Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Využiji tvojí fotku a zeptám se, co znamená to E za skladbou a proč se u některých alb sice zobrazuje název písničky, ale je zašedlá a nejde přehrát.

E = Explicit, texty písní obsahují nekorektní výrazy, opakem je C = Clean, měly by byt odstraněny/nahrazeny. Zašedlé písně v iTunes jsou pouze ty, které nelze koupit samostatně, ale jen s celým albem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Začal se mi samovolně restartovat Iphone 5S. Zdá se že na nabíječce to nedělá. Je starý asi 2,5 roku. Je to už děda, ale zas jako druhý telefon to špatný nebylo. Má smysl se pokoušet o nějakou diagnostiku nebo výměnu baterky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterka do 5S vyjde i s prací do tisícovky - a pokud to nebude dělat nějaký tupý pouliční měnič, vyloučí se přitom i závady typu vniknutí tekutiny/oxidace, ruplý plošňák v okolí levého horního rohu/foťáku a nebo odcházející "napájecí" flex (přes který šťáva chodí oběma směry). Nové SE vyjde na sedmičku - a po půlroce od upgradu už snad můžu připustit, že funkčně i výkonnostně to proti mému staršímu 5S (který teď "dojíždí" synátor) zas tak dramatický pokrok není...  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se pozná kvalitně udělaný soft, když na ovládání hudebního přehrávače je potřeba návod z podpory :frusty:

 

Quo vadis, Apple?

Za prehravac bych je nakopal:-)Ale je to jeste prochazka ruzovym sadem oproti aplikaci iphoto na macu.To mam chut to vyhodit z okna vzdycky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja Applem taky zacinam mit problemy. Bohuzel mam zacleneny telefon do firmy, takze jsem nucen instalovat vsechny updaty a prijde mi to cim dal tim horsi. Vcetne aplikaci tretich stran. Na Whatsappu mam posledni dobou problem s kontakty. Vim, ze mam cislo ulozene v telefonu, s tim clovekem jsem si uz psal, ale whatsapp mi to nezobrazuje. A ted jsem zjistil, ze Tapatalk tady na chmg vynechava nejake prispevky. Nevim, podle jakeho klice, ale kdyz si ctu jednotliva vlakna, tak tam proste neco chybi. Vim, ze to neni uplne chyba Apple, ale fakt mi prijde, ze to jde cele k horsimu.

O prehravaci ani nemluvim, stejnou vec jsem resil asi tyden zpatky a taky jsem si musil vygooglit jak se to vlastne dela. Ja odkojeny Norton Commanderem a Symbianem mam furt tendence hledat nejaka kontextova menu a na svajp sem a svajp tam proste zapominam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děti si hrály s mým iPadem a něco změnily v nastavení prohlížeče Safari. Nyní je vrchní lišta šedá, což by mi tak nevadilo, ale horší je, že si "to" teď nepamatuje hesla po přihlášení a každé otevřené okno = další přihlašování. Nevíte pls co  s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, mám tu něco pro Apple Watch nadšence.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/118270-p-iwatch-řem%C3%ADnek-mesh-a-tah/

 

Ten tah, případně Mesh, z toho udělají úplně jiné hodinky :) 

 

Tah mám i černý, ale je zatím na hodinkách. Stav jako nový, měl jsem ho snad dvakrát nebo třikrát na ruce. Kdyžtak SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2AndyAaron: Taky jsem odkojený kontextovýma meníčkama, kterých byly svého času tuny i na okýnkových PDA a mobilech - a proto mi ve své době přišlo skoro jako zjevení, když Forstallovy "skeumorfní" aplikace na iPhone žádná meníčka a schovky nepotřebovaly, všechno v nich bylo na první pohled zřejmé a přímočaře funkční, prostě "design k olíznutí". To co s UI iOS od verze 7 spáchal Ive nebyla modernizace ale návrat do středověku, ze kterého se dodnes nejsou schopní vybabrat - a konkrétně systémový "přehrávač hudby" je toho smutným důkazem  -_-

 

2dlubix: Tady snad nekecám do inzerce když přihodím soukromý názor - ale jak jsem na černé ocelové AW3 fouknul nové provlíkací velcro, šly všechny ostatní tahy na odpočinek do "křemíkového nebe" - a ve stejný den doručený origo článkový tah putoval zpátky k prodejci. Samozřejmě je to věc v kusu a u nečerněných hodinek to může působit trošku líp, ale ani ten "prémiovej" tenkej plecháč (na fotkách možná působí masivně a seriózně, ale v reálu je fakt směšně tenký) mi ze spotřební elektroniky s trvale černým displejem "reprezentativní pánské hodinky" neudělal - a problém je i extra hmotnost, která hlavně u ocelových AW celkem významně zeslabuje efekt vibrací  :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz jsme u toho prehravace, tak me jeste neskutecne vytaci jedna vec v knihovne. Alba. Typicky alba, ktera jsou poskladana z nekolika interpretu jako treba soundtracky k filmum. Najedu si na album, treba Inglorious Bastards a rad bych si poslechl postupne cely soundtrack. To je vsak nemozne, protoze tam mam treba pet sest slozek a v kazdem je par skladeb dle interpretu. Tohle bych pochopil, kdyz vyhledavam v Interpretech, ale kurna Album ma byt jedno pohromade a hotovo, ne? Pak clovek furt preklikava jak magor, pisnicky jsou rozhazene a stoji to za prd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A z jakého zdroje to album pochází? Z Apple Music? Tak se toto snad neděje ...

 

Jinak pokud jde o hudbu nahrávanou přes iTunes, Music si skladby řádně otagovat, porodné v iPhonu vytvrdit PlayList.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A z jakého zdroje to album pochází? Z Apple Music? Tak se toto snad neděje ...

 

Jinak pokud jde o hudbu nahrávanou přes iTunes, Music si skladby řádně otagovat, porodné v iPhonu vytvrdit PlayList.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Von jeste nekdo pouziva itunes a je mezi zivejma?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...