Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Opravdu? Tak sem nahoď nějaké tipy.

Za mě. Než jsem si je koupil, důkladně jsem hledal a zkoušel. Nic lepšího a kompaktnějšího neexistuje. Jistě jsou zvukově lepší bezdráty (Bose apod), ale... cena oproti Airpods dvojnásobná, ke každému z obou sluchátek vede drát k jakémusi heblu s ovladači, které vás tlačí za krkem (v poloze vleže prakticky nepoužitelné), komplikované dobíjení, horší výdrž baterie, neskladnost atd atd.

Musím říct, že málokterá technická pomůcka z těch, které jsem si kdy pořídil, má u mě tak časté a každodenní využití. Vzhledem k tom co umí je jejich cena je pro mě naprosto přiměřená a odůvodněná. 

Poslouchám s nima denně hudbu a telefonuju. Zvuk praktický stejný jako u Earpods, basy a výšky velmi slušné.

Jako handsfree prostě pecka! Používám jedno sluchátko. Když se vyšťaví baterka, vezmu si druhé a to první se mezitím bleskově dobije. Paráda! V kanceláři už mobil k telefonování v ruce prakticky nepoužívám. 

Dosah bezdrátu neuvěřitelný! Mohl bych pokračovat. Těch plusů je mnohem víc. 

Kritizovat je jednoduché, ale vyzkoušet, porovnat a pak se vyjádřit, to už je jiná písnička, nemyslíš? :-)

To je obzvláště v tomto vlákně typické. Pindat o něčem co jsem neměl v ruce. A pokud možno se vyjádřit i k cenotvorbě a na závěr, na podpoření svého velkolepého úsudku, přišpendlit z nějakého webu názor podobně postiženého jedince :)

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple: zkusil jsem jednou a nebudu zkoušet více, alespoň ne v nejbližší době. Objednal jsem pro ženu k Vánocům Ipod. Nechtěl jsem ho rozbalovat, ale když dorazil, tak jsem podlehl pokušení a říkal si: jen opatrně rozbalím a zkusím nastavit. Hned na první dotek reagoval divně, Po více než půlhodině jsem to vzdal, zabalil a poslal zpět s tím, ať si ho strčí někam, protože má buď špatně zkalibrovanou nebo zcela vadnou dotykovou obrazovku, což mi nakonec i potvrdili. Jasně: stane se, ale u podobné firmy je absence nulové výstupní kontroly neomluvitelná, alespoň pro mne. Takže žena nakonec bude možná ráda, že od Applu nedostane nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No môžem potvrdiť, že za posledný rok mám už druhý iPhone 7 a na oboch mám problém s tlačidlami. Na prvom zapínacie, síce chodilo divne ale aspoň fungovalo, teraz na novom ani nie mesiac starom, tlačidlo hlasitosti. To pre zmenu nefunguje vôbec. Možno len blbá smola, no Apple používam už pekných pár rokov a nikdy som problém nemal. Takže tá kvalita je nejaká divná poslednú dobu...snáď sa to zlepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je obzvláště v tomto vlákně typické. Pindat o něčem co jsem neměl v ruce. A pokud možno se vyjádřit i k cenotvorbě a na závěr, na podpoření svého velkolepého úsudku, přišpendlit z nějakého webu názor podobně postiženého jedince :)

Pokiaľ sem niekto dá odkaz na článok video atď, tak je to vždy hodnotnejší príspevok ako tento tvoj  :lol2: . Aby som nebol aj ja celkom od veci, tak na slovenskej Alze sú momentálne Airpods za 154?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokiaľ sem niekto dá odkaz na článok video atď, tak je to vždy hodnotnejší príspevok ako tento tvoj  :lol2: . Aby som nebol aj ja celkom od veci, tak na slovenskej Alze sú momentálne Airpods za 154?.

Snažil jsem se dát sem pár postřehů z denního užívání Xka, ale jeden odborník co nemá rád šprcky,( jak obaly sám nazývá), zato si neumí poradit s výberem lepícího  sklíčka na display, mě to dokonale znechutil. Zásadní informace že mají sluchátka v Alze ( zřejmě asi aby je někdo nehledal v DM drogerii ) jsou určitě pro všechny přínosná. Pokračuj v CTRL C - CTRL V moudrech dál. A až budeš hledat nejlevnější folii na SE, tak věř, že tady Ti vždycky rádi poradíme. :)

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych věděl, co ten můj příspěvek vyvolá, tak se na to vykašlu. Všichni se asi shodneme na tom, že ta cena není nízká - ale pořád tady nevidím levnější (stejně funkční) alternativu. Nebo někdo o něčem takovém ví?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkujeme za přínosné informace, že  si kúpil tiěž.

Keď už chceš niečo citovať, tak cituj všetko čo som tam napísal a potom si ľahni na chvílu na chrbát a zdvihni nohy pomôže ti to a uchrániš sa pred infarktom.

Vyššie bola otázka či si to niekto za tú cenu aj kúpi, tak som odpovedal. Mohol som, alebo som sa mal najskôr spýtať teba či ti to nerohádže nervy?

