Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

proste slm len chcel vediet ci niekto nema skusenost ci to obdobne nefunguje niekomu z mobilu. Bohuzial nejsom it zrucny a kedze ma to extra nezaujima ani nezivi tak ma to ani netrapi. posielam foto toho ,,carovneho tlacitka? ktore prepne film z notasu na telku. Prehrava mi to vsetky standardne formaty videi napr avi.

post-40061-0-24252000-1556292028_thumb.jpeg

post-40061-0-90044700-1556292039_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem david28
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže si to shrňme: Otevřeš video jehož kodek, rozlišení ani FPS neznáš (MKV je jen kontejner) v programu jehož jména si nejsi vědom, stiskneš někde nějaké tlačítko (vzhledem k udávané spotřebě se stream nerekóduje ale předává přímo = NEJDE O ZRCADLENÍ), čímž se předmětné video přehraje na Smart TV u které znáš stěží logo výrobce - no a na hodinkovém fóru se dožaduješ funkčního postupu na totéž s mobilem, pochopitelně zdarma a bez dalšího vysvětlování. Víš jakou scénu mi připomínáš?

 

TOP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové. Když jste tady takhle zdatní, poraďte mi prosím, jak dostanu do X Adobe Flash. Respektive to některý stránky píšou, abych si nejdříve nainstaloval ten přehrávač. A já nevim jak na to, když to na App storu nenajdu :-(

Děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové. Když jste tady takhle zdatní, poraďte mi prosím, jak dostanu do X Adobe Flash. Respektive to některý stránky píšou, abych si nejdříve nainstaloval ten přehrávač. A já nevim jak na to, když to na App storu nenajdu :-(

Děkuji!

Jestli mluvíš o macu, tak zkus klasickou cestu ze stránek ne z obchodu

https://www.stahuj.cz/internet_a_site/ostatni/flashplayer/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jiny prehravac nez safari - puffin napriklad, ale ukazuje to spis jako slideshow nez jako video a je to ukrutny....

nebo se pripojit vzdalene na pocitac a tam to prehravat a jen to prohlizet vzdalene

tak ci tak je to vec na prd a vyzere to baterku ukrutnym zpusobem

zkracena verze: flash verze stranek jsou uz davno mrtve pro mobilni platformu

copak je to za stranky, pokud to neni tajne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co to je "keynotě" a nechápu to zesměšňování.

Pokud nevíš, proč takhle zkratkovitě reaguješ?

 

A googlit asi taky neumíš, viď? Jako "Keynote" se označují tiskovky, kde se obvykle představují nové produkty, tzn. CEO a jeho partička stojí na pódiu a vysvětlují davu, co bude nového na pultech.

 

A s jistotou to neví nikdo, až na lidi od zdroje, ale ty ti to tady asi ventilovat nebudou.

 

Jo a jabka nedělají lowendy, takže každý jejich nový telefon se dá považovat za TOP.

 

Aktuality můžeš sledovat třeba zde https://www.letemsvetemapplem.eu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, já jablko dosud vůbec nesledoval. Zajímá mě, jak budou reagovat na optický zoom aktuálních androidů včetně kvality foto a videa. A nasazení A13 jsem už četl.

Na tu A13 jsem zvědavý, protože ještě A11 má výkonu nadbytek a nějaký ten pátek mít bude, tak nevím, k čemu to bude.

Snad by mohli zapracovat na zlepšení výdrže baterky, než tam zase nařachat 20% výkonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, nedá mi to. Je to zhruba měsíc, co jsem po obnově z iCloud do nového telefonu (Xs za Xs) o tuhle fičuru přišel a ani po několika pokusech jsem to nedokázal vrátit. Inu rozhodl jsem se, že si holt budu muset zvyknout, ale ne. Prostě mi to chybí a zdržuje. Na původním telefonu jsem v červeně vyznačené oblasti měl po vyhledání u kontaktu ikonu telefonu, zprávy a kamerky. Teď tam nejsou, musím nejdřív kontakt rozkliknout. Jiných zařízeních v domácnosti to jde. Proč mě ne? Dík

 

e54d293667382ff961759cb17c2097ea.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ještě neslo nějaký nápad? Furt se nedaří. Ještě jsem našel vysvětlení, že je to obnovením z iCloud a že ho mám nastavit jako nový iPhone :/ Do toho se mi teda moc nechce. Vlastně ani nevím jestli bych dokázal udělat nekompletní obnovu a přitom tam dostat vše, co tam mám teď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako obvykle se k procesoru s nižší spotřebou dá menší baterka, aby mohl být telefon hubenejěí a nedělal ti boule na leginách, takže jsi pořád na jednodenní výdrži.

Škoda, nechápu, že tam nenarvou aspoň 3500mAh, hned by měli s odřenýma ušima telefon na 2 dny, a dost by tím dotáhli konkurenci v ryze praktické disciplíně. 

Rozměr úplně není argument, resp. konkurence s podobným HW a rozměry to tam narvat umí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hreba: Asi Ti moc nepomůžu, ale v OSX se mi podobný blbinec podařilo nasimulovat nabořením složky CallHistoryDB pro Facetime - takže to možná fakt bude na reset bez obnovy. Pokud by ses do toho chtěl pustit, určitě si nejdřív udělej plnou zálohu na počítači (zálohám na iCloudu bych nevěřil ani prd) a teprv pak poexperimentuj s "novým telefonem". S ním se pak pak prostě přihlásíš k původnímu icloudu/gmailu/exchange (kontakty, plánovač atd.) - no a když to nepomůže, můžeš se furt vrátit k záloze v iTunes. 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je vůbec možné nastavit iPhone jako nový telefon a potom tam ze zálohy obnovovat data? Místo iTunes použit třeba iMazing a vyzobat si vše potřebné? Předpokládám, že ve chvíli, kdy se přihlasím k iCloud, stejně si to vše dotáhne.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě neslo nějaký nápad? Furt se nedaří. Ještě jsem našel vysvětlení, že je to obnovením z iCloud a že ho mám nastavit jako nový iPhone :/ Do toho se mi teda moc nechce. Vlastně ani nevím jestli bych dokázal udělat nekompletní obnovu a přitom tam dostat vše, co tam mám teď :)

Co tady? https://support.apple.com/cs-cz/HT201285

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je vůbec možné nastavit iPhone jako nový telefon a potom tam ze zálohy obnovovat data? Místo iTunes použit třeba iMazing a vyzobat si vše potřebné? Předpokládám, že ve chvíli, kdy se přihlasím k iCloud, stejně si to vše dotáhne.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

jj je to mozne. Pokud koupis novy iPhone vetsinou musis aktualizovat software jinak ti iTunes nepovoli provest obnovu do noveho telefonu. Aktualizovat software jde, pokud se nepletu, pouze tim ze telefon nastavis jako novy, pak nasledne aktualizujes a provedes obnovu ze zalohy. Ja to tak delam leta a funguje jako 100% klon bez sebemensi ztraty dat ci nastaveni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...