Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Ipad posledni generace stoji okolo 8500 s dph a k tomu tuzka asi 2000, je to nejlepsi reseni co jsem zkousel a spolu s appkou notability jsem se zbavil bloku a papiru v tasce, papirovej diar mam ale porad

 

Ale sesta generace je ta posledni ne? V tom pripade apple pencil a mas vyreseno, nic jineho nema smysl kupovat

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6s ano 6 ne. Ale to je fuk. Novější určitě lepší. Ber 7. U těchto dvou hlavně skrz fotoaparát se stabilizaci.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Upraveno uživatelem hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad iOS 13: 6S, SE a novější letošní update dostanou, vypadávají 5S a 6 - což neznamená že přestanou fungovat, ale jejich nákupy už ztrácí smysl.

6S mívaly notorické problémy s baterkama, pro jiné jde (vedle SE) zase o poslední model s analogovým audio jackem.

Příští "velký řez" tipuju na přítomnosti procesorů Bionic, 2017+4?1 let od uvedení iPhone 8+X si spočítejte sami, přičemž tou "?" neznámou je samozřejmě tlak zmrdů z marketingu na "plánované zastarávání"... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

A nevíš jestli to umí udělat aby to bylo zase voděodolný nebo jak to je. Nechtěl bych aby se mi pod nový sklo pak dostala voda a Xr šel do kopru komplet.

Se z toho poseru, fakt hovno v rukou ....

Vodu bych nepokoušel ani u úplně nového kousku. 

Viděl jsem utopené týden staré XS - stačily dvě minuty ve vířivce, S10 to dala - podle mě je to loterie kus od kusu, bez rozdílu výrobce, a certifikaci IPx beru jen jako možnost se za horského deště v klidu podívat do map, případně neřeším pravidelnou vlhkost v koupelně... 

Dneska snad už ani žádný výrobce neposkytuje záruční krytí těchto komplikací...

Nejsrandovnější je s tím LG a jejich mil std 810 - ale to by bylo na jiné povídání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JInak jen pro zajímavost zkušenost s apple quallity programem.

Dal jsem na reklamačku macbook 12 od ženy - měl lehounce vytlačenou klávesnici do antireflexní vrstvy  - jen ale fakt minimální čárečku uprostřed displaye. K tomu jí kdysi blbla klávesnice (butterfly konstrukce) a některé klávesy už neměly odezvu pořádnou. Na obě věci apple má vyhlášený replacement program a tak jsem to donesl do istyle. No a pc je po týdnu zpět a vyměnili jak display s víkem, tak i klávesnici s topcase a komplet baterii. Notebook je už mimo záruku - má necelé 3 roky.

Dnes jsem odnesl své pročko 2015 taktéž s poštozeným AR na displayi tak uvidíme, ale měl by to být stejný případ jako u ženy. Za mě zatím palec hore.

 

Takže pokud někoho trápí poškrábaný display u retiny a nebo blbně klávesnice na macu >2016 tak neváhejte a reklamujte. Je potřeba jen doložit 3 nebo 4 roky stáří od nákupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...