Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

moco, vítej ve 3. miléniu. V iPhoto ani ve fotkách originál neměníš, do metadat složky "fotky" se zapisuje jen seznam provedených úprav, aby se zamezilo opakované ztrátové rekompresi obrazu. Výsledek (o zde povoleném rozměru 1000px) dostaneš teprve JPG "exportem" do zadané lokace, mailu, zpráv a nebo jiné asociované aplikace.

myslel jsem si to, proto můj prvotní dotaz na aplikaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple TV 4K na zkoušku, a uspěla perfektně.

Nikdy jsem to neměl a ani poradně nevěděl co to umí.

Má to vše co potřebuji,

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

mám ji doma už asi 2měsíce, chtěl sem ji moc, ale nevím vlastně na co a jestli jií z tý krabice mám vytáhnout

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ji doma už asi 2měsíce, chtěl sem ji moc, ale nevím vlastně na co a jestli jií z tý krabice mám vytáhnout

díky

Neposílej ji Radkovi, ale mě. Na konci odstavecku ti řeknu proč :) K jejímu plnému využití u nás potřebuješ jednu ze dvou věcí. Buď umět perfektně anglicky (protože českého obsahu nebo alespoň titulků je pomálu) a platit si paušál za Netflix atd. nebo jednorázové poplatky za půjčování/kupování filmů. Nebo mít síťové úložiště, ze kterého si ty věci poustis. Potom ti z toho udělá vlastní knihovnu třeba v aplikaci Infuse.

Jako doplněk potom použiješ AirPlay, které ti umožní buď zrcadlení telefonu na obrazovce, nebo možnost přes AirPlay posílat obraz z telefonu do televize např. freevideo, ligu mistrů na O2 TV, streamy z Tipsport aplikace - řazeno dle důležitosti. Zbytek jsem zatím neobjevil.

No a když ji posles mě tak se bude synchronizovat přes iCloud a já se budu nich na druhé TV dodivat na film aniž bych ho jakkoliv hledal nebo měnil jeho nastavení.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, prosím o radu k airpodům, dají se připojit současně k mobilu i notebooku s win7? Na pracovním ntb totiž poslouchám hudbu přes youtube, zároveň bych ale při poslechu rád přijímal hovory přes sluchátka - tedy automatické zastavení hudby, připojení hovoru a po hovoru pak zpět k hudbě na ntb...

 

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi ji pošli Moty - já ti ji bezpečně uskladním pod svou 4k telkou...  :speak_cool:

 

 

Neposílej ji Radkovi, ale mě.

AirPlay posílat obraz z telefonu do televize např. freevideo,

 

 

No a nebo ji pošli mě. Sice mám už 4, ale pro pátou určitě využití najdu. Třeba dám znova obrazovku do koupelny. ;)

Dávám si vás do seznamu případných zájemců, nicméně možnost pouštět přes airplay freevideo mě zaujala na tolik, že to fakt vytáhnu a zkusím:-))))))

 

Už sem otestoval na mobilu Netflix a myslím, že to nakonec pujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám neorigo nabíječku ke svému SE a normálně mi vždy fungovala a teď je to chvíle, co jsem si chtěl dobít telefon a najednou mi to hází hlášku "je možné, že toto příslušenství není podporováno".... to mě jako fakt tímto donucují, abych šel dnes cestou z práce do krámu koupit origo kabel? Aktualizaci na nový software jsem ještě nedělal....  dělá vám to taky někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nic není .... jí sem si chtěl neska vyleštit svůj dotykový panel ....což jsem nakonec udělal...... nastříkal jsem na něj leštící přípravek a jak to teklo dolů, tak se rolovala stránka ..... neuvěřitelný ...... někdy vám to natočím ..... já to teda nemeju moc často, ale až na to zas přijde, tak to zdokumentuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám neorigo nabíječku ke svému SE a normálně mi vždy fungovala a teď je to chvíle, co jsem si chtěl dobít telefon a najednou mi to hází hlášku "je možné, že toto příslušenství není podporováno".... to mě jako fakt tímto donucují, abych šel dnes cestou z práce do krámu koupit origo kabel? Aktualizaci na nový software jsem ještě nedělal.... dělá vám to taky někomu?

