Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Nechci tu zakládat flame jako někde na mobilmania. Ale už mě ty breky a vzpomínky na historický koncept iPhonu nebaví. Nevidím jediný racionální důvod, proč by měl vadit výřez. Home button jasně, ale jako se vším je to o zvyku. Ten rozdíl mezi X a čímkoliv starším je ve zbytku tak zásadní (displej při podobný velikosti, foťák), že snad jediný důvod je šílená cena. Já to teď mám tak, že když si po roce s X (teď XS max) zkusím manželky 7, tak nechápu jak sem s tím mohl fungovat - kostrbatý displej na čtení textu, malý na všechno ostatní. 

 

Ani já nechci flejm, takže jen jednoduše, mě se to prostě ukrutně nelíbí, jiný důvod nepotřebuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ten Max se mi uz zda dost velky....a to XS se mi oproti X libi, ze nema na stranach zakulaceny displej nebo jak se tomu nadava....

Zakulaceny displej u Xka??X a XS jsou po strance designu stejne:-)

Dole je teda u XS o par direk meme kvuli trochu jinak resene antene.Tak nevim nepletes si jabka s hruskama:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ten Max se mi uz zda dost velky....a to XS se mi oproti X libi, ze nema na stranach zakulaceny displej nebo jak se tomu nadava....

 

Hele XS Max je sice vetsi, ale zas se ti na tom bude lip koukat na ty seznamky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální je 12.01, ale ten už je s námi pár dní, na to aby páchal nějakou nadstandardní neplechu. Jestli Tě trápí spotřeba na SE, mrkni do Nastavení/Baterie a kromě stavu baterie se pokochej i tím co Ti ji žere nejvíc...

Když pominu obligátní dobrovolně nainstalovaný malware trvale čuchající na GPS+data a rozsvěcující displej zbytečnými notifikacemi, tak nejpřekvapivějšími novodobými žrouty baterky u SE bývají fíčury jako "Rise to Wake" (odhaduju že 90% rozsvícení displeje bývá bezdůvodných, byť je to jenom na pár sekund - viz procento u položky "plocha a uzamčení"). Další chuťovkou jsou zadrátované předvolby všech tří našich pojebaných mobilních operátorů, preferující mizerné LTE/3G před silnějším 2G (které od iOS10 na SE nelze už ani ručně vynutit, takže tam kde baterka na 2G vydržela 4-5 dní dnes vydrží 2-3). No a pak jsou tu samozřejmě i stále populárnější "externí pijavice", jako Bluetooth Audio/Handsfree v autě, domácí síťové/streamovací aplikace a nebo v Apple Watch (ty dovedou iPhone vyšťavit rychleji než svou vlastní pidibaterku)... :skull:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to chce Apple, souhlasím že bezdrátové audio v iOS je zlo - nicméně pár nbezdrátovejch sluchátek, handsfree, repráků a přijímačů (Philips, Samsung, JBL, Harman Kardon, Mark Levinson, Bose, Klipsch...) jsem na iOS i OSX v poslední době taky "testoval" - a když nic jiného, tak "všechny z ňákého neznámého důvodu" po připojení fungovaly stabilně. Jediné věci které to dokázaly rozhodit byly vzdálenosti přes 3 metry s telefonem v kapse (udávaných 10 metrů zdaleka není všesměrových) a zarušené pásmo (v mém případě od konektorové desky 4K monitoru, která ovšem umí na čtvrt metru spolehlivě zarušit i 2,4GHz WiFi v tiskárně)... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkusenost je bohuzel jina.Nerikam ze by to bylo caste a nejak zvlast otravne ale stavalo se.O vzdalenosti ani nemluvim ta byla opravdu tragicka.AP pouzivam primarne na telefonovani ale ze vsech tech bezdratu co sem mel moznost prubnout hrajou nejlepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...