po kapsách (kalhot, košile, kabátu) a na domácí internetování mam Miniho, skoro se spíš kloním k variantě toho nového čtyřpalčáku. Resp. asi tomu ty tři týdny dám a pak rozhodne jaký tomu daj střeva a foťák. Jsem v tom sám nebo taky někdo plánujete jej minimálně omrknout?

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to okamžitě měnim za 6S. 6S je už hodně na hraně "mobility".. Furt mi někde vypadává z ruky a miniho stejně furt tahám sebou v autě, takže za mě počkat na Apple "iPhone 6 mini SE intergalactic space gray megatron" nebo jak se to bude jmenovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak přesně funguje posílání a příjem SMS mezi "Zprávami" na macu a iphonem. Proč se ptám - dnes jsem si zapomněl doma telefon a s údivem jsem zjistil, že mi do maca (a z něj) chodí SMS (myslím skutečné SMS ne imessage), přesto, že jsem za x firewally a doma i  v práci na dhcp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iPhone 6S Plus poslani pres napr. Bluetooth videa ulozene ve slozce videa.

Poradi mi prosim nekdo jak odeslat video na jiny iPhone?

Byl jsem pozadan o poslani videa ktere jsem si ulozil v iTunes, ale neprisel jsem na to jak jej odeslat.

V ANDROID jsem jen klikl a bylo vse na kterekoliv zarizeni hned i jednoduse odeslano.

Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iPhone 6S Plus poslani pres napr. Bluetooth videa ulozene ve slozce videa.

Poradi mi prosim nekdo jak odeslat video na jiny iPhone?

Byl jsem pozadan o poslani videa ktere jsem si ulozil v iTunes, ale neprisel jsem na to jak jej odeslat.

V ANDROID jsem jen klikl a bylo vse na kterekoliv zarizeni hned i jednoduse odeslano.

Diky za rady.

Například přes WhatsApp nebo Viber.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Koza_c: Smiř se s tím že mobilní iTunes nejsou souborový manažer, ale z DRM důvodů záměrně zkriplovaný přehrávač hudby z iTunes Store.

Jestli Ti protlačování videa přes Bluetooth(!) z výchozího přehrávače tolik chybí a aplikace používající příslušné protokoly odmítáš, pak Ti není pomoci a nezbude Ti než návrat k panákovi...  <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AirDrop "z iOS" u výchozích aplikací funguje jen na vlastní fotky&videa ve ložce "Fotky", ne na videa synchronizované do složky Filmy prostřednictvím iTunes.

 

V iTunes by se videa ke sdílení musela synchronizovat do dokumentové složky některé aplikace. Ani jedna ze systémových aplikací ovšem takovou složku nenabízí, takže jo vyžaduje instalaci příslušné "aplikace třetí strany", typicky něco nazvaného jako "videopřehrávač" a nebo "mobilní disk", kde už je na triku uživatele co se s nahranými soubory a DRM bude dít. 

 

Systémově korektním řešením je napumpování věcí ke sdílení na server (iCloud, DropBox, OneDrive, FTP, NAS...) - a jejich přímé online sdílení/streamování, ne protlačování gigabajtů z jednoho mobilního terminálu na druhý po lokální síti a notabene ne jak somrák po Bluetooth(!), který na podobné obludnosti nikdy nebyl kapacitně ani rychlostně určený...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenapadlo me, kam to dat, ale funguje to i pres jabko, tak snad ..

.. nemate to nahodou nekdo? sou to vyhozeny penize? ;) nez to vobjednam.. dal bych do kuchyne nad jidelni stul.. ) repracky jsou pry od jbl... :)

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/107PEN-014/sengled-chytra-zarovka-pulse-solo-s-reproduktorem-zavit-e27-bila.html?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=nl_3_386

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...