Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Když pominu X měsíců staré "novinky" o výhledové integraci AppleTV formou aplikace do (spíš budoucích) AndroidTV, kde za to zákazníci výrobům (a výrobci Apple) tvrdě zaplatí, tak za mě byl ten dnešní humbuk akorát o tahání dalších peněz z kapes američanům. Ucvrkávat nad cashbackem z kartových operací může jenom malé děcko nebo amík - kdopak asi obchodníkům (a obchodníci bankám/Apple) ty prachy strká? A jestli se "tradiční výrobce prémiového hardware" (s tradičně pokřivenou morálkou a důslednou politikou plánovaného zastarávání) hodlá nově profilovat jako "mediální dům" (s pronájmem infantilních arkád a stárnoucíma "left-wing" aktivistkama na jevišti?), no to teda potěš koště...  :shit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem obnovoval tel přes itunes, vše proběhlo v pořádku jen mě to pak (cca 1,5 hod) hlásilo "probíhá aktualizace nastavení icloudu" Po dokončení jsem zjistil, že mám v telefonu všechny fotky v plném rozlišení, i když mám nastaveno, že je mám mít jen v icloudu v plném rozlišení a v tel v menším rozlišení. Dnes celý den se mě fotografie (26 GB) odesílá na icloud, i když ty fotky už tam mám, tak mě to přijde zbytečné, ale asi to musím nechat doběhnout. Je to tak normální nebo mám někde něco nastavit při obnově?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakou používáte app v iphone na správu dokumentů? Potřebuju párkrát týdně něco udělat v doc a hodit do PDF a pak vytvořit v excelu fakturu ze svého vzoru, doplnit data a hodit ji do pdf...díky

klasické pages a numbers ti nefungují?

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Stalo se v poslední době někomu, ze iPhone XS Max nebo třeba i jiném modelu je v historii volání kde vyberu číslo, kliknu na (i) kde je výběr zprava či mobil atd. Kliknu na zprávu a nic jen to problikne a zůstane v historii.

Dnes jsem to okolo 12hod. zjistil a ještě u dvou lidi stejný problém.

Teď už to jde, když jsem zkusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vám někomu přestalo šlapat video v prohlížeči?

Náhled vidim, kliknu na přehrát a jen se točí kolečko.

 

post-37766-0-14314400-1555330805_thumb.jpeg

 

post-37766-0-44213500-1555330813_thumb.jpeg

 

Zvláštní je, že na iPhonu to jede, na iPadu ne. Stejný verze OS, stejný prohlížeče (Safari, Chrome).

Vymazaní cookies, historie, apod nepomohlo. AdBlock taky nic.

YT jak takový šlape bez problémů.

 

Ze dne na den. Divný.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové pracujete tady někdo s iPadem pro 12palc? Uvažuju o něm, ale oproti normálnímu se bojim že bude moc těžký na práci ve stoje a popocházení...

Já mám 9,7 kolega ten větší a práci ve stoje si s tím větším nedokážu moc představit. Pokud jde jenom o cumemi do desky tak OK, pokud mas něco psát, tak bych nechtěl. Ale já moc nepracují, tak to bude tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové potřebuju se zeptat na něco k apple TV než to koupím neb je to pro mě pole neorané 

 

ta krabička se prý dá ovládat i aplikací z telefonu nebo tabletu což je prý pohodlnější než dálkový ovladač

 

takže dotaz číslo jedna: je to nějak vázané na apple ID ? ...... jde mi o to aby to mohla ovládat i máma a nemusela se přihlašovat pod mým ID nebo opačně

 

dotaz číslo dva: když koupím apple TV 4K a nemám 4K TV tak to bude fungovat jak? .....nijak? .... bude? ...... tak nějak? 

 

dotaz číslo tři: prý to umí i nějaké hry .... takže myšlenka je koupit k tomu gamepad a vnutit to skoro čtyřletému dítěti na hraní her místo kurvení tabletů a telefonů .... jsou tam nějaké hry pro tenhle věk ?

 

to je všechno ... dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad 1: Aplikace v mobilu detekuje všechny AppleTV v lokální síti, je na tobě ke které se přihlásíš, AppleID řešíš jen při nákupech. Dle bezpečnostních nastavení do mobilu opíšeš vygenerovaný kód z obrazovky a jedeš...

 

Ad 2: Předpokládám že krabička si podle DDC detekuje že telka umí jenom FullHD, takže nahodí kompatibilní režim, ze 3 metrů stejně nepoznáš rozdíl...

 

Ad 3: Pokud Ti jako gamepad poslouží origo dálkáč, pak snad... ale nezkoušel jsem to, hrát krz AppleTV jsem zkoušel leda přímo z mobilu/tabletu přes AirPlay.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych napsal, kdybych ráno nedospával a od oběda se nemusel nezřízeně nacpávat a ožírat ku příležitosti fotrových narozenin  :speak_cool:

Každopádně autíčka fungují na velké obrazovce překvapivě dobře - držíš iPhone/iPad jako volant (lepší než podělanej gamepad) a těch pár milisekund reakčního zpoždění je překvapivě realistických  :ph34r:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych napsal, kdybych ráno nedospával a od oběda se nemusel nezřízeně nacpávat a ožírat ku příležitosti fotrových narozenin  :speak_cool:

Každopádně autíčka fungují na velké obrazovce překvapivě dobře - držíš iPhone/iPad jako volant (lepší než podělanej gamepad) a těch pár milisekund reakčního zpoždění je překvapivě realistických  :ph34r:  

už je to na cestě .... bohužel z alzy .... tím tě asi nepotěším, ale cena je všude stejná .... takže aspoň tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...