Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Taky doporučuji JBL (já mám flip 3), koupil jsem ho ve vyprodeji za dvojku a hraje paradně ....cena/výkon. Dokážeš s nim ozvucit dost velkou místnost. Za ty prachy co jsi dal za beats tak si kup dva jbl a můžeš dělat párty:-)

Jinak nepodporuje flash ani sd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem do nedávna obyčejný Reproduktor za 900,- ke kterému slo připojit skoro vse a ještě měl rádio jako bonus.

Akorát ta kvalita zvuku byla trochu slabá a vydrž cca 5hod. na plnou hlasitost, tak jsem si na doporučení koupil tento Beats, ale jak píšu docela mne zklamal. Tak ho ve středu vrátím a budu hodně přemýšlet který si koupim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem do nedávna obyčejný Reproduktor za 900,- ke kterému slo připojit skoro vse a ještě měl rádio jako bonus.

Akorát ta kvalita zvuku byla trochu slabá a vydrž cca 5hod. na plnou hlasitost, tak jsem si na doporučení koupil tento Beats, ale jak píšu docela mne zklamal. Tak ho ve středu vrátím a budu hodně přemýšlet který si koupim.

Já myslím že Beats obecně je sračka značka takže bych od nich nic nekupoval. (jestli se pletu tak mě opravte)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době jsem zjistil, že se mi záhadně ztrácí kontakty z telefonu. Když je opět najdu v diáři, a zavolám na ně, tak se mi zase v telefonu objeví. Co se to sakra děje? Jsem jediný, nebo je to nějaká divná fičura v iOS, které nerozumím? :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Bojuji posledních 14 dnů s Time Capsulí , po probuzení Macu je občas zobrazí hláška : "Identita zálohovacího disku ... se změnila, nelze dokončit zálohování" , odkliknu použít disk a stejně po chvíli napíše "Time Machine nemůže dokončit zálohování na ... " ... "Obraz zálohovacího disku nelze vytvořit." - Přitom zálohy v Time Machine jsou.

 

konfigurace : Apple Time Capsule 2TB (ta nová) , iMac s OS X High Sierra

připojeno přes WiFi .

 

Provedl jsem formátování disku v Capsuli, záloha probíhala docela dlouho jedná se o cca 180 GB , je možné že by uspání Macu při první záloze mohlo vést k tomuto selhání ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém v OSX Sierra/High Sierra, údajně vyvolávaný změnou IP počítače během zálohování. Vynucené obnovy TimeMachine v tomto duchu jsem vloni taky párkrát zažil, od výměny routeru za nový (a preference GLAN s DHCP rezervací IP) je kupodivu klid... Připojuješ se k té kraksně kabelem, přímo po její WiFi a nebo doma přecházíš i přes nějaký extender? Schválně mrkni i na rezervaci adres - je možné že po probuzení (a nebo po znovunavázání zarušeného spojení) dostal sčot novou IP a služba TimeMachine svá vlastní data rozepsaná s původním tokenem označila za podvrh...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nově IP 8 a ted koukám na stránkách Apple, že by to mělo umět fotit portrétní režim , různé nasvícení v úpravách apod. Ale já ve fotáku tuhle možnost vůbec nemám. Zkusil jsem stáhnout nejnovější IOS 11.2.5 ale furt je fotak stejny. V čem je problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nově IP 8 a ted koukám na stránkách Apple, že by to mělo umět fotit portrétní režim , různé nasvícení v úpravách apod. Ale já ve fotáku tuhle možnost vůbec nemám. Zkusil jsem stáhnout nejnovější IOS 11.2.5 ale furt je fotak stejny. V čem je problém?

 

Vie to iba IP 8+ - potrebuješ na to 2 foťáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bude to tím co popisuješ, na Capsuli jsou pověšené po LANu další dva Expressy a celé to je jedna WiFi. A iMac je pověšený do této WIFi - naštěstí mám UTP zásuvku u iMacu k dispozici takže to zadrátuji a nastavím pevnou IP . Ale je fakt že tento problém nastal až po upgrade na High Sierru :-/

 

Problém v OSX Sierra/High Sierra, údajně vyvolávaný změnou IP počítače během zálohování. Vynucené obnovy TimeMachine v tomto duchu jsem vloni taky párkrát zažil, od výměny routeru za nový (a preference GLAN s DHCP rezervací IP) je kupodivu klid... Připojuješ se k té kraksně kabelem, přímo po její WiFi a nebo doma přecházíš i přes nějaký extender? Schválně mrkni i na rezervaci adres - je možné že po probuzení (a nebo po znovunavázání zarušeného spojení) dostal sčot novou IP a služba TimeMachine svá vlastní data rozepsaná s původním tokenem označila za podvrh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...