Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Zdravím chlapi,

 

máte někdo zkušenost s nákupem iPhone v 1. den prodeje? Bývají omezené zásoby apod...?

 

Díky.  :cool02:

Myslím, že u nás to nebude tak horký. Celosvětově se sice hlásí, že žádná varianta už není dostupná (zejména jet black a black), ale pokud dáš třeba půlnoční prodej v iStyle, myslím, že výběr by mohl být velký. Ideálně ještě s předobjednávkou. Ale můžu se mýlit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,

 

nemáte, prosím, někdo zkušenost s firmou NSPARKLE, případně s jinou firmou/subjektem, který  se věnuje upgradům jablečnejch počítačů? Mám iMac 27" - chtěl bych výměnit stávající plotňák na SSD. Mám slim verzi 2012, kde se musí opatrně odlepovat LCD panel a sám si to nelajsnu:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si prave ochmatal ip7 a nejak me to nebere. Ta leskla verze je leskla az moc. Uz byla osahana jako blazen. A to home tlacitko nemackaci me rozcilovalo. A porad jeste ten chybejici jack...

Jelikoz budu mit narok na upgrade, tak premyslim, jestli vzit 6s. A nebo radsi 5se. Tu jsem si ted taky ohmatal a ta velikost se mi fakt libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2gngngn: NSparkle jsou drazí jak sviň, ale solidní a upgrade umí téměř na počkání (dobře: gáblík + návštěva Chronoshopu, restore už jsem si dělal sám). Osobně otestováno na vlastním iMacovi - a cena byla ve finále podstatně nižší, než kdybych do něj v okamžiku koupě objednal poloviční SSD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...