Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Desitka dobra,ale proc osmicka?novyho tam neni nic(krom par chujovin).Proc neudelali jen X a ten kdo chce starsi,at si koupi sedmicku ne?

Naprostej souhlas, zrovna jsem si řikal to samý. Takhle je to další (imo zbytečná) diversifikace.

Tři lajny by byly akorát - X jako main product, sedmička jako cost-friendly model, SE malý s velkým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z hlediska chronomagora jsem letmo zaznamenal jednu pozitivní věc - a to že k japkohodinkám konečně "znovuvynalezli" velcro strap (cena tradičně přestřelená, dostupnost některých variant už teď mizerná).

Barometr byl už v Series 2, akorát se tehdy cosi nezvládlo a pro API byl nedostupný. Naštěstí si na něj letos markeťáci vzpomněli a provedli cedulkový upgrade dvojky na "Series 3 bez LTE", zjevně zaměřený na "specifické rozvojové trhy bez mobilních dat" (jako je ten náš)  -_-  

Bez ohledu na prezentaci zůstává ohledně dat otevřená i celkem zásadní otázka, a to jestli bude novým watchOS aplikacím dovolená internetová komunikace po LTE i bez telefonu, nebo dál půjde výhradně o "tunel" mezi běžícím telefonem a hodinkama přes LTE, tak jako to doteď fungovalo s WiFi LAN a Bluetooth PAN (tj. vybitý mobil = komunikující aplikace jsou K.O.)...  ;)

 

Nemám Marfanův syndrom, takže větší displeje ve stále větších mobilech mě naštěstí nechávají klidným, stejně jako zezadu trčící "foťáčky" a představa že z čelní strany se mi mobil (se sotva "all day" výdrží) bude neustále snažit skenovat ksicht. A než někoho oblažovat animovaným prasečí rypákem, to můžu rovnou vytočit videohovor, ať vidí že může být i hůř. Ale ať jenom nehaním, je fajn že ke všem novým vodotěsným jabkofonům konečně přidali bezdrátové nabíjení - aspoň za rok budou moct (po vzoru jabkohodinek) zrušit i ten poslední zbývající konektor  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě iPX taky neni bůhvíjaký zázrak, ale osmička mě bere snad ještě míň. Vlastně vidim asi dva hlavní důvody k upgradu z 6S a to duální foťák se stabilizací a větší úhlopříčka obrazovky v podobně velkém těle (dokonce jsem chvilku uvažoval nad Pluskem, takhle nemusim). OLED asi fajn, ale jen kvůli tomu bych za to třicet+ palackých nevypláznul.

 

Docela vtipný je gesto nahrazující chybějící home button - swipnutí nahoru od spodní hrany. Stejně to mělo mé oblíbené Blackberry na BB OS 10, tak bych se zas vrátil ve vzpomínkách :)

 

Ale nvm takhle zas chvilku s odstupem. 6S střelim za iks (ať to nemate) a dvacka minimálně k tomu na X bude třeba, bo když už tak to chci fplný (256GB). Rozhodne pocit na krámě, do tý doby nic neřešim.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Notykrávo, voni mi seberou TouchID a nahradí to FaceID? Takže jako nestačí když mě trackujou, oni potřebujou vidět i muj xicht jako aby bylo jasný že ten telefon je fakt přiřazen ke mě? Nasrat. Časem možná zkusim ten iP 8 ... a pak to vidim asi na starou nokii, dedikovaný lossless player a GPS navigaci v krabičce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to jde nějak mimo me :-( A to jsem měl všechny Jabka až do 6S. Proč je to skleněný? Proč budu swipovat místo buttonu? Proč to mam otevírat ksichtem? Proč emoji nějaký? A proč to proboha stojí 35 litru?

Uz to nejí Jabko co jsem znal a obdivoval. Skoda no. Zůstávám u 6S a možná koupím jeste SE do zásoby a uvidime za par let.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já třeba měl všechny ipHony už od 2G a nyní nějak nevidím důvod k upgradu a zůstávam u ip7+.

Kdybych doma neměl vše od applu tak bych asi temhle rok pořídil Note8, ale to by m pak půlka věci doma nefungovala.

IPx sice vypadá pěkne ale ty záda mě děsí.

 

Tiskovka těžká nuda. A fail s face ID je bude štvát ještě dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty emoji jako fakt někdo používá? Vždyť je to stupidní, nechápu.

Je videt,ze doma nemas pubescentni dite:-)

 

K tomu Face ID-kdyz si v noci vezmu telefon z nocniho stolku,tak pri odemknuti me to osviti rovnou do oci?podle fotek to tak vypada.

 

Maxel-pocit na krame bude dobrej,protoze to jsou luxusni materialy a display bude pecka.Nakonec ho budes hrozne potrebovat:-)

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já třeba měl všechny ipHony už od 2G a nyní nějak nevidím důvod k upgradu a zůstávam u ip7+.

Kdybych doma neměl vše od applu tak bych asi temhle rok pořídil Note8, ale to by m pak půlka věci doma nefungovala.

IPx sice vypadá pěkne ale ty záda mě děsí.

 

Tiskovka těžká nuda. A fail s face ID je bude štvát ještě dlouho.

Tohle bych podepsal. Mám sedmičku od vydání a jsem s ní maximálně spokojený. X je hezká machrovinka ale kolik bude stát oprava po pádu... Navíc co reálně nového tam bude? 2 kamerky a větší display. A Asi mám i trochu blok dát za mobil 30.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...