Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Na iPhone fóru na mě prděj, tak se zeptám tady. Sháním kryt na iPhone 6S, potřebuju, aby se v něm telefon co nejjistěji držel. Jedu na hory a chci tam dost fotit, člověku při túře opuchnou prsty a pak mám dost problém s iPhonem pohodlně manipulovat. Máte někdo tip? Abych neobjednával zajíce v pytli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na iPhone fóru na mě prděj, tak se zeptám tady. Sháním kryt na iPhone 6S, potřebuju, aby se v něm telefon co nejjistěji držel. Jedu na hory a chci tam dost fotit, člověku při túře opuchnou prsty a pak mám dost problém s iPhonem pohodlně manipulovat. Máte někdo tip? Abych neobjednával zajíce v pytli

Doporučuji pouzdra UAG .... Neznám pevnější a odolnější pouzdro a k tomu není to žádnej tlusťoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji pouzdra UAG .... Neznám pevnější a odolnější pouzdro a k tomu není to žádnej tlusťoch.

+1 UAG jsem měl na všech mých smart telefonech a dvou iPhonech a spokojenost, určitě doporučuji, vyzkoušeno na schodech a par pádů z dvou metru bez poskvrny. Perfektně lícuje s přístrojem a neni moc objemný. Ideálně zkombinuj s fólií na displej.

Pokud by jsi chtěl opravdu ultimátní záležitost, tak otherbox...tam už telefon můžeš hodit z okna na beton a telefon doskáče v klidu do bazénu a po vylovení můžeš používat dál. Mrkni na YouTube je tam plno videí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes ženě koupil nový iPhone 6 plus. Má to výhradně na web, focení a kecalkove. Mobilpohotovost v Olomouci vyprodava poslední kusy 6 plus 128g Gold za 18990 s DPH. Česká distribuce, záruka dva roky, zarucak Tmobile, nový, zataveny ve fólii. Za ty peníze nebylo co řešit, na 7 čekat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.<br />

Kupil som si router Airport Extreme...lahko som ho spojazdnil, nainstaloval novy firemware a?........internet ide iba mne na mojom ajfone z ktoreho som ho cez Airport utility nastavoval. Na manzelkynych ajfonoch a na mac booku to nejde. Siet sice ukazuje ze maju, ale internet im nefici. Pls babo raď. Dakujem Vam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na routeru bys pro začátek neměl mít zapnuté filtrování Mac adres - a na stanicích by měla být autodetekce přes DHCP, více zde.

A i když je to jen formalita, zkontroluj si jestli máš WAN kabel píchnutý do dolního portu a ne do horních konektorů switche  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, další "setosnadnějaknastavísamo" :grrr:

Pokud se nehodláš připojovat jen kabelem (což je z tabletu/iphonu poněkud nepohodlné), tak si minimálně musíš nastavit SSID své WiFi sítě + způsob a heslo pro její zabezpečení. Což jsou věci které jsou krok za krokem popsané v odkazovaném návodu, který je dostupný i ve slovenštině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vybral som si tento router z dvoch dovodov. Vsetky zariadenia mame od jablka. Druhy dovod bol ten ze instalaciu zvladne aj decko na zakladnej skole..... Nuz asi to bude tym ze som ZŠku dost flakal. Final status je zatial nezmeneny. Na nete mi fici len moj mobil. <br />

Este raz diky chalani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se vyprdni na iPhone, zresetuj to a nastav jako člověk z macbooka - minimálně drát funguje vždycky...

 

A pochop že bez screenshotů "krok za krokem" a nebo bez vzdálené správy Ti nikdo neřekne co konkrétně děláš blbě  :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...uz som to zistil. Mam optiku od SWAN. Ked som nastavoval router tak mi po nastaveni vyskocila registracna tabulka od swanu. Ked si zakaznik pripoji novy router tak to swan ma potrebu u seba schvalit a zaregistrovat. Tabulku som vyplnil zo svojho mobilu a poslal...no a swan zaregistroval adresu mojho ajfonu a nie adresu routra......akurat musim zistit kde ju najdem. Na zariadeni nie je a aktualna verzia Airport utility to neukazuje. Ze vraj predchadzajuca verzia to ukazovala.<br />

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...