Upraveno uživatelem milan79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažil jsem se dát sem pár postřehů z denního užívání Xka, ale jeden odborník co nemá rád šprcky,( jak obaly sám nazývá), zato si neumí poradit s výberem lepícího  sklíčka na display, mě to dokonale znechutil. Zásadní informace že mají sluchátka v Alze ( zřejmě asi aby je někdo nehledal v DM drogerii ) jsou určitě pro všechny přínosná. Pokračuj v CTRL C - CTRL V moudrech dál. A až budeš hledat nejlevnější folii na SE, tak věř, že tady Ti vždycky rádi poradíme. :)

Od teba tu žiadnu radu nečakám ani nepotrebujem.  Tebe by mal poradiť niekto iný, ale to nenájdeš ani na alze a ani v DM. Ak sa nemýlim, tak si písal, že už do vlákna apple nebudeš prispievať, ale ako vidieť, tak s tým máš problém, takže sa ukľudni a z hlboka dýchaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu? Tak sem nahoď nějaké tipy.

Za mě. Než jsem si je koupil, důkladně jsem hledal a zkoušel. Nic lepšího a kompaktnějšího neexistuje. Jistě jsou zvukově lepší bezdráty (Bose apod), ale... cena oproti Airpods dvojnásobná, ke každému z obou sluchátek vede drát k jakémusi heblu s ovladači, které vás tlačí za krkem (v poloze vleže prakticky nepoužitelné), komplikované dobíjení, horší výdrž baterie, neskladnost atd atd.

Musím říct, že málokterá technická pomůcka z těch, které jsem si kdy pořídil, má u mě tak časté a každodenní využití. Vzhledem k tom co umí je jejich cena je pro mě naprosto přiměřená a odůvodněná.

Poslouchám s nima denně hudbu a telefonuju. Zvuk praktický stejný jako u Earpods, basy a výšky velmi slušné.

Jako handsfree prostě pecka! Používám jedno sluchátko. Když se vyšťaví baterka, vezmu si druhé a to první se mezitím bleskově dobije. Paráda! V kanceláři už mobil k telefonování v ruce prakticky nepoužívám.

Dosah bezdrátu neuvěřitelný! Mohl bych pokračovat. Těch plusů je mnohem víc.

Kritizovat je jednoduché, ale vyzkoušet, porovnat a pak se vyjádřit, to už je jiná písnička, nemyslíš? :-)

Myslim ;)

Mam to v podstate jako ty. Vetsinou telefonuju se sluchatky, mam moznost volnych rukou, takze si muzu psat poznamky nebo proste jen mit volne ruce. Nejsem ale zatim schopny odprostit se od kabelu. Sice se obcas zamota, ale jinak mi zasadne nevadi. Pri pouziti bt sluchatek mi vadi:

1) Uz tak mizerna vydrz telefonu se jeste zkrati. BT mam standardne vypnute.

2) Dalsi vec, kterou clovek musi nabijet a je v haji, kdyz to neudela.

3) U Airpods bych mel strach, ze je nekde ztratim, znam se :) Proto mi treba nevadi, ze jina sluchatka jsou spojena.

4) Dost cestuju a kdyz mam kabelova sluchatka s jackem, tak ty pripojim vsude. S bt musis tahat jeste jedny, abys je pripojil k entertainment systemu v buse nebo letadle.

Z techto duvodu jsem zatim zadnym BT sluchatkum nepropadl. U tech applich me fakt prekvapila ta cena za dve pecky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažil jsem se dát sem pár postřehů z denního užívání Xka, ale jeden odborník co nemá rád šprcky,( jak obaly sám nazývá), zato si neumí poradit s výberem lepícího sklíčka na display, mě to dokonale znechutil. Zásadní informace že mají sluchátka v Alze ( zřejmě asi aby je někdo nehledal v DM drogerii ) jsou určitě pro všechny přínosná. Pokračuj v CTRL C - CTRL V moudrech dál. A až budeš hledat nejlevnější folii na SE, tak věř, že tady Ti vždycky rádi poradíme. :)

Nvm na čem frčíš, ale prošel sem poslední strany a cos postnul tohle...

 

Mám od pátku. Aplikace upravené pro X vypadají skvěle, aplikace neupravené běží jako na malé osmičce, tedy malé s černými okraji. Některé aplikace běží přes Apple TV v horším zobrazení než ze sedmičky nebo osmičky ( černé okraje ). Rozpoznávání obličeje funguje na 99%. Podsvícení displeje jsem nastavil na 5500K bílou, protože true tone je na mě docela teplá, rychlost mobilu je úžasná. Sklo permanentně upatlaný, foťák skvělý, možnosti pracovat s rawem jsem ještě nezkoušel. Jestli máš nějaký dotaz, tak ho rád v rámci svých možností zodpovím.

... tak vod tý doby se tu jen snažíš vobhájot novou hračku - asi jako proč ne, ale objektivita level nula. Všechno je best, nikdo tomu nerozumí. Sichr. Ctrl+c / ctrl+v aplikováno výše, avšak větší hodnotu tvé příspěvky v tomto vlákně imo nemaj. Užij si Xko, nebo wanabe desítku. A hlavně - jak řikal Hlinka - hlavně se z toho nepo*rat.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...