Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Co to zase vymysleli? Na iP6 jsem dříve kliknul na "poslat zprávu" u kontaktu nebo v historii a přešel jsem rovnou do SMS

kde byl předvyplněný příjemce a objevila se klávesnice. Teď sice přejdu do zpráv taky, ale jen do základní obrazovky a vše musím zadat ručně. 

Dělá vám to taky?

 

Kdyz to zkusis podruhy, tak uz to jde. Dela mi to taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo, ani Radek, neví? :( Na Google jsem zjistil, že s tím zamrznutím na 1% nejsem sám, ale řešení stále nemám :(

 

 

Napiš na Apple podporu... Ozvou se Ti nazpět...Oni když už jim dáš souhlas, tak se v tom na dálkou dokážou pohrabat... byl jsem v koncích s Apple ID, kdy při koupi nového jsem si rovnou dal nové ID a nic se mi neztáhlo a zpět to nešlo, protože starý nebyl aktualizovaný a na nové nešel downgrade...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@klokan

neni kontakt jako kontakt

nevim cim to je, ale u me to funguje stejne jako u tebe

nicmene umim to vyresit - kdyz to nedelam z aplikace "telefon" ale z aplikace "kontakty" tak to funguje jako to bylo vzdycky

kdyz to udelam z aplikace telefon, tak me to hodi do zprav a tim koncim

 

edit: ted jsem to zkusil s tim vracenim a jde to 

a na oplatku uz to nejde z te aplikace kontakty :D

njn..apple uz davno neni to, co byval

Upraveno uživatelem nekdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jste někdo problém nepraktičnosti a neposlušnosti adaptéru 3.5mm jack na lightning se sluchátky se zahnutým konektorem? To totiž byla hned jedna z prvních věcí, která mě začala po přechodu na iP rozčilovat. Věřím, že s rovným konektorem, je ten adaptér téměř neznatelný, ale moje oblíbené Sennheisery mají téměř výhradně zahnutý konektor a mě rozčiluje to, jak se v kapse kroutí a bojím se, že budu v jednom kuse kupovat adaptér nebo nová sluchátka.

 

post-38421-0-45955900-1511296129_thumb.jpg

 

post-38421-0-71407500-1511296137_thumb.jpg

 

Je to vytištěné na 3D tiskárně, zítra budu provádět první ostrý test. Dávám to sem jen pro pobavení, ale kdby to někoho zaujalo, nechť mi klidně písne SZ. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevysledovali jste někdo , konkrétně u ip 7, že při zapnutí foťáku je někdy nastaveno Live photo? Tuhle fičuru vůbec nevyužívám, takže nezůstává jako poslední volba a navíc se tak děje úplně náhodně. V nastavení foťáku je volba na zachování nastavení Live photo, ale na tohle nemá vůbec vliv.

Upraveno uživatelem roura74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevysledovali jste někdo , konkrétně u ip 7, že při zapnutí foťáku je někdy nastaveno Live photo? Tuhle fičuru vůbec nevyužívám, takže nezůstává jako poslední volba a navíc se tak děje úplně náhodně. V nastavení foťáku je volba na zachování nastavení Live photo, ale na tohle nemá vůbec vliv.

 

Mam to stejně na osmičce. Vždy trvale vypnuto, ale poslední dobou se občas samovolně zapne. Takže první fotka, delete, vypnout a druhá už v pohodě. Důvod netušim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jste někdo problém nepraktičnosti a neposlušnosti adaptéru 3.5mm jack na lightning se sluchátky se zahnutým konektorem? To totiž byla hned jedna z prvních věcí, která mě začala po přechodu na iP rozčilovat. Věřím, že s rovným konektorem, je ten adaptér téměř neznatelný, ale moje oblíbené Sennheisery mají téměř výhradně zahnutý konektor a mě rozčiluje to, jak se v kapse kroutí a bojím se, že budu v jednom kuse kupovat adaptér nebo nová sluchátka.

 

Je to vytištěné na 3D tiskárně, zítra budu provádět první ostrý test. Dávám to sem jen pro pobavení, ale kdby to někoho zaujalo, nechť mi klidně písne SZ. :D

 

Kup BT sluchátka a máš po problému, stejně k nim nakonec všichni dospějí :) Já jsem třeba pořád nechtěl, říkal jsem si, že se rapidně zhorší kvalita zvuku, jenže když si pak člověk uvědomí, že stejně poslouchá osekané MP3/streamy apod., tak je to vlastně úplně jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník YPO

soudruzi

 

můžete mi někdo prozradit co mám udělat pro to, aby se mi sms zprávy, které přijdou na iPad kterej leží doma zobrazily i v telefonu, kterej mám v kapse...... a navopak 

 

vím, že mi to kdysi fungovalo a už nefunguje .... sem něco vypnul? nebo nezapnul ?

 

se zabiju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dítě mi na iPadu nějak nastavilo ze v safari mám najednou otevřené dvě okna namísto jednoho a nemůžu sd toho zbavit. Je mi jasné ze je to jednoduché jak facka ale holt logika mi v tomto případě někam se zřejmě ztratila, tak prosím poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...