Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Tak jsem provedl obnovu iPadového parku. Sice jsem dlouho odolával a vlastně kdyby se neobjevila zajímavá nabídka, tak bych odolával stále. Svůj iPad mini 2 jsem vyměnil za aktuální iPad mini 4. Reakce jsou o něco nepatrně rychlejší. Z iPhonu jsem zvyklý na čtečku otisků, kterou je vybavená i právě tato čtyřka. To se mi líbí. Nicméně, to je, z mého uživatelského pohledu asi tak vše, co v rámci výměny modelů pozoruji. Tedy, ne snad, že by mne to nějak překvapilo, počítal jsem s tím. Ostatně i proto jsem tak dlouho odolával a setrvával se "dvojkou", která stále plně dostačuje. Jsem zvědavý, s čím Apple přijde na poli mini iPadů v budoucnu. Obávám se, že toho už asi moc vymyslet nepůjde (snad jen force touch). Nechám se překvapit :-)

 

Já stále setrvávám na Mini 2. Několikrát jsem už zvažoval upgrade na novější model, ale prozatim jsem pro to nenašel objektivní důvod - no však jsi to popsal dobře. Výkonově stačí a ikdyž občas lehce zadrhne, pořád žádná trága. Čtečku nepotřebuju a nic dalšího by mi nový model asi nepřinesl. Tím, že jej mám prakticky čistě na konzumaci obsahu mi dokonce stačí i stávající 16GB kapacita. Jediné, co občas využiju mimo pokrytí Wifi, je LTE modul - ikdyž pravda, tam kde se pohybuji je to stále ještě častěji 3G.

 

Místo výměny Miniho se chystám na nákup iPhonu SE a budu mít zas na chvíli klid :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pomalu začínám pošvigrávat po iPad Air 2 - ne že by mi lehoučký mini s dodnes parádním iOS6 na nočním stolku výkonově, kapacitně a nebo designově nestačil, ale spíš už se hlásí o slovo věk a potřeba většího displeje, coby předstupně k opovrhovaným dědkovským brejlím  -_-

Chvíli jsem špekuloval i o menším Pro - ale pohled na cenovku a vzad trčící čočku foťáku mě rychle vrátil do reality. Než utrácet za takové kraviny, to radši pár nových řemínků, větší winder - nebo "lázně" pro některé z hodinek co už si to dávno zaslouží...  <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi poraďte mi prosím. Snažím se poslat videosoubor (přes 200 MB) z iPhone6 do počítače. Emailem to s tímhle objemem pochopitelně nejde, tak jsem zkusil Mail drop, ale nechce mi to odeslat s tím, že "selhalo připojení k serveru odchozí pošty.." (seznam.cz).

Ovšem tahle informace je pro mě nicneříkající.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi poraďte mi prosím. Snažím se poslat videosoubor (přes 200 MB) z iPhone6 do počítače. Emailem to s tímhle objemem pochopitelně nejde, tak jsem zkusil Mail drop, ale nechce mi to odeslat s tím, že "selhalo připojení k serveru odchozí pošty.." (seznam.cz).

Ovšem tahle informace je pro mě nicneříkající.

 

Díky.

 

Soubory podobné velikosti přenáším zásadně cloudovou formou, tzn. nahrát např. na OneDrive (na wifině) a klientem stáhnout do PC/Maca. Pak dál distribuovat např. přes server uschovna.cz.

 

//edit: doplněna citace

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

Soubory podobné velikosti přenáším zásadně cloudovou formou, tzn. nahrát např. na OneDrive (na wifině) a klientem stáhnout do PC/Maca. Pak dál distribuovat např. přes server uschovna.cz.

 

//edit: doplněna citace

 

Super, díky. Měl jsem iCloud vypnutý s výjimkkou kalendáře a kontaktů, ale zapnul jsem to a už to leze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já stále setrvávám na Mini 2. Několikrát jsem už zvažoval upgrade na novější model, ale prozatim jsem pro to nenašel objektivní důvod - no však jsi to popsal dobře. Výkonově stačí a ikdyž občas lehce zadrhne, pořád žádná trága. Čtečku nepotřebuju a nic dalšího by mi nový model asi nepřinesl. Tím, že jej mám prakticky čistě na konzumaci obsahu mi dokonce stačí i stávající 16GB kapacita. Jediné, co občas využiju mimo pokrytí Wifi, je LTE modul - ikdyž pravda, tam kde se pohybuji je to stále ještě častěji 3G.

 

Místo výměny Miniho se chystám na nákup iPhonu SE a budu mít zas na chvíli klid :)

 

nejvíce mne na mini2 vadil refresh záložek v Safari díky kombinaci 1GB RAM a Retiny. U mini4 je refresh záložek v Safari méně častý, resp. až po několika hodinách/dnech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už pisálci míchají jabka s hruškama, co teprv kdyby započítali zisky i od lidí co by mohli nosit rolby a přesto mají jen iPhone? :sad01_anim:

Sorry, ale pravděpodobnost že jabkohodinky ukousnou zákazníka Rolexu tipuju za podobnou, jako že kupec Ferrari/Lamborghini/Porsche/Bentley/RR si na vyléčení druhé mízy radši koupí "Superblb fplný palbě na hlínách". A přestože objem prodejů Škodivek celou pětku deklasuje, proč žádné novinářké embryo nevypotí závěr že uvedené značky firmy jsou kvůli tomu v loji?   :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...