Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Tu alternativu pro fotky a videa na běžné USB-flash máš popsanou v příspěvku výše. 

A nebo můžeš zkusit tohle - ale jako u všech "3rd-party" produktů je bez záruky že to bude fungovat i v příštích verzích iOS. S integrovanou flashkou to totiž nekomunikuje přes interní aplikaci "Soubory", ale jen jakýmsi vlastním protokolem ve vlastní aplikaci...

iXpand-Drive.296f2936528d4a78b44772b67fa

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stiskni v dolní liště tlačítko pro sdílení (ano je to umístěno trochu nelogicky), následně scrolluj v nabídce v dolním řádku ikon a vyber Úplnou verzi stránky.

 

Někdy to bohužel nefunguje úplně spolehlivě ...

 

post-37354-1527510249,75.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To "sdílení" je oklika pro chromé - standardní postup je podržet chvilku "Reload" u adresního řádku a dole vyskočí tlačítko s volbou "Úplná verze stránky" (s oblibou používám právě na Chronomagu).

 

Pak už samozřejmě jen na konkrétním webu podle čeho skript přiděluje CSS - bohužel už jsem narazil i na "kreativce" kteří podle šířky okna a zvětšení usoudili že nemaximalizované Safari na 32" 4K monitoru v HiDPI bude nejspíš lagdroid s pseudo-4k Pentile, takže to vrátilo jednosloupcovou nudli s 60pt fontama...  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primární předvolba je tuším v cookie, musíš nejdřív hyperlinkem přepnout na "plnou verzi" - a pak provést tenhle "reload" s desktopovým identifikátorem, jinak ti IPB skript na tabletu/mobilu skryje formátování a příslušné čudlíky v DHTML editorech...

 

...koukám že kolega Joystick byl o pár sekund rychlejší :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronomag má úúúúplně dole tlačítko "plná verze" - přes to to funguje spolehlivě.

jasne, to vim. ja jen ze pres ten reload to nejde... no a kdyz stranka (s priponou .de, kterou chci otevrit) vubec nenabizi moznost prepnout na PC version, tak se proste z ty mobilni orezany stranky nedostanu...

a nejde to ani na chromu, opere, firefoxu... az na tomdle se to chytlo :)

 

post-13121-0-30091600-1527538235.jpeg

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do iPhonů nám teplí žlutí markeťáci vnucují čím dál tím větší displeje - zatímco základní věci typu přehrávač hudby (už ani nevím kdy jsem tu blbost naposled spustil) jsou koukám s každou novou verzí OS víc a víc zkriplované  :thumbsdown_anim:

 

Sorry, ale jestli na současných "GUI trendech" (prý "čistý design"?) něco opravdu k smrti nenávidím, tak je to progresivní debilizace, rušení a schovávání elementárních funkcí - jedno jestli do "BigMacMenu", pojebaných vysouvacích lišt a nebo dlouhých/forcetouch stisků čehosi co ani vzdáleně nepřipomíná tlačítko...  :furious:

 

Nebo mi někdo může (v kontextu výše uvedené dvojice příspěvků) vysvětlit co bylo blbě na tomhle?

iOS-Music-1.jpg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel tohle se děje i na Macu a taky mě to přivádí k šílenství. Naštěstí tam se to dá ještě relativně obejít a upravit. U iOS je to fakt špatný. A Apple Music a iTunes jsou kapitola sama pro sebe. Kvůli Alexe používám už tak 2 roky Spotify kompletně všude a naprostá spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@joystick zatim se to da nejak obejit a upravit... casem to bude stejne jako na ios

apple rika takhle ne a ty se poser....

@radek - protoze to bylo moc podobne androidu...a to preci neni cisty design...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Swajpni nahoru

b079844a38a9c6147173dea332dfcc63.jpg

To me nejak nejde,takhle mam desku kterou chci prehrat,co ted?95578ba4d77c7c05eb2d29a5028b7861.jpg

 

Edit:to mam jako dat prehrat,spusti se to nahodne a pak teprve primo v prehravaci sjet dolu a pustit to znova od prvni pisnicky?

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis se podívej, jestli mas tlacitko Zamichat červený

58c4344b71ab914a42718a233a1af8b2.jpg

 

A odklikni to, já měl takhle zaskrtnuty opakovat a taky sem nevěděl proč mi to hraje furt tu samou písničku a na další sem musel skákat manuálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moty-nemám ho červený a já to mám vlevo Přehrát a vpravo Zamíchat.A když dám teda jak píšeš pod tím obalem LP první písničku,druhá je zase jiná než druhá na albu.Mě jebne,jak mám kurde pustit desku tak jak je???Ale díky Moty že se mi věnuješ!

 

Edit:už to mám,fakt jsem měl zaškrtlý nebo teda označený blbě zamíchat..pěknej návod maj na podpoře Apple.Tak sláva!

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...