Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Prodej to na díly:-)))

Ne teď vážně, jestli jsi dostal k tomu papíry i sim s papíry kde je napsán PUK tak by to mělo jit. Před par lety jsem zapomnel kód a po několika marných pokusech to chtělo nakonec PUK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že PUK mi k ničemu nebude, tohle je o zámku telefonu, nikoliv SIM :( . Večer zkusím to DFU/recovery. Tu paní, co to řeší mám z ruky a v tuto chvíli je pro mě jednodušší mít přehozenou simku do svého telefonu než zabít půl dne řešením jiného přístroje (beztak jetého a na hraně životnosti). A ona je tu ještě otázka, jestli ho nevrátím se vším co jsem tu vyfasoval a nepůjdu o dům dál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jen přepsány návod od Applu, který jsem sem linkoval dopoledne. Bez zálohy v iTunes je bohužel tento návod k ničemu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim komu vsemu to chybelo, ale App store v iTunes je zpatky.

 

Apple has quietly released iTunes 12.6.3, which reintroduces the ability to download App Store apps and ringtones from within the iTunes desktop software. 
 
Apple is making this version of iTunes available because "certain business partners might still need to use iTunes to install apps", but the download is basically available to anyone looking to reinstate the functionality that was removed in iTunes 12.7. 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Maxmilliane, konečně dobrá zpráva :thumbsup_anim:

Zrovna před pár dny jsem díky (downgradovaným) desktopovým iTunes klukovi dostal na iPad předchozí verzi Minecraftu (což v mobilní verzi neexistuje) a holce vyzvánění -  a i když ten bílý crippleware taky moc nemusím, tak zrovna "správa mobilních aplikací" by mi v něm citelně chyběla. Teď už jen aby se podařilo rozjet Safari Stand v Safari 11 v OSX 10.13 a bude možné začít uvažovat aspoň o výhledovém upgradu na High Sierra...  B)

 

2Ondoni: Poslední u kterého to šlo heslo ojebat přes terminál byla čtyřka, obávám se že do 4S+ už se bez pomoci předchozího majitele a nebo znalost jeho hesla do iTunes "jednoduchým způsobem" neproboříš. Izraelskou "brute force" metodu založenou na klonování SSD nekomentuju, za ty prachy by sis mohl otevřít vlastní Apple Store. Ale jestli máte k telefonu papíry + náladu na přesvědčování lidí z Apple že ten veterán i přidružený iTunes účet jsou Vaše, nebo to měl dotyčný AppleID nastavené na firemní e-mail a nevadí Vám porušení listovního tajemství, zkuste iforgot.apple.com...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iPad nabije, ale tipuju že pomalu - jinak by se tím Číňan (podobně jako u výše uvedeného iTec) hned zkraje pochlubil.

Ostatně prodejce co u podobných krámů inzeruje "Inteligentné nabíjanie" by zasloužil sám nabít do držky, protože nabíjecí proudy si (na rozdíl od "blbých" tužkových akumulátorů) řídí obvody na nabíjecím flexu přímo v mobilu/tabletu - a pokud si ten šváb v iPadu po USB z nějakého důvodu nevykomunikuje s "nabíječkou" že si může vzít víc než je standard (5V*1A), tak si ani víc nevezme a tím pádem nabíjení  trvá věčnost.

A taky zvaž jestli chceš aby ti taková kraksna bez přívodního drátu trčela přímo ze zásuvky, nebo jestli by nebylo kulturnější řešení s klasických dvoužilovým AC přívodem, který si natáhneš a položíš kam potřebuješ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá niekto skúsenosti s touto nabíjačkou? Bude vhodná pre iphone, ipad, gopro... https://www.mp3.sk/nabijacka-4smarts-quad-usb-4-porty-48a-black-p-363898.html

Používám něco podobnýho z Tchiba. Ipad to nabíjí v pohodě.

http://www.tchibo.cz/m/usb-nabijecka-p400072716.html'> http://www.tchibo.cz/m/usb-nabijecka-p400072716.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nad tým rozmýšlam hlavne na cestovanie, lebo človek má so sebou kopu krámov a v hoteloch jadna max. dve zástrčky. Nabíjanie doma mám poriešené.

Taky poslední dobou občas mrknu za hranice a osvědčila se tato kombinace:

https://www.aliexpress.com/item/ORICO-DCW-4U-4-Ports-Wall-USB-Phone-Charger-5V2-4A-4-6A30W-Total-Output-Smart/32655543323.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Y5TBoW

https://www.aliexpress.com/item/New-Hot-Sale-All-in-1-Travel-Worldwide-Universal-US-UK-AU-EU-Electrical-Power-Plug/32373048760.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že se recovery povedlo. Ex-kolega se ozval, ale už si nepamatoval ten vstupní kód a nebyl si jistý ani heslem na appleID. Tak nahodil tři možnosti a jedna z nich to opravdu byla. Takže jsem jen přehesloval (jeho mail tam zatím zůstal) a přes iTunes jsem iphona komplet máznul. Takže díky všem co se snažili pomoci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda. Tak to gratuluji. Jsem rád, že dědeček 4S najde využití.

 

Příležitostně napiš jak jsi s ním spokojen. Zrovna tento model (a že jsem měl prakticky všechny) mám pořád v oblibě :) Designově na svou dobu naprostá špička.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikost je tak akorát do dlaně či kapsy. Surfing jen nouzově, to je pravda. Fotky to ve své době dělalo slušné. Současné mobily jsou pochopitelně dál.

 

Výdrž záleží na kondici baterie a míře využití ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...