Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Výhod to má nespočet, třeba že Ti nikdo scannerem ve frontě nepřečte kartu a nevykrade Ti účet. To že nemusíš nic tahat z kapes, když máš AW, to že když si ty doklady zapomeneš, tak prostě telefon máš na 99% ssebou atd atd.

 

Jak jsou nastavený výpisy u CZ bank nevim, ale v UK bance to mám vždy přímo obchodníkovi. Apple je jen prostředník.

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě osobně představuje výhodu jenom platba hodinkami a vetsi ochrana karty, přece jenom ztraceny telefon je menší riziko, než peněženka s kartama.

Ale jinak... Jestli tahám z kapsy peněženku s kartama nebo telefon je úplně fuk. Používám dvě karty a každou mám na jiné straně peněženky. Ve finále to do 500 udělám peněženkou rychleji a nad 500 je jedno jestli se dívám do telefonu nebo zadávám pin. Hodinky nemají chybu. Netaháš nic a ani dodatečně neověřuješ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě se mi nepodařilo zaplatit nákup v potravinách. Hodinky zavibrovaly, skočily na clock face a terminál nepípl. Byla za mnou fronta tak jsem tam hned přiložil kartu a OK. Těžko říct co to bylo, ale srazilo mi to úspěšnost plateb hodinkama na 50% :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je vtipné, společnost edenred je v placení apple pay rychlejší jak CSOB asi o 5 měsíců (to se ještě neví odhad), no že některé banky furt baví lidem plivat do xsichtu .... Mě spíš docela zajmá otázka bezpečí studoval to někdo už, přeci jen se tam zadává vše z karty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co máš za hodinky? :D

Kdyby vibrovaly Omegy, bylo by to divný :D Mám S4, zajímavý je, že první platba prošla, ale je fakt, že ta byla Visou z ČS. Tohle je Mastercard od Airbank, ale to by snad ani nešla přidat, kdyby s ní nemělo jít platit ne? Navíc jsem teda nikde nezaregistroval, že by to měly být pouze Visa.

 

EDIT: tím spíš, že si ani nevybavuju, že by Airban Visu nabízela...

Upraveno uživatelem hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2jiriku23: bezpečí řeš spíš při placení přes internet (není vždycky jisté že zadaná data musí putovat rovnou k Tvé bance) a nebo když dáváš kartu z ruky při kontaktním placení, protože číslo i CVV z toho plastu jdou jednoduše vyfotit. Dtto bezkontaktní karty, které se dají luxovat i bez PINu a biometrie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...