Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Šéf si tuhle koupil snad za búra ještě šílenější cajk - sice bez displeje, ale zato i s vestavěným detektorem prdů (teplota, vlhkost, COx atd.), kteréžto informace krabička obratem přes domácí WiFi hrne kamsi na divoký východ "do cloudu". Odtud si pak může přes web nebo z nainstalované mobilní aplikace sjíždět svodku - a oblažovat nás u kafe zjištěním kolik je ve sprcháči těkavých látek. No a teď si k tomu přikoupil ještě "cloudovou" kamerku Logitech Circle - aby měl velký bratr v Číně kromě zažívacích funkcí i obrazový přehled o tom, koho si pánko večer vodívá do kvartýru...  :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasný že budu za vola, ale když mě to s těma icloudama a itunesama tak nebaví.. Konečně jsem definitivně rozbil displej starýho 6S a dočasně mám 5S, než mi přijde něco novýho. Jsem si nějak myslel, že jak se přihlásim na tom mym dočasnym, že si to nějak veme z cloudu zprávy, fotky a takhle, a ono nějak ne? Jak se to dělá? V icloudu žádnou takovou možnost nějak nevidim. A z nějakýho důvodu mám taky jenom polovinu kontaktů, čim to? 

 Aspoň že email jakž takž funguje (přes microsofťáckej účet).

 A doplňující kacířskej dotaz, pokud bych vzal něco jinýho než iphone, lze na androida nějak normálně dostat ty fotky, sms, kontakty atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Micey: Zjevně měls ve starém iPhonu část věcí i mimo iCloud, případně v lokálních složkách bez "over the air" synchronizace.

Co máš online (např. Gmail, IMAP na vlastních doménách, nebo firemní Exchange) bude na náhradním telefonu potřebné zadat ručně účet za účtem, teda pokud se nerozhodneš ten starý telefon komplet přepsat novější zálohou z toho rozbitého telefonu (ale i pak to bude chtít aspoň napoprvé zadat hesla)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo pokud jsi neměl všechny tyto věci zaškrtané pro zálohu na icloudu, tak je nikde jinde mít nebudeš :( Jinak to funguje perfektně, na zprávy odpovídám třeba i z MACu atd., mě to propojení hodně baví, jednou vše nastavím a pak už se o nic nestarám a vše jede.

 

Edit: Tak Radek byl rychlejší.

Jinak je to hned první možnost v nastavení nadepsaná tvým jménem, které máš v Apple ID, icloud atd., dál si rozklikneš už přímo icloud a tam zaškrtáš vše, co chceš aby na cloud šlo a je to.

Upraveno uživatelem Bells
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jonas1: systémový ekvalizér v IOS bez jailbreaku obejdeš jen těžko, zmiňované "aplikace" jsou vesměs samostatné přehrávače s vlastním dekodérem, schopným "po vlastní ose" přehrávat soubory, přepočítávat zvuk a výsledek posílat dál do standardního zvukového subsystému. Částečným řešením (od IOS 11 výše) může být odinstalování výchozího přehrávače "Hudba", díky čemuž by (po rebootu) při otevírání souborů měla dostat prioritu další aplikace v pořadí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jonas1: systémový ekvalizér v IOS bez jailbreaku obejdeš jen těžko, zmiňované "aplikace" jsou vesměs samostatné přehrávače s vlastním dekodérem, schopným "po vlastní ose" přehrávat soubory, přepočítávat zvuk a výsledek posílat dál do standardního zvukového subsystému. Částečným řešením (od IOS 11 výše) může být odinstalování výchozího přehrávače "Hudba", díky čemuž by (po rebootu) při otevírání souborů měla dostat prioritu další aplikace v pořadí...

Radku, díky za vyčerpávající odpověď..pak už jen nerozumím tomu, proč si ty jablka stále dokola porizujeme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2jonas1: Možná proto že generaci od generace pořád celkem slušně fungují "out of the box" (a ekvalizér je v tom to poslední co by mě trápilo), díky delším produkčním cyklům není tlak na kažoroční obměnu a jsou relativně opravitelné (i když ne levně). A pak je tu samozřejmě fenomén zvaný "Vendor Lock", v dobrém i zlém - spousta jabkařů je svým způsobem dodnes šťastných, že utekli ze spárů "ekosystému" mnohem horšího Microsoftu...  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo..ale v letadle toho moc nevykouká a v noci v autě když nespí tak taky ne..

2Tenge: dobře radím vykašlat se na to, ať se na cestách radši naučí čučet z okna kudy jedou a po příjezdu se bavit s lidma kolem.

Až se je jednou z toho dokonale oblbujícího pasivního civění do placky budeš snažit odnaučit, bude už pozdě...  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové, u iPhone 8 Plus mi přestal fungovat Home Button. Funguje Touch ID, ale Home Button nikoliv. Telefon sám od sebe napsal chybovou hlášku, že bude třeba servis a aktivoval AssistiveTouch (virtuální tlačítko). Můj dotaz zní, zdali to bude Český servis řešit výměnou telefonu a mám se vrhnout na zálohy nebo to uměj opravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...