Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Ad X+: Obávám se že v současné době jde (podobně jako u SE2) spíš o vlhké představy pisálků na serverech typu macRumours, než o reálné produkční plány...

 

Ad "těžká skleněná záda": Každá věc má samozřejmě své plusy a mínusy: Pro milovníky zimních radovánek (a zimního svícení na cestu  :P) by ty skla na 8+X mohly představovat i výrazné technologické plus, díky kterému by iPhony konečně nemusely na studeném povětří promrzat tak rychle jako s hliníkem... 

 

Apropos: nikdy jsem nepochopil který vychcaný majitel čínské hliníkárny post-jobsovské cifršpiony z Cupertina přesvědčil, aby na korpusy jejich "prémiových tabatěrek" místo těžké nerezi a skla začali používat nejbídnější hliník, když mnohem lepší službu (a naprosto jiné tepelné parametry při zanedbatelném nárůstu hmotnosti i ceny) by poskytly slitiny Titanu...  <_<

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

utrejch: A prečo osmička nedáva zmysel ? Ja si myslím, že naopak  je to dobrá voľba, nakoľko nemá oled (žltá biela, vypaľovanie, zlé pozorovacie uhly) a má touch ID namiesto nedotiahnutého snímania ksichtu, ktoré mimochodom odomklo nejaké dieťa na maminom telefóne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

utrejch: A prečo osmička nedáva zmysel ? Ja si myslím, že naopak  je to dobrá voľba, nakoľko nemá oled (žltá biela, vypaľovanie, zlé pozorovacie uhly) a má touch ID namiesto nedotiahnutého snímania ksichtu, ktoré mimochodom odomklo nejaké dieťa na maminom telefóne

Protoze vypada jako sestka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

utrejch: A prečo osmička nedáva zmysel ? Ja si myslím, že naopak  je to dobrá voľba, nakoľko nemá oled (žltá biela, vypaľovanie, zlé pozorovacie uhly) a má touch ID namiesto nedotiahnutého snímania ksichtu, ktoré mimochodom odomklo nejaké dieťa na maminom telefóne

Touch ID vypadá bezpečněji 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

utrejch: A prečo osmička nedáva zmysel ? Ja si myslím, že naopak je to dobrá voľba, nakoľko nemá oled (žltá biela, vypaľovanie, zlé pozorovacie uhly) a má touch ID namiesto nedotiahnutého snímania ksichtu, ktoré mimochodom odomklo nejaké dieťa na maminom telefóne

Proč je nedotazena?

Tohle video to ma dokázat? Copak nemůže mít ulozene 2 obličeje na odemčení? A Btw xicht maj dost podobnej

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Moty: Nemůže, na rozdíl od TouchID kde si skutečně můžeš uložit prstů kolik chceš (a taky to u dětí zneužívám). Problém je že po světě kromě "dvojníků" (aspoň co se 3D morfologie obličeje týče - k bělochovi to klidně to může být i přičmoudlej Ind a nebo Arab) běhá i spousta jednovaječných dvojčat a vejlupků (viz video), co jsou jako bonus doslova miniaturou svých biologických rodičů. No a právě na tyhle "každodenní rodinné situace" je 3D mapping ksichtů bezpečnostní riziko, které ovocnáři se svou narychlo spíchnutou identifikací vůči jedinému uloženému "vzorku" neodhadli...  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bezpochyby je, ale ja nejsem agent BIS, aby mi to vadilo. Proste by mi upgrade z 6 na vosum neprinesl zadnou velkou radost, je to v podstate trochu vykonnejsi to same ...

 

Xko se mi jako takove libi, ten vyrez nakonec neni takovej problem. Je to velkej posun oproti osmicce. Ty ostatni veci se behem par mesicu vyladej, takze nejvetsi problem je pro me tech 30k.

 

Touch ID vypadá bezpečněji 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

touch id ani face id neni o bezpecnosti - jen to zvysuje uzivatelsky komfort, se zabezpecenim to nema naprosto nic spolecneho...

xko vypada dobre, ale nemam potrebu ho ted kupovat - pockam do doby az skonci podpora pro muj stavajici telefon a uvidime...

nebo dokud nezhyne - podle toho, co nastane driv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas info, ze bude?

Nemám a dokud nám zase v září nepředstaví nový nejlepší iphone tak nebude mít nikdo, ale údajně se nechali slyšet, že je 8 poslední s Touch ID, takže mi logicky přijde že standartní řadu zaříznoua a rozjedou to s x kama - malej a velkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si někdo brousíte zuby na Airpods, tak tady je mají za 3990 Kč. Když během objednávky zadáte kód PROMO2OO, tak dostane další slevu 200 Kč.

Takže výsledná cena je celkem příjemných 3790 Kč.

 

https://www.mall.cz/sluchatka-mikrofon/apple-airpods/

Upraveno uživatelem Heky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to su prekvapenej ;)

Ale ne, u par lidi jsem to uz videl. Jen mi proste prijde, ze za ty prachy se daji sehnat lepsi bezdratova sluchatka.

Opravdu? Tak sem nahoď nějaké tipy.

Za mě. Než jsem si je koupil, důkladně jsem hledal a zkoušel. Nic lepšího a kompaktnějšího neexistuje. Jistě jsou zvukově lepší bezdráty (Bose apod), ale... cena oproti Airpods dvojnásobná, ke každému z obou sluchátek vede drát k jakémusi heblu s ovladači, které vás tlačí za krkem (v poloze vleže prakticky nepoužitelné), komplikované dobíjení, horší výdrž baterie, neskladnost atd atd.

Musím říct, že málokterá technická pomůcka z těch, které jsem si kdy pořídil, má u mě tak časté a každodenní využití. Vzhledem k tom co umí je jejich cena je pro mě naprosto přiměřená a odůvodněná. 

Poslouchám s nima denně hudbu a telefonuju. Zvuk praktický stejný jako u Earpods, basy a výšky velmi slušné.

Jako handsfree prostě pecka! Používám jedno sluchátko. Když se vyšťaví baterka, vezmu si druhé a to první se mezitím bleskově dobije. Paráda! V kanceláři už mobil k telefonování v ruce prakticky nepoužívám. 

Dosah bezdrátu neuvěřitelný! Mohl bych pokračovat. Těch plusů je mnohem víc. 

Kritizovat je jednoduché, ale vyzkoušet, porovnat a pak se vyjádřit, to už je jiná písnička, nemyslíš? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...