Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Ja mam AirBank a s Mastercard to jede jak z praku. Dneska jsem tak platil oběd.

 

Tak nevím jestli je to není spíš kombinaci banka a typ karty...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Rodeo65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě je to dobrá funkce, používám už snad víc jak rok a pohoda. Spíš mě překvapilo, kolik se o tom dnes všude píše, já to beru jako samozřejmost. Ještě by to chtělo, aby tam šel nahrát RP, OP, atd. a byl bych max. spokojen. Hele a ono se dá smysluplně využít 15 karet? Já myslel, že na to má čas jenom Patrik kvůli salónkům :D

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Joystick: Nevím kolik je "habakuk", ale limit zabezpečeného úložiště na každém z podporovaných zařízení je aktuálně 12.

 

@Liquid: Celkem se mi ekluje představa že při koupi jetých hodinek "chronomagor-chronomagor" platím místo "cash" kartou, aby se mi v pak ve výpisech mohla rochnit stará, rozvodovej advokát a nebo někdo z koblihářových "análytíků"...  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek124 A ty všechny obchody realizuješ osobně? Já jsem tu protočil něco kolem padesáti kousků a hotově jsem platil snad jen třikrát. Ale chápu, že někdo má potřebu skrývat pohyb peněz. Já ne, stará ani právníci nejsou, a koblihář ať se klidně koukne, ostatně nevím, co by ho zajímalo na mých návštěvách Lidlu, McDondy, benzinky, pekárny, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Fio taky ne, tohle mi prave prislo

 

Vážený pane ...,

 

děkujeme za Váš dotaz. Aktuálně testujeme placení mobilem přes Google Pay, které bychom rádi umožnili našim klientům během pár měsíců. Následně se vrhneme na Apple Pay a naším přáním je, aby bylo vše připraveno a spuštěno ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl byste mi někdo vysvětlit než se pustím do nějakých hloupostí jaký je rozdíl mezi tím vytáhnout z peněženky platební kartu nebo vytáhnout z úplně stejný kapsy telefon? .... má ten telefonní akt ještě nějaké skryté výhody, které mi unikají 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl byste mi někdo vysvětlit než se pustím do nějakých hloupostí jaký je rozdíl mezi tím vytáhnout z peněženky platební kartu nebo vytáhnout z úplně stejný kapsy telefon? .... má ten telefonní akt ještě nějaké skryté výhody, které mi unikají

Tak v rychlosti mě napadá....

 

Telefonem je to rychlejší.

Můžeš tam mít víc karet a nemusíš všechny tahat s sebou.

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Můžeš tam mít víc karet a nemusíš všechny tahat s sebou.

jo .... tohle beru, ale nepotřebuju ..... takže pro mě na nic ..... vlastně mě napadá, že pro zobáky je důležitější mít u sebe telefon než portmonku .... to by se dalo taky považovat za výhodu

 

*tak sem klidnější, že jsem nic nepropás

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo .... tohle beru, ale nepotřebuju ..... takže pro mě na nic ..... vlastně mě napadá, že pro zobáky je důležitější mít u sebe telefon než portmonku .... to by se dalo taky považovat za výhodu

 

*tak sem klidnější, že jsem nic nepropás

Tak jasný, není to pro všechny :) Já už moc cash neužiju, jAbkofon mám v takovým tom wallet futralu, takže jsem díky téhle funkci peněženku úplně zrušil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si teda užívám ty hodinky. Telefon asi použiju jenom když nebudu mít ano hodinky ani peněženku. Jenom nevím proč to občas při dvoukliku napíše Žádné karty. Po druhem pokusu je to OK.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...