Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Používali jste někdo apku Cardless+ na evidenci zákaznických karet v obchodech? S ios 11 už nefunguje a v appstore už není, takže hledám něco novýho. Vím že je Portmonka, ale ta je od Mafry potažmo od Bureše, takže tu nechci a o ničem jiným nevím. Předem dík za tip. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem spokojenej s mobile-pocket

 

Používali jste někdo apku Cardless+ na evidenci zákaznických karet v obchodech? S ios 11 už nefunguje a v appstore už není, takže hledám něco novýho. Vím že je Portmonka, ale ta je od Mafry potažmo od Bureše, takže tu nechci a o ničem jiným nevím. Předem dík za tip. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím a mám tento dotaz. Používám IP8 cca měsíc, rychle jsem si zvykl a víceméně mě je vše jasné. Jen mě nefunguje jedna věc a to záloha kalendáře na icloud. Je mě jasné, že chyba je někde u mě, ale ne a ne na to přijít. Zálohuji i přes Google a tam to funguje. Když vytvořím něco na iCloudu, tak se mě to taky hned objeví v telefonu, v obou kalendářích. Když vytvořím událost v tel kalendáři iphone, tak se mě to hned objeví v google kalendáři a i naopak, jen prostě se to nesynchronizuje na ten icloud. Kontakty, poznámky fungují v poho, fotky mám vypnuté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska updatoval macOS na 10.13.1 a přestalo mi fungovat Safari a App Store. Normálně se otevře, ale nenačte žádnou stránku.

Chrome funguje. Zkoušel jsem vymazat cache, vypnout doplňky a nic... Začínám být trochu zoufalý...nějaké tipy, triky, rady? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, jaký stylus/pencil pořídit k Mini čtyřce?

 

Budu teď asi trochu skečovat a doplňovat fotky (žrádla) o ruční popisky. Myslel sem, že vezmu Apple Pencil, ale prej fachá jen s iPadem Pro a ten kvůli tomu fakt pořizovat nebudu.

 

Koukal sem na tohle: http://www.fiftythree.com/pencil

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tlakově citlivej "Pro" stylus zapomeň, pro přesné pasivní čmárání na klasickej kapacitní displej hledej spíš něco jako tohle (to nemám ze své hlavy, machrovali s tím svého času u nás páni designéři a fungovalo to)...

131x294_Ja2aK2.jpg

 

Pokud trváš na citlivosti na přítlak i klasického iPadu, existují i Bluetooth pera od Wacomu, ale ty jsem ještě v akci neviděl...

wacom-cs-500-intuos-creative-stylus-digi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Radku! To první pero má na špičce dost velkou placku, bude to kreslit přesně i přes ten průměr? Sry, sem v tomhle lama, ale abych nakreslil čáru přesně tam, kam chci, čekal bych spíš hrot-kuličku.

 

Tlakově citlivej asi nepotřebuju.

 

Ten 53 je blbej?

Paper appku od nich používám a neni zlá.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta placička na kuličce je průhledná a slouží jako "anténa", simulující kapacitnímu displeji Tvůj prst - a díky jejímu "deterministickému" tvaru se s tím dá "trefovat" líp než s prstem, babišpárkem a nebo nějakým nakloněným kolkem.

U těch Bluetooth "snímačů přítlaku" je problém v tom že budou "plnohovnotně" fungovat jen ve své vlastní aplikaci, jinde to bude jenom obyčejnej kulatej pasiv. Subjektivně se mi s takovým bachratým kolkem na iPadu dělalo jako při kreslení tupou voskovkou a nebo uhlem - u nich taky předem nikdy nevíš kde nechají stopu  <_<

 

Být tebou, zkusil bych pro začátek co nejlevnější variantu, protože pokud tě to chytne, nejspíš brzo zjistíš že "mini" formát A5 je pro malování dost limitující - a i když "Pro" sám moc nemusím, tak v tomhle ohledu jeho spojení s perem představuje aspoň nějaký užitečný krok vpřed. A v kontextu částek které si za své "kreativní" tablety s integrovaným displejem Cintiq účtovával Wacom, tak je to vlastně celkem levné... :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám na Ipad Mini 2 stylus WACOM Intuos Creativ Stylus 2 což je aktivní Bluetooth Tlakově citlivé pero a funguje to super. Má úzký tvrdý hrot a přesnost i tlaková citlivost je v pohodě. Jen se docela rychle uspává, takže když se člověk zamyslí, tak potom musí mačkat tlačítko pro připojení. Má i docela dobrou podporu napříč aplikacemi jen ten Paper od fiftythree ho neumí:o).

 

53 jsem viděl v akci a je super, to dřevo je příjemný, přesnost i citlivost je taky v poho, jen si člověk musí pořídit i náhradní hroty páč ta měkká guma při větším využití docela rychle odchází. Moc jsem ho chtěl, ale před rokem když jsem ho sháněl tak bylo nedostupné a tak jsem skončil u WACOMU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...