Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

hoši ukažte mi cestu, jak mam zmenšit fotku v náhledu, abych ji mohl vložit zde. V mobilu to přecedím přes "Pictool", ale na Macu s tím laboruju a prej to jde i normálně v náhledu, ale nemůžu přijít na to jak. 

EDIT: už jsem nějaký návod našel na netu....studuju

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši ukažte mi cestu, jak mam zmenšit fotku v náhledu, abych ji mohl vložit zde. V mobilu to přecedím přes "Pictool", ale na Macu s tím laboruju a prej to jde i normálně v náhledu, ale nemůžu přijít na to jak. 

EDIT: už jsem nějaký návod našel na netu....studuju

tak už jsem to nastudoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové potřebuji poradit. 

Běhá někdo s Apple watchema a aplikaci Nike run club a hudbu pousti z jabkophonu ze spotify?

Sem nějak zmatený z chování hodinek .

Když spustím běh na AW nespustí se mi hudba ze spotify ( mám to nastaveno, snad správně) a když spustím běh na iphonu tak se spustí také aplikace na apple watch což ok, ale zaznamenává to jakoby druhý běh, takže mám pak v aplikaci, že jsem běžel dvakrát jednou data z AW a jednou data z iPhonu.

Co stím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky jeden dotaz na ovocnáře. Je u Airpadu nějaká možnost v Mailu nastavit aby se přečtené zobrazovali jako nepřečtené? Nemyslím jednotlivě u každého přečteného to zvolit,ale prostě to nějak změnit v nastavení aby se po přečtení Mail opět ukázal jako nepřečtenej. Jde o to,že starej pán, aby měl přehled co se ve firmě děje projíždí Mail na Padu a moje pani se pak diví v compu že některá objednávka už je v přečtených,ale neni zpracovaná což nám samozřejmě přináší problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resit objednavky podle toho jestli je email prectenej nebo ne mi prijde jako hloupy system. Myslim, ze lip byste udelali, kdyby cokoliv co bude v Inboxu bylo brane jako nevyrizene at uz je to prectene nebo ne. A vyrizene veci jste pak presouvali do nejake jine slozky. Vyznali by se v tom pak snad vsichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já naopak věci k vyřízení dávám do složky k vyřešení, protože do inboxu chodí i co řešit nechci a je toho více, než řešení. Takže je míň práce s přesouváním. A pak po vyřešení to jde tam, kde to původně dle filtru přistálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zakázky a přepravy máme extra mail tak tam je jen to,Co tam má být ale vysvetluj starému pánovi,že když zakázku přečte tak ji má vytisknout nebo znova označit jako nepřečtené. Pani už se s nim na tohle téma vztekala několikrát tak proto jsem myslel jestli by nebylo nějaké bezbolestné řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si řek, že si dám tu svojí kartu taky do telefonu ...... a vona už tam byla  :eek:  ....... jenom sem to musel potvrdit sms kódem

 

tak sem vyrazil pro krabicový víno a funguje to ...... původně jsem myslel, že to k tomu přístroji jenom smrknu, ale ono prd ..... ještě jsem tam musel zkroutit palec, abych to potvrdil ...... to se jako když to máte přes ksicht musíte k tomu pultu sklonit ? ..... to je teda píčovina ..... ale zase složíte pokladní hold  :lol2:

 

ale funguje to .... to jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poriď si bezkontaktní kartu ve formě nálepky, pak nebudeš muset ani kroutit palec, ani se před nikým klanět.  Např. https://www.mbank.cz/osobni/karty/debetni-karty/mnalepka/

 

... i když mít tu nálepku na čele, to by bylo zajímavý placení... (a ještě by se třeba banka nechala ukecat a platila by za reklamu ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevýhody jsou mi známy, jen jsem chtěl uvíst alternativu ke kroucení a sklánění. :)

 

Jinak nálepku mám dva roky, účet mně nikdo zatím nevykrad (a kdyby se to kradlo ve velkým, tak by se o tom člověk snad někde dočetl). Za tu dobu jsem se mobilem naučil platit a tak jsem apple pay přivítal s otevřenou náručí. Ke štěstí mně chybí už jen podpora od ČSOB a našeho poskytovatele firemních benefitů a stravenek (Edenred to umí, takže to snad jednou půjde).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než zírat do mobilu a nechat si u kasy skenovat gesicht, to už bych radši postaru tasil štrajtofli a z ní vylovil svou starou kartu s procvaklou anténou.

Coby pro programátora a chronomagora je to pro mě něco jako Sofiina volba, ale v tomhle ohledu konečně začínají dávat smysl AppleWatch: "doubleclick" (s pohodlným předstihem) funguje i přes rukáv, takže nad většinou čteček opravdu stačí jenom "máchnout" a ani není vidět čím byla platba provedena. Nálepky a bezdrátové karty jsou proti tomu zabezpečené asi jako podepsaná embosovaná karta proti ojíždění "žehličkou". :cool02:  

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To placeni mobilem je strasne pohodlny, bavi me to :-)

Skenovani ksichtu je fakt rychly, proste vyndas mobil z kapsy, po ceste ven mackas 2x bocni cudlik, podivas se na display a za pul sekundy muzes prilozit mobil k terminalu, je to jeden dlouhej plynulej pohyb. AW se tesim prave na to zmineny kolo, tam to bude fajn, jinak AW nenosim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to rikam, diky apple watch mam pohodlnejsi a zdravejsi zivot a az equabank zacne podporovat applepay, tak to bude uplna bomba. 

Dneska uz nevidim smysl ve vlastnictvi jinych hodinek nez:

 

1) smart watch

2) drahejch hodinek s inhouse calibrem

3) vintaznich hodinek

 

Uplne se ztratil vyznam quartz hodinek a levnejsich automatu s generickou etou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...