Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Telefon nosim v kabelke, takze mne velkost pluska neprekaza, dokonca som si nan tak zvykla, ze pri tychto novych by som najpravdepodobnejsie uvazovala o Xs max... som vsak zvedava s akou cenovkou vyrukuju u nas na SK, ale uz teraz mi je jasne, ze clovek by za to zohnal aj MacBook. Mozno by za uvahu stalo aj minulorocne X. Neviem, no...

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doufal, že když bude XS a XS Max, tak by XR mohlo být menší, třeba ve velikosti 8, což by se mi moc líbilo a oni ho udělali větší než XS :( Sakra velká škoda, měl jsem na to vysloveně spadeno, ikonický homebutton bych oželel, i výřez překousl, ale větší telefon, než je klasická 8 nechci. Vím, že se zvětšují všechny, očividně je takový trend, ale nechápu proč, kde to mám pak sakra nosit :D To už fakt aspiruje na to koupit iphone rovnou místo macbooku (cenou by to odpovídalo), hodit ho do tašky a na ruce mít malé Apple watch, nebo nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš o zvyku.. Ještě před dvěmi lety jsem měl tel 118mm.. loni 138mm a říkal jsem si, že je to strop.. (tak nějak má iP8).. letos mám 150.. Nosit to jde v klidu.. Trochu jsem se bál rozměrů, ale ještě to není limitující, problém s kapsami nemám. A stačilo mi 3 minuty s displejem o 6 palcích a už bych neměnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele fakt to nedávám, velikost šestky-osmičky je pro mě max, chci pohodlí, jak při nošení, tak ovládání a toto je maximání velikost, která mi to ještě poskytne, mám vyzkoušeno. No tak si holt místo pro poslední model, dojdu pro osmu, která bude určitě za pěknou cenu, tak alespoň něco :) Změnu z 6S, který mám teď už by to chtělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jste tu všichni psali, dle mě jde opět o evoluci (loni byla revoluce s Xkem), nicméně Xr je si myslím určen převážně pro masy co chtějí novej design a nechtějí vysolit tolik a pokud bude fotit alespoň jako moje Xko, tak to bude super...Xs a Xs Max je pro ty největší fanoušky. Kapacita 512GB na telefon? To teda nevím k čemu. Já mám sice jen Xko s 64Gb, ale dobrej tarif, dokoupenej cloud a mám to v ..... V současné době kdy vše jede z cloudu je asi optimál 128GB, pro top modely imho 256 až až.

 

Jen mi není úplně jasné PROČ zabili Xko. Náhoda? Není to tím, že takovej mega rozdíl to nebude???

 

Nemyslím si, že bude mít hodně lidí motivaci přejít z X na Xs, to už spíš na Xs Max, ačkoliv to už je dost pádlo :-/, nicméně taková je doba.

 

 

Z čeho mi ale padla čelist jsou hodinky a jejich EKG funkce, jestli se totiž potvrdí že fakt funguje, tak to bude motivace přejít z nedávno koupených iWatch 3 zde na novej model. 

 

 

Každopádně pro nás co máme <=iPhone X je největší přínost IOS 12, to bude radost. V tomto je Apple JEDINÁ firma na trhu co se stará o zákazníky tak dlouho a kvalitně, žeby proto měla takové renomé...? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Kapacita 512GB na telefon? To teda nevím k čemu

Takto vysoká kapacita úložiště se hodí pro natáčení videa ve vysoké kvalitě.

 

Pro někoho kdo nenatáčí to je opravdu zbytečné, ale myslím si, že je fajn, že tato možnost existuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto vysoká kapacita úložiště se hodí pro natáčení videa ve vysoké kvalitě.

 

Pro někoho kdo nenatáčí to je opravdu zbytečné, ale myslím si, že je fajn, že tato možnost existuje...

 

To máš asi recht, tím že natáčím fakt krátké shoty, tak to neocením. Každopádně, ano, nabízí to, takže kdo chce může. Výhoda.

PS: Loni jsem přešel z Androdiu na IOS a je fakt že už nechci zpět, ono to prostě funguje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa v tychto technickych veciach prilis nevyznam a preto by som potrebovala poradit. Ako som uz spominala aktualne mam iP 6s plus a mam pocit, ze je cas na obnovu. Len neviem, ci mam rychlo siahnut po X, kym sa este da kupit, alebo ci ma vyznam si priplatit cca 200? a ist do XR Max? Dik za kazdy vas nazor

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že nejlepší bude osahat si to na kŕame a vybrat si, co ti bude nejvíc sedět. Nedostupnosti Xka bych se nebál. Sezenes ho ve slevě i jinde než v Apple storu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kolik tex starych X maji prodejci skladem, ale spis bych jeste vyckal, jestli cena trochu nespadne. Pokud ne, spis bych sahnul po Xs. Nevim ted z hlavy velikostni rozdil mezi staryma Pluskama a tim velkym Xs, to si asi fakt bez nekam osahat...ale az za par dnu/tydnu, az budou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

 

Každopádně pro nás co máme <=iPhone X je největší přínost IOS 12, to bude radost. V tomto je Apple JEDINÁ firma na trhu co se stará o zákazníky tak dlouho a kvalitně, žeby proto měla takové renomé...?

Sorry ale tady musím reagovat. Lidi fakt mají velmi krátkou paměť. Takže nejdřív Apple od iOS 5 nebo 6 dělá fakt mizernou práci a systém je pomalejší a pomalejší a méně doladěný, pak ještě natajno lidem uměle sníží výkon. A když pak vydá novou verzi která má konečně trochu optimalizovat výkon, tak je najednou firma která se jako jediná stará o své zákazníky dlouho a kvalitně.

 

Dlouho už jsem se tak nepobavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to já zase říkám, software je v rychlostně v pohodě na všech strojích od 6s včetně nahoru. Když teď vytáhnu 4 roky starou S6 ze šuplíku a nacpu na ni aktuální TouchWiz, tak nevěřím že to bude mít polovinu rychlosti toho iPhone 6s s ios11. To ale nezjistíme. Protože update dostaneš v lepším případě dva roky, spis 18 měsíců.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...