Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Tak ani poslední aktualizace nevyřešila mizející hodiny a notifikace na iP7. Zkusit 11.2 beta nebo dočasně downgrade na 10.3?

A ještě trochu bokem...je tu někdo využívá na ajfonu plnohodnotně služby od Googlu? Já jsem zatím ve stadiu přechodu na iOS a tak se zatím bez gůglích aplikací neobejdu. Jen mě zajímá, jestli to tak má někdo dlouhodobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No downgrade provedu jednoduše. telefon budu mít v neděli teprve týden. Takže zajedu v týdnu do Holešovic do Alzy a nechám si ho vyměnit za nový s 10.3.3.

 

Vážně totiž přemýšlím, že ho dokonce vrátím úplně. Jako 16k za telefon není málo a fakt, že je to "jenom" loňský model nehraje žádnou roli. iOS 11 se očividně vůbec nepovedl a když čtu, že konkrétně ten problém s těma hodinama tam přežívá už několikátý update, tak jen kroutím hlavou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh Dobrý.

 

Cybere, ačkoliv si za všim, co tu z mé strany padlo, stojim i dneska a toho vína včera pravda málo nebylo, jestli Tě něco z toho urazilo - budeš teda větší citlivka než sem si myslel (prd*l, nic ve zlém) - tak přijmi mou omluvu. Tim bych to uzavřel a zas se můžem vrátit k diskuzi kolem japka.

 

@Airpody: Taky jsem nad nima uvažoval a budu je muset někde zkusit, věsmes se všema ?peckama? mývam problém, že mi nedrží a padaj z uší. Objednal jsem teď na zkoušku levný čtyřměničovky z čajny KZ ZS5, tak jsem na ně zvědav.

Jestli jsem nebo nejsem citlivka, na to s3re pes. Jinak RESPECT ! Urazit umí každý, ale omluvit se vyžaduje koule chlapa ! A ty Ti evidentně zůstaly :)  :cheers:

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kolem Airpods kroužím už delší dobu. Měl bych přeci jen pár otázek:

-Jak dlouho se ta krabička nabíjí z 0 do plna?

-Zarušuje něco signál? Když budu mít tel v batohu nebude problém?

-Ovládání? Na hudbu používám spotify a obávám se že siri mi s nim moc komunikovat nebude - pořád tlačí apple music. Dá se poklepáním přeskočit píseň a nějak pak vyvolat siri nebo jen a pouze jedno z povelů?

-Očekávaná výdrž? Všechny dražší sluchátka mi vydrží skutečně extrémně dlouho - roky. U Airpods se bojím co ty baterky? Třeba iphone se v mrazu vypíná.

 

- z nuly na 100 nabiješ krabičku za cca 2 hodiny.

- nebude, sám jsem to jednou vyzkoušel (telefon v batohu) a žádné rušení nebo výpadky

- jde jen jeden z povelů, mám to nastaveno na přeskakování/vracení skladby, to pak funguje v každé audio appce, tedy i Spotify

- používám je každý den a bezpečně vydrží 4 hodiny nonstop hraní. 15 minut nabíjení v krabičce je nakopne na další 3 hodiny hraní. Po roce každodenního používání se baterie nijak nezkoršila a drží pořád stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo pomoci, prosím?

 

Dnes jsem aktualizoval z 10 na 11.1.2 a protože už delší dobu mne štvala hláška o plném úložišti na iCloud, rozhodl jsem se upsat ďáblu a rozšířil si iCloud na 50 GB

 

Předtím jsem měl iCloud obsazený na 4,6GB, teď sotva na 1,1 a i přes manuální snahu backupu se nechtějí data stáhnout (na webu iCloudu mám aktuální poznámky, kontakty, ale chybí backup telefonu a hlavně fotky - ty mám na iCloudu asi rok staré).

