Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Mně vydrží v pohodě 2 dny při běžném režimu, tj. mraky notifikací, pár krátkých hovorů, ovládání hudby v AirPods, občas kratší běh (cca 30 min). Na noc je tedy vypínám.

 

Když jsem byl na lyžích a trackoval jsem lyžování (cca 7 hodin), vydržely v pohodě jeden celý den.

 

Výdrž je rozhodně zde o něco lepší než byla u gen. 2.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvykl jsem si na vypínání právě kvůli úspoře baterie při používání 3 gen. Právě proto abych měl jistotu, že přežiju druhý den.

 

Jinak nerušit samozřejmě používám. Letadlo baterku taky trochu sosalo. Nemám zkrátka problém s vypnutím a zapnutím.

 

Nejjednodušší je stejně nabíjet každý den a neřešit to :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S mizernou výdrží japkohodinek se dá přežít (ocelové AW3 s vypnutým LTE běžně přes 3 dny - ale nic tak nízkého jako "sport" s tím neprovozuju) - spíš mi vadí že v zapnutém stavu ty mrchy zhruba o třetinu zkracují výdrž mobilu (SE), který teď navíc kvůli zkurvenému marketingu našich operátorů neumožňuje používat/preferovat samotné 2G, takže ve finále nevydrží ani ty 3 dny. Jó kde jsou ty časy kdy mi stará čtyřka a později 5S na 4x silnějším 2G+EDGE vydržely v pohodě 5 dní bez nabíjení...  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje libovolné USB2/3 externí DVD - akorát počítej s tím že všechny notebookové/malé/mobilní/designové srágorky mívají kvůli spotřebě o teplu výrazně omezené otáčky/rychlosti (max. 24x, reálně o dost míň) bez ohledu na případné externí napájení; Plnotučné 5,25" kastly (doporučuju rovnou hotové bundly s už vloženou mechanikou od výrobců, např. Samsung) jsou pochopitelně těžší, ne tak mobilní a bez AC napájení nefachčí vůbec.

Nainstalovaný mám iSuperDVD Ripper (běžné audio i video formáty umí zdarma), ale přiznám se že mechaniku jsem měl naposledy zapnutou snad předloni (kvůli finálnímu překlápění zbytku starých CD na NAS) a ani nepamatuju kdy jsem naposledy ripoval CD/DVD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, podívejte se jak s tímhle jednoúčelovým šrotem vypadají Vaše zásuvky a prodlužky, elektrikář by nejspíš zaplakal. Vřele doporučuju tyhle "USB trafíčka" nechat v krabicích a místo nich postavit na stůl/noční stolky/ponk atd. po jedné multiportové portové USB multinabíječce - samozřejmě v provedení na oddělitelnou flexošňůrou a ne další vergl se zástrčkou, co Vám kromě vlastní zásuvky zablokuje ještě 4 okolní. Vypadá to slušně, nastojato nezavazí, výkonu to má na rozdávání, hodí se i na cesty (USA, GB - místo hamatných adaptérů stačí mít/koupit jednu lehkou flexošňůru s příslušnou koncovkou, která se pak dá použít samostatně i při nabíjení baterek foťáků a některých notebooků), každopádně s tím dnes kromě mobilů&tabletů nakrmíte kde-co - svítilny, hodinky, hračky...

i-tec-usb-smart-charger-5-port-40w-8a-ta

PS: A NENAKUPUJTE u ZELENÝHO ZMRDA!!!

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, podívejte se jak s tímhle jednoúčelovým šrotem vypadají Vaše zásuvky a prodlužky, elektrikář by nejspíš zaplakal. Vřele doporučuju tyhle "USB trafíčka" nechat v krabicích a místo nich postavit na stůl/noční stolky/ponk atd. po jedné multiportové portové USB multinabíječce - samozřejmě v provedení na oddělitelnou flexošňůrou a ne další vergl se zástrčkou, co Vám kromě vlastní zásuvky zablokuje ještě 4 okolní. Vypadá to slušně, nastojato nezavazí, výkonu to má na rozdávání, hodí se i na cesty (USA, GB - místo hamatných adaptérů stačí mít/koupit jednu lehkou flexošňůru s příslušnou koncovkou, která se pak dá použít samostatně i při nabíjení baterek foťáků a některých notebooků), každopádně s tím dnes kromě mobilů&tabletů nakrmíte kde-co - svítilny, hodinky, hračky...

i-tec-usb-smart-charger-5-port-40w-8a-ta

PS: A NENAKUPUJTE u ZELENÝHO ZMRDA!!!

 

Presne tohle mam. Dobra vec, mam v tom pichnutejch 5 micro usb kabelu a hodi se to kdyz se vratim z kola, okamzite tam pichnu

 

- gps (wahoo elemnt bolt)

- blikacku (catye rapid x2)

- mono bluetooth sluchatko do praveho ucha (qcy) 

- di2

- nekdy i treba telefon

- a dalsi

Upraveno uživatelem 464
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kašli na Skype, použij FaceTime a nebo jiné kecátko.

 

PS: to co je na předchozí stránce není žádný USB HUB, ale jenom sprostá multinabíječka - proto se do zadní strany strká 230V AC kabel a ne USB typu B.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...