Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

iWork je funkčně zkriplované a léta nevyvíjené zlo, zejména Pages a Numbers - jediné co se s tím dá dělat je nikdy s tím svinstvem nezačít a nechávat všechno ve standardním OpenDocument (Open/LibreOffice, GoogleApps), respektive pro masochisty OOXML (Microsoft - "FormatAsWord97")  :cool02:  

Co se zpráv týče, aspoň že iMessage už se teď může archivovat na iCloudu - což teda není zrovna výhoda pro Androidisty, jako pro ty co kašlou na jakékoliv zálohování a k tomu mívají notorický problém s padáním telefonu do záchoda...  :sweatdrop:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja netvrdim, ze je to dobro, jen rikam, ze pokud pouzivas iwork, tak ten prechod kamkoliv hodne boli :))

na druhou stranu je zase nutne rict, ze se s tim dela vsude stejne (mac os, ios)

coz muze byt fajn, ale je to diky tomu neskutecne omezene co se funkci tyce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladej si ?hrál? s nastavením iCloudu a nevím co, ale v rámci toho, ze sem mu mazal muziku co nechce mi zmizela i z myho iPhonů, píse mi to, ze zobrazuje pouze staženou hudbu a nemůžu najít kde stahnu co tam chci já, díky

 

9e328c37cab7b35f9c65df2eeea50fa7.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, tak nějak jsem si to říkal, ale jak jí tam dostanu znova, nikde mi jí to nenabízí

 

když to dam vyhledat v iTunes, tak mi to píše koupené, ale ne stáhnout znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potreboval bych poradit. Roky k praci pouzivam aplikaci na iphone, kterou jsem si, ne uplne levne, koupil. Obcas se stalo ze se "zasekla" a jediny zpusob jak ji znovu rozbehnout byl ji smazat a znovu nainstalovat. Toto jsem provedl i nyni, ale ona jiz zrejme neni dostupna v appstore. To se deje bezne, ze odstranej zakoupene aplikace bez refundace? Cert vem penize, ale ja ji vazne potrebuju. Zalohu na itunes jsem delal buhvi kdy a nevim, jestli se zalohuji i aplikace a co se pak stane treba s fotkama. Poradite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud instalace té aplikace proběhla přes iTunes, měla by být ve složce Mobile Apps stažená i příslušná instalačka.

Průšvih je že před rokem "vyteplili" iTunes do té míry, že z nich celý Appstore ( + hromadu dalších věcí) vyhodili - a kdo si nestáhne "korporátní" downgrade na 12.6.3 (nejsi samozřejmě sám kdo s tím má problém), tak už to z lokální zálohy do iOS po drátě nenatlačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou stratenou aplikaciu asi neporadim.

Mne sa vsetko okrem fotiek a mailov zalohuje automaticky do iCloudu, mam rodinne zdielanie a 200GB. Ak potrebujem obnovit telefon (porucha, novy, atd.), z cloudu sa stiahne kompletne vsetko, vratane aplikacii. Cize ak si mal povolenu zalohu, aplikaciu najdes. Resp. by mala byt v nejakej starsej zalohe v itunes. (cez itunes v pocitaci nezalohujem uz niekolko rokov)

Mail neriesim, tie mam na firemnom serveri, kde su zalohy, cize nepotrebujem ich posielat do cloudu. Pri obnove telefonu sa automaticky synchronizuju so serverom.

Ohladom fotiek, raz za cas si pre istotu zalohujem subor ..../pictures/photos library.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted hledal Infuse 4, kterej jsem mel koupenej, ale v Appstore uz je jen 5. Nasel jsem ho pres Appstore > Updates > ikona profilu vpravo nahore > Purchased > My Purchases > ....

 

Treba tam tu svoji aplikaci taky najdes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rady. V historii nakupu jsem to bohuzel nenasel. Nasel jsem jen historii plateb, kde to je, ale pokud chci nahlasit problem, tak me to hodi na stranku, kde rovnou pisou, ze resej jen nakupy v poslednich 90 dnech (kupovano 2014). To asi teda nema cenu zkouset. Doma se pokusim stahnout den downgrade itunes. Aplikaci jsem stahoval asi primo do mobilu, nicmene jsem kdysi nejake zalohy na itunes delal, tak pokud by to tam bylo, byl bych nesmirne stasten :). Dam vedet, jak to dopadlo. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenu to zkoušet určitě má, protože pokud Ti nevrátěj prachy, tak by Ti měli minimálně bejt schopný poslat instalaci. Případně kontaktuj developera přímo a sideloadni to tam buď přes testflight, nebo přes xcode. nebudeš to mít podepsaný, ale whatever.

Horší je, že pokaď to stáhli, dev to už dávno nepodporuje, čili se na Tvůj dotaz pravděpodobně vykašle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je odpovídající verze zapsaná v itl souboru (s každou novou verzí se dělá záloha do složky "previous itunes libraries"), jde to po USB nahrnout i offline jako plně podepsané. 

Když jsem tady před rokem "homofobně" soptil vzteky kvůli vykastrování iTunes, spousta lidí machrovala jak je to vlastně zbytečný program a že si bohatě vystačí s šudláním na displejíku. Naštěstí kvůli absenci Appstore začaly brzo řvát i korporace (kterým v tom lítají větší prachy) a tak se pro ně potichu vydala ona "neupgradující se" verze. Samozřejmě se předpokládá že dotyčný má staženou i fyzickou verzi instalaček, na iCloud se z mobilu zálohují jen data aplikací a "abandonware" může být téměř nemožné získat - vzpomínám si jak třeba kolega Clockyclock předloni podobně zoufale sháněl aplikaci na bazarové bluetooth autíčko...  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte, prosim. Ze srandy jsem si přidal ruskou klávesnici, abych napsal jednu zpravu známými v azbuce a zamachroval svou ruštinou. Jenže se mi některé aplikace, co byly původně česky, přehodily do azbuky.

Klávesnici jsem v nastavení smazal, ale pořád se mi objevuje ruština jako preferovaný jazyk. Jak to hodím zpátky do češtiny, prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte, prosim. Ze srandy jsem si přidal ruskou klávesnici, abych napsal jednu zpravu známými v azbuce a zamachroval svou ruštinou. Jenže se mi některé aplikace, co byly původně česky, přehodily do azbuky.

Klávesnici jsem v nastavení smazal, ale pořád se mi objevuje ruština jako preferovaný jazyk. Jak to hodím zpátky do češtiny, prosím?

 

??? ??? ??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten starsi itunes nejde spustit. Hlasi to ze soubor .itl byl vytvoren novejsi verzi. Koukal jsem, ze posledni zalohu tam mam z brezna 2017, takze v ni asi ta aplikace stejne nebude? Zitra zkusim zavolat na podporu. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@teg: Právě kvůli upgradům se do té složky ukládají zálohy - ta z Března 2017 by snad měla být funkční, u té aplikace záleží na tom kdy (a proč - mohl v ní být i malware, čímž se mohla dostat "na index") ji vyřadili z Appstore...

 

2organic: Zkontroluj si Nastavení/Obecné/Jazyk a oblast/Jazyk iPhonu + Preferované pořadí jazyků - a potom taky AppleID/Nastavení účtu/Země oblast (pokud je to rozhozené, měla by pomoct komplet reinstalace dané alikace kombinovaná s restartem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...