 

Ve fotografiích mám nastaveno

Kni....a fot. na iCloudu   ANO

Stáhnout a ponechat původní

Fotostream nepoužívám

Sdílení fotek nepoužívám

 

Navíc záloha iPhone mí nyní jen 381MB 

 

Ještě - v obecné - úložiště iPhone - mám vedle knihovny fotografií na ... symbol 1%

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V SE  je čip A9, čiže rovnaký ako u 6s, majú tiež rovnaké fotoaparáty. Predný foťák u SE je podľa mňa slabší, má len 1,2 Mpx, takže nejaké tie populárné seflie budú menej kvalitné ako na vyšších modeloch. SE má displej asi rovnaký ako 5s je to retina s hustotou 326 ppi (rovnakú má aj 6s). Nemá touch 3D. Má ho syn (vymenil ho kvôli veľkosti) vo verzii 128GB a zatiaľ sa na rýchlosť alebo iné problémy nesťažuje. Beží mu na ňom iOS 11, ale to je samostatná kapitola a týka sa všetkých telefónov, ale to asi vieš. Niekto je v pohode niekto sa sťažuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo pomoci, prosím?

 

Dnes jsem aktualizoval z 10 na 11.1.2 a protože už delší dobu mne štvala hláška o plném úložišti na iCloud, rozhodl jsem se upsat ďáblu a rozšířil si iCloud na 50 GB

 

Předtím jsem měl iCloud obsazený na 4,6GB, teď sotva na 1,1 a i přes manuální snahu backupu se nechtějí data stáhnout (na webu iCloudu mám aktuální poznámky, kontakty, ale chybí backup telefonu a hlavně fotky - ty mám na iCloudu asi rok staré).

 

Ve fotografiích mám nastaveno

Kni....a fot. na iCloudu   ANO

Stáhnout a ponechat původní

Fotostream nepoužívám

Sdílení fotek nepoužívám

 

Navíc záloha iPhone mí nyní jen 381MB 

 

Ještě - v obecné - úložiště iPhone - mám vedle kni....y fotografií na ... symbol 1%

 

Nikdo, ani Radek, neví? :( Na Google jsem zjistil, že s tím zamrznutím na 1% nejsem sám, ale řešení stále nemám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Andrew: Strašně rád bych poradil, ale knihovnu fotek na icloud neukládám - jako "záloze" tomu nevěřím a iOS 11 už vůbec ne.

Neproběhl při aktualizaci telefonu úplný reset a nebo nechcípla baterka, kvůli kterému se mohl nabořit upgrade "knihoven"?

Největší průšvih bývají právě fotky, protože ty Ti nikdo jiný nevyfotí - na webovém iCloudu (www.icloud.com) je vidíš nebo ne?

Nemá na tvůj iCloud přístup i někdo jiný (manželka, děcka - telefon, tablet), kteří mohli nějaké "nepotřebné" složky odmazat?

Smazané soubory na iCloud Drive, kontakty, kalendáře a záložky jde uživatelsky obnovovat z interních záloh přímo na webu (přihlásit, Nastavení, dole v sekci "Pokročilé" - na na webu uvidíš výsledek hned, na telefonu po příští synchronizaci) - ale pokud toho chybí víc, spíš než Chronomag by bylo lepší aktivovat technickou podporu Apple a vyžádat si obnovu celého icloudu do stavu před upgradem. Nejlepší je samozřejmě aspoň jednou za čas spáchat úplnou zálohu do počítače a i k němu mít zálohu - ale po projeté bitvě je každý generál, zrovna předminulý týden mi doma chcípnul NAS a přenos dat na nový zabral skoro týden...  -_-

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je radosti s těmi japky :D

 

Ne, že bych sám neměl čím přispět... Na osmičce mi poslední dobou nechce sám zhasnout displej (nastavena 1min) a úplně přestalo fungovat "gesto" na sjetí obrazovky poklepáním na home button.

 

Máte to někdo stejně?

Stejný problém už jsem zaznamenal. Restart pomůže
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to zase vymysleli? Na iP6 jsem dříve kliknul na "poslat zprávu" u kontaktu nebo v historii a přešel jsem rovnou do SMS

kde byl předvyplněný příjemce a objevila se klávesnice. Teď sice přejdu do zpráv taky, ale jen do základní obrazovky a vše musím zadat ručně. 

Dělá vám to taky?

Upraveno uživatelem Klokan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...