Nemusis vylozene origo kabel, ale hlavne aby mel certifikaci MFi. Pouzivanim kabelu bez certifikace riskujes ze ti to odrovna cip na zakladni desce a zpusobi nefunkcnost telefonu. Takto chytry jsem protoze se mi presne tohle stalo :) Treba s timhle kabelem jsem spokojeny - https://www.czc.cz/tp-link-apple-mfi-lightning-usb-cable/192318/produkt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Povidláček: jak píše kvejkr, spolu se zavedením "plně digitálního" Lightning konektoru se potichu implementovala i sviňárnička jménem "MFi", spočívající v tom že výrobci příslušenství musí ovocnářům platit desátek za digitální certifikát do příslušného čipu. To že se pak toto příslušenství přestane iPhonu hlásit jak má znamená buď že výrobce přestal platit (nebo od začátku vyráběl něčí klon, do iOS 9 se na tom nebazírovalo) a Apple tak certifikát k příslušné sérii nechal "expirovat" (datum tím pádem vůbec nemusí souviset s poslední aktualizací) - a nebo že se v případě nabíječky polámaly ty fórová pocínovaná vlákna co číňani používají místo mědi a datová komunikace mezi příslušenstvím nebyla spolehlivě navázána. Můžeš si vybrat, ale bez nového kablíku s tím nejspíš nehneš.

Odkazovaný TPLink za ty prachy není žádná výhra: na drátech je silná akorát izolace (kvůli které se to pak vevnitř při ohybu ochotněji láme) a bachratej konektor zas může vadit některému přílušenství, jinak je to stejnej naleštěnej spotřební prd jako dělají všichni ostatní, origo Apple nevyjímaje  <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ,

Chtěl bych Vás poprosit o radu:

Chci si koupit MacBook na maily, web atd nic složitého

A rozhoduji se mezi tím jestli koupit nový Air - ne úplně ten nový 2018 ale 2017 nebo trosku jetý MacBook 12...

Spis se víc přikláním k tomu 12? kvůli rozměrům a hmotnosti

Bude výkonové stačit a máte s nim někdo zkušenosti ?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ,

Chtěl bych Vás poprosit o radu:

Chci si koupit MacBook na maily, web atd nic složitého

A rozhoduji se mezi tím jestli koupit nový Air - ne úplně ten nový 2018 ale 2017 nebo trosku jetý MacBook 12...

Spis se víc přikláním k tomu 12? kvůli rozměrům a hmotnosti

Bude výkonové stačit a máte s nim někdo zkušenosti ?

Díky

Nejlepší/nejrozumnejsi volbou bude nový MacBook Air 2017.

Z druhé ruky jedině prověřený zdroj, protože každej druhej je politej nebo jinak zmršenej

 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denyhami, "na maily a web" (pokud tím webem myslíš něco jako Chronomag) Ti postačí libovolnej "The McBůček", teda pokud se kulturním používáním dá nazvat hrbení nad 12" plackou. Dobře si ale rozmysli jestli je ten výčet požadavků konečný, protože na cokoliv náročnějšího (včetně komplikovanějších webových aplikací, video/streaming bez akcelerovaných kodeků, práce nebo prezentace s externími displeji/projektory) už je ta kabelková srágorka slabá a budeš se za ni proklínat.

Na starej Air radši rovnou zapomeň - leda by byl hoodně levně, předchozí majitel nešetřil na výbavě (věci jako neupgradovatelné 4GB RAM a nebo 128GB SSD by při nákupu měly znamenat okamžitou stopku, na podvody v SD slotu zapomeň) a hnusnej TN displej mohls v kanclu/doma zalátat solidním externím monitorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...